Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Koledzy

Potrzebuję namiary na jakiś serwis opon we Wrocku taki z mądrymi cenami opon. Potrzebuję kupić dwie Pirelli Cinturato P7 205/55/16 i na miejscu wrzucić na felgi. Termin Wielki Piątek. Znacie kogoś takiego?

Kup opony na np. opony.com przyjdą w 3 dni i załóż np. na małopanewskiej koło kauflanda i shella. Skasował mnie 60 zł za wyważenie 4 kół i założenie, ma czynne od 8 do 20. Mam telefon jakby co.

Hornet zobacz co znalazłem nawiązując do naszej rozmowy o swapie:

http://allegro.pl/silnik-avj-1-8-150km-audi-a4-z-montazem-i2180659439.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian ja kupiłem z allegro po 11zł za sztukę. Za cholerę nie kupię więcej zamienników. Wyglądać wyglądają, ale jak nie są założone na samochód. Spasowanie lipne, zatrzaski tak trzymają, że po przejechaniu kilku kilometrów podjeżdżam pod dom, paCZe, a tam jedna już leży pod zderzakiem. A ta cena nie jest zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie było :) pamiętam w grudniu jak byłem w kraju jak podjechałem, to mimo piździawy było bodajże 7 aut? A latem było nas wiele więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bylem dzisiaj na gieldzie, lipa coraz bardziej :facepalm: Najgorsze ze po poludniu sie umowilem z gosciem na ogladanie a3, dojezdzam dzwonie a on ze za 4h, cos zaczal sciemniac, wracam na chate a ogloszenie usuniete, sprzedal, nie lubie takich frajerow .... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet zobacz co znalazłem nawiązując do naszej rozmowy o swapie:

http://allegro.pl/silnik-avj-1-8-150km-audi-a4-z-montazem-i2180659439.html

Daleko od Wro.. szukaj na spokojnie jak myślisz poważnie. Można rozmawiać czy ktoś nie przyjmie w rozliczenie Twojego silnika w końcu ledwo co masz tam najechane km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko szczuras na allegro są po 14zł ale dzięki stary

nie kupuj zamienników jak Kaju pisał bo to śmiecie źle odlane. Jak kupisz to mam fajne śruby na torx samogwintujące. Tyle że jak przyjdzie Ci się holować to musisz mieć taki na stanie :naughty: Teraz już chyba przykręcimy wszystkie kratki i to na 2 śruby (torx i krzyżak na każdej) co byś nie musiał więcej szukać po allegro.

Tez bylem dzisiaj na gieldzie, lipa coraz bardziej

Moja Ewa stwierdziła że teraz to jest "raj lumpiarzy" a nie giełda więcej śmieci jak części i aut. Dwie A4 na całej giełdzie i dreswageny gofry 3 generacji za 2800 :facepalm:

Hornet zobacz co znalazłem nawiązując do naszej rozmowy o swapie:

Szukaj szrotu który będzie miał anglika w komplecie bo doposażenie gołego słupka będzie cię kosztowało tyle co mała murzyńska wioska. Hornet dobrze prawi zostawić swój endżin w rozliczeniu.

latem było nas wiele więcej :)

Poczekaj aż będzie zorganizowana akcja grill na niskich łąkach nad odrą. Wtedy to dopiero się najedzie głodnych i spragnionych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a za tydzień coś wymyślimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już to w sobotę. W piatek jestem w pracy do 23:15. Pizzę bym jakąś opier#olił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę mam chrzciny syna. W niedziele jestem na spocie i postanowione - jebać policmajstrów, robimy grilla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy się na kolejny pojawię :whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu, jeśli urodzisz (czyt. żona urodzi), to osobiście wpadniemy Ci złożyć gratulacje :yeee::drinks:

---------- Post added at 00:23 ---------- Previous post was at 00:22 ----------

Zbierzemy się w kupe i podjedziemy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...