SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.

szczuraz

• Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• szczuraz

• hornet

• kaju

• Spartan_Wroc.

Top użytkownicy w tym temacie

Emil nie bądz taki cwany bo w życiu różnie bywa dzisiaj masz kaśiorkę a jutro robisz kredyt konsolidacyjny żeby powiązać koniec z końcem :wink:

Wtedy idę mieszkać pod MM i tyle.

Odpowiedzialny ojciec z Ciebie :polew::polew::polew:

Wtedy idę mieszkać pod MM i tyle.

Oooo stary doj**ałeś teraz :shock3: nie znam Twojego położenia finansowego i nie obchodzi mnie ono, no ale stary... Jesteś ojcem, takie coś nawet przez myśl Ci przejść nie powinno... :whistling:ja jak mi się pierwszy syn urodził, to powiedziałem, że zrobię wszystko, by nie usłyszał tego, co mój ojciec usłyszał kiedyś od mojego rodzeństwa: "Tato, dlaczego my nie mamy co jeść..." Niestety takie były realia, a na marginesie tylko powiem, że ojciec służył dla tego smutnego jak piz*a kraju 30 lat... :whistling: nie, żebym komuś na ambicje próbował wjeżdżać - absolutnie nie to miałem na celu, no ale trzeba sobie strzelić plaskacza, browawa z wujkiem kaju i ogarnąć w porę :kox:

Ale żeś doj**ał poezje :grin:

Czasami mam wenę Andersena :decayed: pany, do zobaczenia za tydzień pod MM!! :decayed::decayed::decayed:

Ale żeś doj**ał poezje :grin:

A mnie akurat nie będzie :rant:

Spoko spoko, zostaję do stycznia :wink: nawet się opłatkiem podzielimy :decayed:

oo git :banan::banan:

Pakiet zima na furze, auto ujowo wygląda:cry:

Maciek pytałeś się kiedyś czy do felg od merca potrzebne są ringi centrujące. Tak są potrzebne, średnica piasty w MB jest większa niż w VAG.

chwilowo koncepcja mi się zmieniła co widac w podpisie ale dzięki za info. Jak nikt nie weźmie mojej a4 to podnoszę ją do góry ładuję stare fele z S6 (oczywiście przemalowane) podpinam hak, wrzucam gaz i zostawiam ją do śmierci swojej albo jej. :whistling:Jak na razie sami telefoniczni targowacze wydzwaniali. dużo oglądaczy internetowych też jest: Ogłoszenie wyświetlano 754 razy. Może się trafi ktoś konkretny biorąc pod uwagę że ogłoszenie wisi od soboty. :whistling:

Podobno do końca roku tak ma być :wink:

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

szczuraz, musisz poczekać, nie raz wystawić, ja czasem 2-3 miechy sprzedawałem i w końcu trafiał się kupiec :decayed: A teraz to też taki okres święta itd więc mniej ludzi kupuje, ale jak ktoś ma kupić to kupi :wink:

Duds tempomat masz?:decayed:

Nie mam :wink:

Arek, Twoją rameczkę ma Kurczak, bo mówił, że będzie się z Tobą widział. Kurczak, te błędy w silniku mam przez ten alarm jednak:facepalm: Podepnę się w weekend w domu to zobaczę czy powróciły, ale na 99% tak :wink: Ewentualnie będzie przekaźnik świec do wymiany:whistling:

Ja tam zawsze biorę ramki z Audi Centrum Wrocław, bardzo ładne :decayed:

Klubowe ładniejsze :naughty::naughty::naughty: