Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

upodlić się teraz będzie mi wypadało...

Miałem ci dzisiaj zrobić wjazd na chatę ale się zepsulem... Trwa leczenie nawiedze kuraka w przyszłym tygodniu po środowym meksyku to jaki browar wychylimy jak żołądek pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

A ja właśnie z Magdą dwa browce opedzlowali u mnie :D szkoda ze Cwiara prowadzil bo cos pewnie mocniejszego by pękło ale i tak jest fajnie ze wpadli ;)

---------- Post dopisany at 01:23 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ----------

:hi:

Dzięki Pany za spęd w doborowym towarzystwie :decayed:

Niebawem REPLAY :naughty:

Ty tam lepiej zacznij ćwiczyć bo żeś sie teraz nie popisał :D A Nelson Ci nie odpuści :D

Tym razem nie mogłem rozumiecie sytuację , ale niebawem będzie znów okazja :naughty: dłuższa niż wczoraj

Szopen dzięki za gościnę jeszcze raz :good:

Nie ma problema :D u mnie zawsze drzwi otwarte ;) tylko ze na następną wizyte musisz sie ogarnąć z kim innym bo ja na nartach bede wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto praktycznie codziennie stoi na Wzgórzu Andersa pod UE srebrnym sedanem B5? Straszna koza, ale oprócz tego to mi się podoba, z Q i dobry wypas jak na b5 :kox:

Dwa takie stoją :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie z Magdą dwa browce opedzlowali u mnie :D szkoda ze Cwiara prowadzil bo cos pewnie mocniejszego by pękło ale i tak jest fajnie ze wpadli ;)

---------- Post dopisany at 01:23 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ----------

:hi:

Dzięki Pany za spęd w doborowym towarzystwie :decayed:

Niebawem REPLAY :naughty:

Ty tam lepiej zacznij ćwiczyć bo żeś sie teraz nie popisał :D A Nelson Ci nie odpuści :D

Tym razem nie mogłem rozumiecie sytuację , ale niebawem będzie znów okazja :naughty: dłuższa niż wczoraj

Szopen dzięki za gościnę jeszcze raz :good:

Nie ma problema :D u mnie zawsze drzwi otwarte ;) tylko ze na następną wizyte musisz sie ogarnąć z kim innym bo ja na nartach bede wtedy

Looz gadaliśmy już o tym :wink4:

Zerknij za tym kluczykiem dla mnie jak będziesz miał chwilę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Młody już śpi :) nie było płaczów i awantur :decayed: Jutro cały dzień razem !

Emil widzimy się z małymi jakoś ?

matka zatrudniła mnie do składania szafek i regałów.:facepalm:Idę właśnie kończyć tą męczarnie.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Młody już śpi :) nie było płaczów i awantur :decayed: Jutro cały dzień razem !

Emil widzimy się z małymi jakoś ?

matka zatrudniła mnie do składania szafek i regałów.:facepalm:Idę właśnie kończyć tą męczarnie.:decayed:

Przyjechać pomoc? Mam to na codzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson i co z tym plastikiem będzie coś z tego ?

Ja się pytałem o plastik wokół kierownicy to czekałem na odpowiedż trzy tygodnie i odpuściłem :whistling:

podpierdolim go na forum? :naughty::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson i co z tym plastikiem będzie coś z tego ?

Ja się pytałem o plastik wokół kierownicy to czekałem na odpowiedż trzy tygodnie i odpuściłem :whistling:

podpierdolim go na forum? :naughty::grin:

Haha 3 tygodnie :facepalm::facepalm:

W tym czasie to chyba załatwie blachę i nity i pospawa się zderzak :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson i co z tym plastikiem będzie coś z tego ?

Ja się pytałem o plastik wokół kierownicy to czekałem na odpowiedż trzy tygodnie i odpuściłem :whistling:

podpierdolim go na forum? :naughty::grin:

Haha 3 tygodnie :facepalm::facepalm:

W tym czasie to chyba załatwie blachę i nity i pospawa się zderzak :grin::grin:

masz numer telefonu do niego w zwijaku, zadzwoń, tylko panicz może być w stanie totalnego nakurwienia, bo sorry mamy taki klimat, weekend jest, także tego :decayed: a jak nie to mam połamane elementy dokładki z przedniego zderzaka z B6, tylko musiałbyś sobie po to do Sośni podjechać... Jak chcesz to daj na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson i co z tym plastikiem będzie coś z tego ?

Ja się pytałem o plastik wokół kierownicy to czekałem na odpowiedż trzy tygodnie i odpuściłem :whistling:

podpierdolim go na forum? :naughty::grin:

Haha 3 tygodnie :facepalm::facepalm:

W tym czasie to chyba załatwie blachę i nity i pospawa się zderzak :grin::grin:

masz numer telefonu do niego w zwijaku, zadzwoń, tylko panicz może być w stanie totalnego nakurwienia, bo sorry mamy taki klimat, weekend jest, także tego :decayed: a jak nie to mam połamane elementy dokładki z przedniego zderzaka z B6, tylko musiałbyś sobie po to do Sośni podjechać... Jak chcesz to daj na PW.

Z B6 odpada bo jest z PE bo już jeden kolega z forum chciał mi wcisnąć za 150zł cały zderzak :facepalm: ale jak sprawdził okazało się że jednak to nie takie tworzywo jak trzeba choć jak będzie Ci się chciało to kuknij czy nie ma tam opisu na niej jaki to plastik to wtedy by się coś wykombinowało . Kij tam zadzwonie po weekendzie nie będę mu zawracać głowy bo klimat nas nie rozpieszcza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle, że ja w UK siedze, także Ci nie sprawdze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w picze jeża trzeba czekać na Nelsona :decayed::decayed:

Kaju a nie chcesz wrócić do Familijnej :decayed::decayed: Bo kierowców potrzebuja :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w picze jeża trzeba czekać na Nelsona :decayed::decayed:

Kaju a nie chcesz wrócić do Familijnej :decayed::decayed: Bo kierowców potrzebuja :grin:

robisz tam? :whistling:

BTW, coś dla Nelsona:

9924c6f62fe8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...