Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

zjedz i wypij za mnie ... Raz w tygodniu wypada sobota a tu zawsze kur... coś :thumbdown:

zastanawiam sie nad tymi lampami bo gość dał dobrą cenę. Dzwoniłem niby nie są uszkodzone i daje wkłady pod żarówki. W poniedziałek kończy się aukcja to zobaczymy czy się będą o nie bili .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to do srebrnego tylko ori. To będzie dziwnie wyglądało. Jest B7 avant na forum z takimi lampami i chyba srebrny i jakoś to nie gra... zaraz poszukam wątku.

Znalazłem....

dsc00735wc.jpg

A tu cały wątek.http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=174421.90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

możliwe, że mnie nie będzie dzisiaj. Po 16 spodziewam się gości i raczej do 18 się nie wyrobimy. Poza tym, auto jest niesprawne :wallbash: po powrocie z warsztatu nie mam kierunkowskazów, awaryjnych ani żadnego oświetlenia (poza światłami dziennymi). Może jakiś przekaźnik... :mysli:

namiaru na dywaniki niestety nie posiadam :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

możliwe, że mnie nie będzie dzisiaj. Po 16 spodziewam się gości i raczej do 18 się nie wyrobimy. Poza tym, auto jestjavascript:void(0); niesprawne :wallbash: po powrocie z warsztatu nie mam kierunkowskazów, awaryjnych ani żadnego oświetlenia (poza światłami dziennymi). Może jakiś przekaźnik... :mysli:

namiaru na dywaniki niestety nie posiadam :no:

Polecałem Ci mechanika [kolege] solidniejszego i tańszego :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany macie namiar na kogoś kto handluje dywanikami samochodowymi :-)? :hi: Potrzebowałbym do b6 coś ...

Jedź w niedzielę na giełdę samochodową. Jak się wchodzi na nią to stoją z dywanikami. Do wyboru do koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś informacje/doświadczenia z warsztatem zajmującym się skrzyniami biegów na rakowieckiej?

Mam zamiar oddać tam auto bo skrzynia złapała tryb awaryjny... Jak na razie byłem tam na diagnozie (jakiś elektromagnes robi zwarcie i lewarek do wymiany...szacowany koszt 450zł) i umówiłem się na wtorek, ale wcześniej chciałbym zasięgnąć informacji na temat tego warsztatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec robił tam automata i nie miał zastrzeżeń.

Gniady zjechałem do wro dopiero o 0:40 więc już nawet nie dzwoniłem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany macie namiar na kogoś kto handluje dywanikami samochodowymi :-)? :hi: Potrzebowałbym do b6 coś ...

MCM mroziński na slężnej koło stacji shell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 07:23_________________________________________________pany moje zimówki na alusach ATS 15 cali idą pod młotek jakby kogoś interesowało to dzwonić jutro lecą w giełdę. Potrzebne mi siano na zderzak ze spryskami :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany macie namiar na kogoś kto handluje dywanikami samochodowymi :-)? :hi: Potrzebowałbym do b6 coś ...

Siema

Naprawdę polecam do b6 ori dywaniki a nie podróby.

Jak zagadasz na forum , to ktoś z rabatem weźmie Ci z Aso taniej niż podróby na Allegro

Za gumowe przody płaciłem w Aso bez rabatu ok 120 pln

Za porządne podróby zapłacisz 100

Jak kupisz gówno na giełdzie za 50 pln, będziesz klął po miesiącu.

Często na forum pojawiają się prawie nówki, zagadaj do Siemiana

Pozdro

PS Ziomy ,dawno mnie nie było ale postaram się w końcu podlecieć na spota :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...