Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Co chwilę Hugo coś robi. Dzisiaj już dwie przerwy zaobserwowałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narypałem trochę fotek fury. Macie jakiś ciekawy hosting oprócz fotosika z którego można wrzucac miniaturki na forum i nie ma jakichś śmiesznych limitów do 100 zdjęć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narypałem trochę fotek fury. Macie jakiś ciekawy hosting oprócz fotosika z którego można wrzucac miniaturki na forum i nie ma jakichś śmiesznych limitów do 100 zdjęć ?

Podłączam się do pytania :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narypałem trochę fotek fury. Macie jakiś ciekawy hosting oprócz fotosika z którego można wrzucac miniaturki na forum i nie ma jakichś śmiesznych limitów do 100 zdjęć ?

http://www.postimage.org/

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Co chwilę Hugo coś robi. Dzisiaj już dwie przerwy zaobserwowałem :decayed:

i bardzo dobrze bo nie wszystko jeszcze działa....

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Noo, taki wysooooki, do nieba :decayed:

To po Czarnobylu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów.

Moze ktoś mi jest w stanie pomoc bo bledy na zwyklym kompie nic nie pokazuje a telepie mi buda i coraz bardziej mnie to irytuje, przy przyspieszaniu sinikiem telepie a galka od biegow jakby chciala wyskoczyc podczas jazdy czy to dwumas? jak wymienic to ze sprzeglem? pokaze to ten caly VAG? jak tak gdzie to podlaczyc auto? u kogo? jakies namiary macie? dodam ze zalezy mi na czasie bo do niedzieli tylko zostaje w polsce i wracam na niemcy a chcialbym to zrobic. Z góry bardzo dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki silnik? Nie zawsze musi to być dwumas, równie dobrze może się okazać, że to poducha pod skrzynią lub silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

Fotoradary będą dziś stały przy ul. Królewieckiej, Ślężnej, Nowowiejskiej, Osobowickiej, Kowalskiej i Popowickiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znacie jakiś warsztat gdzie sprawdzą mi zawieche, najlepiej na trzepakach ( czy jak to się zwie ). Coś mi stuka z prawej strony z przodu. Byłem juz u 2 mechaników najpierw jeden powiedział że wachacze mają juz luz. Więc wymieniłem wachacze, lecz problem nie zniknął. Za jakiś czas pojechałem do drugiego a on na to że, końcówki drążków mają lekkie luzy i z pewnośćią one stukają. Wymieniłem i dalej stuka :facepalm: Mam dość takich na chybił trafił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znacie jakiś warsztat gdzie sprawdzą mi zawieche, najlepiej na trzepakach ( czy jak to się zwie ). Coś mi stuka z prawej strony z przodu. Byłem juz u 2 mechaników najpierw jeden powiedział że wachacze mają juz luz. Więc wymieniłem wachacze, lecz problem nie zniknął. Za jakiś czas pojechałem do drugiego a on na to że, końcówki drążków mają lekkie luzy i z pewnośćią one stukają. Wymieniłem i dalej stuka :facepalm: Mam dość takich na chybił trafił

Odpuść sobie tych pseudo mechaników i jedź do Edka do Wilczyc. Na 99% przegub:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany warto brać te felgi i je lakierować czy to nie warte zachodu ?

http://allegro.pl/5x112-r17-alu-audi-a4-a6-s-line-oryginal-4szt-i2287667273.html

Brać bo fajne ale nie lakierować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany warto brać te felgi i je lakierować czy to nie warte zachodu ?

http://allegro.pl/5x112-r17-alu-audi-a4-a6-s-line-oryginal-4szt-i2287667273.html

Brać bo fajne ale nie lakierować.

Przecież ich stan woła o pomstę do nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...