Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

taki sportback na 19" mi się widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

takie cuś? Audi A4 34500.00 PLN. świebodzice - otoMoto.pl

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

takie cudo z wro? AUDI A4 1.9TDI S-LINE PLUS SEDAN ALKANTARA WROCŁAW (4244942502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

1.6 tdi ktoś zna? nawet nie wiedziałem, że jest taki silnik:decayed: Audi A3 38900.00 PLN. Złotoryja - otoMoto.pl

B7 - moim zdaniem za mały przebieg - coś podejrzane...

A3 - nie za małe dla ojca?

B6 - moim zdaniem, jak już Ci pisałem na Whats uppie, to trafniejszy wybór w kwocie, którą dysponujesz. Spokojnie trafisz 2004 rok na full wypasie i jeszcze zaoszczędzisz :decayed: niż bidna bita, albo kręcona B7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta a3 mi się podoba i z tego co czytam, te 1.6tdi całkiem nieźle się spisują, tylko trochę z mocą kiepsko, bo 250nm to żadna rewelacja, ale dla ojca będzie ok, wielkość też spoko, ojciec ma dosyć kombi... zainteresować się tą sztuką?:wink: ta b7 ze Świebodzic też mnie kręci:decayed:

a odnośnie b6 na full wypasie - znajdź mi taką:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cuś? Audi A4 34500.00 PLN. świebodzice - otoMoto.pl

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

takie cudo z wro? AUDI A4 1.9TDI S-LINE PLUS SEDAN ALKANTARA WROCŁAW (4244942502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

1.6 tdi ktoś zna? nawet nie wiedziałem, że jest taki silnik:decayed: Audi A3 38900.00 PLN. Złotoryja - otoMoto.pl

B7 - moim zdaniem za mały przebieg - coś podejrzane...

A3 - nie za małe dla ojca?

B6 - moim zdaniem, jak już Ci pisałem na Whats uppie, to trafniejszy wybór w kwocie, którą dysponujesz. Spokojnie trafisz 2004 rok na full wypasie i jeszcze zaoszczędzisz :decayed: niż bidna bita, albo kręcona B7...

Mądrego to i przyjemnie posłuchać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 - odpuść całkowicie, szkoda mi klawiatury, żeby pisać.

B6 - pogadać można o rzeczywistym przebiegu, ale pewnie po przekopaniu sterowników wypluło by z 350-380kkm.

A3 - chyba jedyna z tego zestawienia nie cofana (porównaj sobie przebiegi dwóch poprzednich do tego A3 - właśnie tyle mniej więcej diesle kręcą na zachodzie - 40-70kkm/rok - te auta zarabiają na właściciela, a nie jeździ nimi do kościoła, albo żona dzieci do szkoły wozi - błagam...) ale zwróciłbym uwage przede wszystkim na przód auta - spasowanie zderzaka i maski. Powodzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan masz tu porządne auto a nie patrzysz cały czas po jakiś kręconych struclach od handlarzy , co nie patrze to lewe tablice niemieckie klepane w stodole - nawet nie wyjazdówki żółte tylko niby niemieckie :facepalm:

patrz jakie sztuka :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-1-9-quattro-avf-2004r-146tys-km-329972/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopin daj spokoj. Niemiec będzie wydzwaniał a k**wy będą majtkami machały. Daj żyć. Jakby mi pod każdym marketem brawo bili to bym szału dostał. Lepiej kupić ulepa jak ja i mieć spokoj na codzień. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi: i co tu robić leje deszcz a ja już po pracy ehhh :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi: i co tu robić leje deszcz a ja już po pracy ehhh :grin:

jak Ci się będzie nudziło, to możesz mnie z roboty odebrać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi: i co tu robić leje deszcz a ja już po pracy ehhh :grin:

jak Ci się będzie nudziło, to możesz mnie z roboty odebrać :polew:

mógłbym Cie odebrać ale nie mam reflektorów w aucie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi: i co tu robić leje deszcz a ja już po pracy ehhh :grin:

jak Ci się będzie nudziło, to możesz mnie z roboty odebrać :polew:

mógłbym Cie odebrać ale nie mam reflektorów w aucie:whistling:

Cwaniaczek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi: i co tu robić leje deszcz a ja już po pracy ehhh :grin:

jak Ci się będzie nudziło, to możesz mnie z roboty odebrać :polew:

mógłbym Cie odebrać ale nie mam reflektorów w aucie:whistling:

Cwaniaczek :naughty:

hehe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minęły prawie 2 tygodnie i pojawił się tylko jeden telefon:facepalm: Skoda Octavia 1.9TDI 110KM ***pełne wyposażenie*** (4250208815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

auto jest naprawdę w świetnym stanie, bez żadnej ściemy, czy Waszym zdaniem (ale na poważnie) powinienem coś w tym ogłoszeniu zmienić?

Ogłoszenie profeska zdjęcia ładne czasu potrzeba albo cene obniżyć jak się spieszysz . Ogólnie auto teoretycznie bardzo chodliwe. Może w promowanie na stronie głównej zainwestować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minęły prawie 2 tygodnie i pojawił się tylko jeden telefon:facepalm: Skoda Octavia 1.9TDI 110KM ***pełne wyposażenie*** (4250208815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

auto jest naprawdę w świetnym stanie, bez żadnej ściemy, czy Waszym zdaniem (ale na poważnie) powinienem coś w tym ogłoszeniu zmienić?

Ogłoszenie profeska zdjęcia ładne czasu potrzeba albo cene obniżyć jak się spieszysz . Ogólnie auto teoretycznie bardzo chodliwe. Może w promowanie na stronie głównej zainwestować ?

Jak zacznie promować to wyjdzie że jakis handlarzyk z niego . :decayed:

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Banan rzuć jeszcze na tablice ogłoszenie z tamtad auta szybko znikają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan z tego co wyczytałem w ogłoszeniu. Ojciec byłby zadowolony:wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-1-9-quattro-avf-2004r-146tys-km-329972/#post4279593

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan z tego co wyczytałem w ogłoszeniu. Ojciec byłby zadowolony:wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-1-9-quattro-avf-2004r-146tys-km-329972/#post4279593

Dokładnie. Poszukaj wśród swoich na forum, a nie po handlarzach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan z tego co wyczytałem w ogłoszeniu. Ojciec byłby zadowolony:wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-1-9-quattro-avf-2004r-146tys-km-329972/#post4279593

Dokładnie. Poszukaj wśród swoich na forum, a nie po handlarzach...

przecież już nie musi szukać bo mu podałem na tacy :decayed: Marianekzg na zlocie w bukowinie miał 412 tys z takim samym programem i mówi że tylko sprzęgło musiał zrobić. Aż mu zdjęcie pyknąłem dla potomnych stanu licznika także tego :hi: rns-d jak sie nie podoba to zmieni na rns-e , fele jakieś ładniejsze jak te sie nie podobają i będzie świetna fura :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...