Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

co Ci potrzeba Kaaju? ja ich miałem trochę w swoim młodzieńczym życiu, a nie było to jakoś dawno temu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ma ktoś chomika panowie?

Wyjazd w Polskę z pakietem gleba+komplet pasażerów to baaaardzo zły pomysł :thumbdown: ...przynajmniej mam mniej błotników do wycinania...same się wytarły :whistling: nawet na głębszych koleinach zdarzało się przytrzeć podłogą :facepalm:

:polew::polew:

Ja bym jeszcze glebę doj**ał :polew::polew::polew: i kapcie 255 na profilu najlepiej 30 :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Ma ktoś chomika panowie?

W klubie jest szczurek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś chomika panowie?

Wyjazd w Polskę z pakietem gleba+komplet pasażerów to baaaardzo zły pomysł :thumbdown: ...przynajmniej mam mniej błotników do wycinania...same się wytarły :whistling: nawet na głębszych koleinach zdarzało się przytrzeć podłogą :facepalm:

:polew::polew:

Ja bym jeszcze glebę doj**ał :polew::polew::polew: i kapcie 255 na profilu najlepiej 30 :facepalm:

:friends::lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, a czego Ty się po glebie spodziewałeś? :decayed: ja na ori 16tkach i 1BE potrafiłem brzuchem się do asfaltu tulić :facepalm: co dopiero teraz na gwincie będzie... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, a czego Ty się po glebie spodziewałeś? :decayed: ja na ori 16tkach i 1BE potrafiłem brzuchem się do asfaltu tulić :facepalm: co dopiero teraz na gwincie będzie... :naughty:

Spodziewałem się, że nie siądzie tak nisko :facepalm::decayed: ...i po cichu na lepszą drogę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: to jaki setup wsadziłeś?

Jest to co było...gwint... Tylko jak zapakowałem komplet bagaże+3 osoby na tyle to opony się chowały w nadkolu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między innymi dlatego myślę o boxie na dach... Powinno wtedy trochę odciążyć dupsko, a i wygląd będzie fajny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między innymi dlatego myślę o boxie na dach... Powinno wtedy trochę odciążyć dupsko, a i wygląd będzie fajny :naughty:

No jakieś wyjście to jest... ale nie dla mnie :decayed: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego powinno się posiadać dwa auta, jedno dla szpanu a drugie do normalnego użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpanować to ja mogę iść do sklepu. W końcu klient naSZ PAN :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpanować to ja mogę iść do sklepu. W końcu klient naSZ PAN :decayed:

Ja dzisiaj zrobiłem rozpierduchę w delikatesach w rynku... podchodzę do kasy.. dwa piwa proszę.. i daję kartę a Pan do mnie, że od 20zł płacimy. TO ja do niego, że kto tak ustalił ? On do mnie że szef.. to ja poproszę z szefem ale szefa nie ma to tel do szefa.... a po co Panu... Jak mu powiedziałem, że zgodnie z ich umową zawartą z visa czy mastercard mogę nawet jeden grosz zapłacić kartą a za takie obostrzenia, że od 20zł to mogą stracić terminal i otrzymać karę to gość dał mi komórkę do tego właściciela. Zadzwoniłem i mówię, że w poniedziałek już nie będzie mał terminala i jeszcze załatwię mu karę.... i patrzcie można było zapłacić kartą za mniej niż 20zł.... skurczybyki jedne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogień robisz

Już zgłosiłem do banku zaistniałą sytuację. Jutro zadzwonię jeszcze do znajomego i dopilnuję, żeby stracili terminal i otrzymali karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj Karolu przyznam Ci rację.

:decayed: jak mnie wk***ia takie naciąganie ludzi... albo czy mogę być winna grosik ?? to niech nie robię cen z końcówką ,99 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mówię stanowcze NIE. Chyba, że jak jestem zmontowany, to mówię dobrze, ale jak się już uzbiera złoty dwadzieścia to przyjdę po batonik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: nie było mnie trochę...

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

o co kaman mam wpisane wszystko w profilu a tu takie kwiatki :decayed:

Model1Nadwozie1Rocznik8Silnik4Napęd 1Skrzynia1LPG/CNG Nie

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

o co kaman mam wpisane wszystko w profilu a tu takie kwiatki :decayed:

Model1Nadwozie1Rocznik8Silnik4Napęd 1Skrzynia1LPG/CNG Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...