Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka.

Dzisiaj miałem niezłe zdziwko.

Konczyło mi się paliwo, aż FIS pokazywał 0 KM do przejechania. Podjechałem na stacje orlen na szybowcowej i zatankowałem do pełna weszło 65 litrów. Potem sobie wchodzę na neta i patrze, że superb ma 62 litrowy bak. Moje pytanko: jest to możliwe abym wlał 3 litry więcej ? Czy pedały robią cuda tym paliwem ? Kiedyś mój kumpel zalał 67 litrów do 60 litrowego baku......:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka.

Dzisiaj miałem niezłe zdziwko.

Konczyło mi się paliwo, aż FIS pokazywał 0 KM do przejechania. Podjechałem na stacje orlen na szybowcowej i zatankowałem do pełna weszło 65 litrów. Potem sobie wchodzę na neta i patrze, że superb ma 62 litrowy bak. Moje pytanko: jest to możliwe abym wlał 3 litry więcej ? Czy pedały robią cuda tym paliwem ? Kiedyś mój kumpel zalał 67 litrów do 60 litrowego baku......:polew:

Najlepszy sposób na zajebanie filtra i pompek syfem z baku. 62 litry to dane bez odpowietrzania baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kozak :slina: takiego kiciusia bym przygarnął. Wszędzie bym wjechał byłby wygodny i nie dobijałby na dziurach... przez pierwszy miesiąc potem bym go zglebił i narzekałbym od nowa :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry!

Tragedia z tymi lakiernikami.

Dzisiaj od 12 w południe do teraz jeździłem od lakiernika do mieszalni by dobrać kolor. Nadal nie dobrany :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Przecież to już zakrawa na jakąś komedię, tragiczną oczywiście.

Za tył zderzak, dokładkę przód Sline, boczne dokładki w kolor i listwy S4 na czarno 1250 zł. Dużo, mało?

I zaś jutro znowu muszę z tym kolorem jeździć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam... no widzisz, on nie chce brać odpowiedzialności za kolor... teraz już wiem dlaczego, skoro są takie problemy.

Ale mówił że to nie jedna mieszalnie ma problemy. Jeździł do kilku i wszędzie było zawsze coś. Nie wiem ile w tym prawdy ile nie. Już dzisiaj myśleć mi się nie chce o tym. Idę na wódeczkę...

A i byłem w ECU dzisiaj na hamowni. Zostawiłem całe 250 złoty za trzy kręcenia.

Wypluł całe 183.9 KM @ 5845 rpm i moment 279 przy 2889 rpm. Czyli szału nie ma.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś we Wrocławiu były mieszalnie lakierów teraz są tylko panowie którzy potrafią kliknąć na komputerze numer lakieru i podstawić pod maszynę kubek na bazę. Wybierzesz ze wzornika coś co niby jest identyczne a po pomalowaniu wyjdzie że jest parę procent perły czy metaliku więcej. Mi mistrzowie dorabiali kolor z numeru i z wzornika a i tak widać że baza inna. :thumbdown:

A co do Twoich koni... Musimy to któregoś wieczoru na mieście zweryfikować bo na papierze mamy praktycznie to samo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek wciągniesz go jak kreske dobrego koksu. Wagowo. Ty masz jakieś 1300kg, on ponad 1500 (o ile B6 nie jest cięższa, tymbardziej w Avancie). Tak samo ja niby mam te same parametry co Nelson (fakt, że po wymianie hydrauliki trochę jej się osłabiło, co odczuwam), a Nelson jak się ze mną przejechał, to też stwierdził, że mnie wciągnie lekkim dydem, niby parametry te same, ale waga odgrywa spooore znaczenie, ja mam jakieś 150kg więcej jak on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego jak Ksiąd pierdolnie ze sprzegla przy 6k obrtów to Maciek nawet srubekręta jeszcze nie zobaczy :naughty:

zoomicon.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze Maciek może pierdolnąć ze sprzęgła z 6k obrotów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura znajomka. Naprawdę godna polecenia, może i odważne słowa, ale RĘCZE ZA TO AUTO.

Oferta - Audi A3 - Witam! Posiadam na sprzedaż samochód osobowy marki Audi model A3. Auto osobiście sprowadziłem z Niemiec. Stan w wewnątrz jak i z

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Maciek nie pierdolnie z 6k bo Maciek lubi swoje sprzęgło :wink:

I pierdolnie z odcinki :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...