Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

to ja poczekam do tej 18:15 :decayed: bo chcialem z Toba pogadac...[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 16:51_________________________________________________A moze wezmiesz ze soba kompa bo potrzebuje podpiac sie do RNSa a nie ma kto mi tego zrobic...? PROSZĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję wszystkim za poznanie i miłego spota. Do zobaczenia następnym razem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mieszkam na dolnym śląsku niecałe pół roku. Od jakiegoś czasu próbuje znaleźć chwile żeby przyjechać się przywitać ale ciągle coś wypada ważniejszego i nie daje rady. Planuje ktoś być w najbliższą niedzielę? Mam zamiar zrobić sobie lekki weekend bez pracy i może uda mi się przyjechać jak będzie znośna pogoda. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkoncu nabylem a4 wiec i ja chetnie pojawilbym sie poraz pierwszy na spocie problem jednak tkwi w tym ze do 18 pracuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie,

mam małe pytanie/prośbe: co we Wrocławiu jest warte zobaczenia, lub jakies fajne miejsce w które mozna pójść ?

od razu powiem, że zwiedziłem juz Wrocław wg przewodnika i chciałem zebyscie zaproponowali mi cos nowego

dzieki :)[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 00:45_________________________________________________zyje tu ktos ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny na rynku :P tego zapewne nie ma w przewodniku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokolnh, proponuję tobie nocny rajd po klubach, pubach i knajpach. Jest ich tyle w Rynku i okolicach, że nocy ci nie starczy, a będziesz mógł się bawić w nich do białego rana. Taka specyfika miasta: gdy cała Polska śpi, Wrocław tętni życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny na rynku :P tego zapewne nie ma w przewodniku :P

A są fest .... :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to najlepsze sa we wrocku,a tym bardziej noca.tak jak wspomnial poprzednik clubing we wroclawiu jest super,z klubu do klubu jest bardzo blisko.polecam.chwile niezapomniane za reszte zaplacisz karta mastercard :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrów Tumski nocą, SPIŻ, kluby różne i wszelakie, zależy co lubisz, alcapone w dresach umcyk czy bardziej wysublimowane (Rynek oraz Pasaż Niepolda), aktivist.pl dla kulturowych perełek, Most Milenijny widziany z Mostu Kolejowego Wrocław Popowice też oczywiście nocą, 'restaurację' Mewa na Placu Dubois (Łazanki, pierogi, krokiety, naleśniki), wieżę kościoła garnizonowego i tę na ostrowie - wchodzisz na nie za piątaka, dworzec PKP jako coś czego powinno nie być, przejażdżka siódemką aby ujrzeć to, co ponoć najładniejsze we Wrocławiu (jedzie przez centrum i może trafisz na Skodę), Halę ex Ludową czyli Stulecia która leci w kosmos, Zoo by wyzwolić zwierzęce instynkty, ogród japoński albo botaniczny - ale to wiosną, a i jak lubisz spędzać czas jak 70% (?) Polaków, Galerii masz z 5 jak się orientuję, hehe, nie mówię oczywiście o Galeriach Sztuki :) choć takie też są i całkiem dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie ktos na spocie b5 kogo bede mogl zameczyc seria pytan ? szczerze mowiac po kolejnych godzinach spedzonych na czytaniu postow juz sam nie wiem co mam w swojej a4 :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny na rynku :P tego zapewne nie ma w przewodniku :P

A są fest .... :kox: :kox:

ty Karolek...co to za podpis ?? :shocked: :shocked: to ty nie oszukiwałeś ?? :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny na rynku :P tego zapewne nie ma w przewodniku :P

A są fest .... :kox: :kox:

ty Karolek...co to za podpis ?? :shocked: :shocked: to ty nie oszukiwałeś ?? :naughty: :naughty:

Przecie godołem że już większość dograna :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godołem

no własnie...myślałem, że się zgrzewasz :cool1::tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...