Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Na postoju zapnij bieg i szarp autem przód tył, będziesz słyszał, czy któraś Ci wali. Nawet na spocie kiedyś w czyjejś B6 tak chłopaki sprawdzali :)

Moją szarpaliśmy... i poducha była wydupiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się kojarzyło właśnie, że któraś waliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie na pewno taniej jak u mnie i Spartana... Cena za jedną poduchę zabija :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo mam taka przypadłość, jak puszcze szybko sprzęgło, czuje że coś tam lata :D I teraz się zastanawiam, czy słoneczko się kończy, czy wywalona poducha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e9matic jedz na kanał/podnośnik i spróbuj czymś podważać...to będziesz widział czy lata :wink:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Ile wymiana takiej poduchy pod silnikiem w B6 ?

Sama usługa ok 50-70zł + koszt poduszki :wink:

Ale płacić komuś za tak proste rzeczy nie ma sensu :wink:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Pany 17" z tego paska chyba będą lepsze niż azev'y nie? :decayed:

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-1-9-tdi-130km-klima-serwis-alu-C23847694.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chlopaki znacie moze tego golfa ?

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-C23850201.html

szukam dla taty bo sie na golfa napalil :) jak cos bedzie ciekawego z wrocka to ktos bardziej kumaty by podjechal ze mna zobaczyc jak cos ? Zaplace dobra flaszka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chlopaki znacie moze tego golfa ?

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-C23850201.html

szukam dla taty bo sie na golfa napalil :) jak cos bedzie ciekawego z wrocka to ktos bardziej kumaty by podjechal ze mna zobaczyc jak cos ? Zaplace dobra flaszka :D

We Wrocławiu na 1000 mieszkańców przypada 642 auta. Także, ciężko będzie skojarzyć jedno auto:decayed: Przebieg wydaje się być realny, nikt nie kupuje takiej małej benzyny aby robić nią trasy. Chociaż nie wiem czy 75 KM to nie za mało do takiego auta. Zależy czego ojciec oczekuje od auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chlopaki znacie moze tego golfa ?

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-C23850201.html

szukam dla taty bo sie na golfa napalil :) jak cos bedzie ciekawego z wrocka to ktos bardziej kumaty by podjechal ze mna zobaczyc jak cos ? Zaplace dobra flaszka :D

Nie polecam 1.4 w golfie.

1. To nie jedzie.

2. Duzo pali jak chcesz nim szybciej pojechać.

Optimum to 1.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie ojcu kolegi pewnie osiągi nie potrzebne :whistling: A spalanie fakt...zapakujesz komplet na pokład i koniec, pod górkę będziesz się ciągnął jak cieniasem ze spalaniem jak w 2.8 :decayed: Szukałbym większego silnika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ze malo i duzo pali , ale ojciec to robi 5000 tys rocznie i nie bedzie sie sciagal . Obecnie jezdzil astra f 1.4 8V. Bierze pod uwage corse 1.2 lub fabie 1.2 :) ale z tych trzech to chyba golf sie najlpeiej prezentuje :) a 1.4 w golfie to bedzie to samo pewnie jak 1.2 w fabii . .....

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

aha i jezdzi moj tato tylko z mama :) wiec 99,9 % to dwie osoby ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ze malo i duzo pali , ale ojciec to robi 5000 tys rocznie i nie bedzie sie sciagal . Obecnie jezdzil astra f 1.4 8V. Bierze pod uwage corse 1.2 lub fabie 1.2 :) ale z tych trzech to chyba golf sie najlpeiej prezentuje :) a 1.4 w golfie to bedzie to samo pewnie jak 1.2 w fabii . .....

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

aha i jezdzi moj tato tylko z mama :) wiec 99,9 % to dwie osoby ....

Jakbyś jeszcze rzucił info ile $$ mogą przeznaczyć na samochód to można by pomóc coś wybrać....jaki rok minimalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam dla taty bo sie na golfa napalil :)

jeżeli kochasz tatę poszukaj czegoś innego. Podczas pierwszego wyprzedzania za miastem może dostać zawału serca. 1.4 w tej budzie nie ma siły się odepchnąć. Ten silnik był dobry ale do polo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...