Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ja widzę jedno wyjście... nie odwalaj maniany i siedź na d*pie we Wro :decayed:

a niech tam siedzi :D tak bardzo sie rwał to teraz ma :grin:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

Panowie ma ktoś możliwość sprawdzenia auta po vin'ie?

Na jutro bedzie :wink:

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

kurna ale mnie dawno tu nie było :hi::hi::hi:

Panowie potrzebuje numer katalogowy rozrusznika do b5 1.9 polift ajm 2000 rok , ktoś zna ?

Odpalam etke i już patrze :decayed:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Dla AJM rozruszniki:

-VALEO 068 911 024 E od nr VIN 8D-X-180001

-BOSCH 068 911 024 F, 068 911 024 GX, 068 911 024 H, 068 911 024 HX

cwiara wielkie dzięki :hi: a jest jakaś różnica ? w sensie któryś jest np lepszy albo bardziej polecany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczuraz ledwo Cię minąłem ledwo zdążyłem z powrotem ręce na kierownicy położyć i za zakrętem hebel... kurw.pół godziny stania. Poczytam sobie forum w korku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/a/img18/2084/x8sf.jpg

Duduś lepiej zalać, jeździć i mieć go przy sobie niż pod mieszkaniem trzymać żeby nie za***ali? :guma:

Maćku, dzięki za podpowiedzi. :notworthy:

Damian Ty czasem nie mieszkasz na Jedności? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Mógłby ktoś pomóc w ocenie auta dla mojego znajomego? Opel Signum 18900.00 PLN. Wrocław - otoMoto.pl :hi:

na pierwszy rzut oka już widać że tablice podróby : czyli napewno sam na kołach nie przyjechał. jak coś to mam dobry miernik lakieru to mógłbym obadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/a/img18/2084/x8sf.jpg

Duduś lepiej zalać, jeździć i mieć go przy sobie niż pod mieszkaniem trzymać żeby nie za***ali? :guma:

Maćku, dzięki za podpowiedzi. :notworthy:

Damian Ty czasem nie mieszkasz na Jedności? :wink:

No jak nie jak tak, przeca tam mój pług stoi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Mógłby ktoś pomóc w ocenie auta dla mojego znajomego? Opel Signum 18900.00 PLN. Wrocław - otoMoto.pl :hi:

Załatw VIN może w historii auta będzie syf bo po fotach to mało co widać, ja mogę ewentualnie podjechać zobaczyć na żywca co i jak z budą, ale mechanikę zostawiam innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy rzut oka już widać że tablice podróby : czyli napewno sam na kołach nie przyjechał. jak coś to mam dobry miernik lakieru to mógłbym obadać

To że tablice podjebki to nie znaczy że na lawecie przyjechał... nie raz i nie dwa się wracało autami bez blach po 800km :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Mógłby ktoś pomóc w ocenie auta dla mojego znajomego? Opel Signum 18900.00 PLN. Wrocław - otoMoto.pl :hi:

:hi: jak robiłem rozrząd w swojej Andzi to u mechanika stal taki signum , mowie do niego fajna furka kiedyś taka chciałem , a on do mnie pogięło Cie ? To jest najgorsze auto jakie wypuścił Opel. Wiecznie problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie wiem że off top ale mam prośbę - czy jest ktoś władny chętny oczywiście za odpowiednią gratyfikacją finansową zrobić logi dynamiczne w mojej Andzi ?? :D Jestem z Oławy pracuje we Wroc. może jest jakiś śmiałek ?? Sam tego nie ogarnę a program jaki mam się ciągle wykrzacza nie wiedzieć czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie wiem że off top ale mam prośbę - czy jest ktoś władny chętny oczywiście za odpowiednią gratyfikacją finansową zrobić logi dynamiczne w mojej Andzi ?? :D Jestem z Oławy pracuje we Wroc. może jest jakiś śmiałek ?? Sam tego nie ogarnę a program jaki mam się ciągle wykrzacza nie wiedzieć czemu.

Ćwiara :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku jeszcze raz dzięki wielkie za kontakt do mechaniora :drinks: Passek dzisiaj odebrany i w końcu ożyły te klacze :kox: No i z elektroniką już spokój :decayed:

do niesprawdzonych ludzi nigdy nikogo jeszcze nie wysłałem :decayed: Widziałeś jego ocatavke RS 1.8T ? to dopiero się odpycha i robił sam wszystko łacznie z programem od podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie wiem że off top ale mam prośbę - czy jest ktoś władny chętny oczywiście za odpowiednią gratyfikacją finansową zrobić logi dynamiczne w mojej Andzi ?? :D Jestem z Oławy pracuje we Wroc. może jest jakiś śmiałek ?? Sam tego nie ogarnę a program jaki mam się ciągle wykrzacza nie wiedzieć czemu.

Ćwiara :hi:

Tylko ze jak z cwiara, to z kierowcą przyjedź albo namiot sobie skołuj. Legenda głosi, że kiedyś ktoś od niego wyjechał trzeźwy, ale to tylko legenda... :whistling::bag:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...