Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jesteś z Wrocławia, to możesz do mnie podjechać. Przeskanujemy auto i zobaczymy jakie błędy wywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

ja bym z chęcią podjechał bo tak naprawdę nie wiem co z moim autkiem jest nie tak,

poza łożyskami z tyłu i przegubami to nic wiecej nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś z Wrocławia, to możesz do mnie podjechać. Przeskanujemy auto i zobaczymy jakie błędy wywali.

KUBEŁ - dzięki, podjadę. Puszczę Ci e-maila z moim numerem telefonu to ustalimy resztę. Dzięki za pomoc!!!! :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, chodzi o to że przyjeżdżając na spoty wrocławskie co jakiś czas wpada ktoś z pytaniem KTO MA VAGA?, dostaje to co chce i tyle po nim. Jeżeli ty zamierzasz aktywniej uczestniczyć w życiu klubu nie bierz do siebie mojego postu.

hallo :wink4:

już nie dostaje tego co chce bo tomsiu nie wozi VAGa na spoty już od dawna, zamienił je na wizytówki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o mozliwosci zamowienia alkoholu na zlot do Piły - PW do Mnie

cennik:

http://www.a4-klub.pl/smf/zlot_ogolnopolski_pila_2009_oferta_alkoholi_na_zlot-t83242.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubeł - więc może Ty byś coś poradził.. Jeszcze we wrocku nie mam rozeznania co do mechaników/warsztatów (od niedawna mam autko :) ) a od jakiegoś czasu mam taki problem, że jak załącze zapłon to kontrolka poduszek jak się zaświeci to już nie zgaśnie :/ Wyczytałem że trzeba podpiąć auto do kompa i sprawdzić rodzaj błędu co tam się porobiło :/ Damy rade jakoś z tym pomóc? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do PROMOTORS na ul stalowej 76

Poproś P Jurka (właściciela) i powiedz że jesteś z klubu A4 i powołaj się na mnie Karol Pączkowskiego.

Nie wiem czy na 100% ogarniają elektronikę ale mają głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubeł - więc może Ty byś coś poradził.. Jeszcze we wrocku nie mam rozeznania co do mechaników/warsztatów (od niedawna mam autko :) ) a od jakiegoś czasu mam taki problem, że jak załącze zapłon to kontrolka poduszek jak się zaświeci to już nie zgaśnie :/ Wyczytałem że trzeba podpiąć auto do kompa i sprawdzić rodzaj błędu co tam się porobiło :/ Damy rade jakoś z tym pomóc? :(

Podpiąć i przeskanować możemy, tyle mogę pomóc. Wal na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zgadamy się :)

hornet - dzięki za wskazówkę, jakby co to podjade, może coś poradzą w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zgadamy się :)

hornet - dzięki za wskazówkę, jakby co to podjade, może coś poradzą w tym temacie.

Spoko - właściciel jest moim klientem i dla klubu robi zniżki. Nie piszę o tym ponieważ raz już pisałem i nikt go nie podpiął.

Robią przeglądy rej., pełna diagnostyka auta, mechanika etc. :good:

Właściciel jeździ A6 allroad :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

mam delikatny problem z navi w RNS-E.

generalnie czyta MP3 i plyty audio ale nie czyta mapy. Caly czas podaje ze plyta not readable.

Prośba,

czy jest ktos we Wrocławiu kto ma RNS-E i dzialającą mape i chcialby się ze mną spotkać zeby przetestować u mnie?

Chcialbym sprawdzic czy mapa ktorą mam dziala u kogoś i odwrotnie,

z gory dzieki

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zgadamy się :)

hornet - dzięki za wskazówkę, jakby co to podjade, może coś poradzą w tym temacie.

Spoko - właściciel jest moim klientem i dla klubu robi zniżki. Nie piszę o tym ponieważ raz już pisałem i nikt go nie podpiął.

Robią przeglądy rej., pełna diagnostyka auta, mechanika etc. :good:

Właściciel jeździ A6 allroad :good:

Dobrze wiedzieć że jest taki "swój" warsztat :) Jak na razie mój problem z tą kontrolką został rozwiązany więc działa :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carnivore1 a ty zapomniałeś gdzie jest Most Milenijny....?lol dawno Cię nie było.Zafundowałem mojej niuni nowe felicje....19stki :gwizdanie:

19 ??? :blink: to musi dawac rade, wpadne przy okazji zobaczyc, ale nie w ten weekend bo wypadam za Wrocław, a czasu ostatnio nie ma bo budowa w toku, wiec w niedziele wieczorem zazwyczaj juz nie mam powera zeby gdzies jechac i leze brzuchem do gory :pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problema :> pisz na PW to się zgadamy, u mnie wszystkie mapy działają bez problemu więc można wrzucić moje dla testu :hi:

Hej Carnivore,

wyciagnalem Navi, przeczyscilem laser, zamontowalem i wszystko dziala, obie plyty.

Wielkie dzieki za umozliwienie sprawdzenia u ciebie,

Jakby co to ten zestaw do czyszczenia kupilem w Saturnie

P.S.

furke masz na prawde okazalą, a te fele eh......

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, że pisze w zlotach ale chyba to bedzie najlepszy topic na moje pytanie. Chciałbym sprawdzić w mojej b6 jaki mam moduł bluetooth jednak moj kabel nie obsługuje CAN i nie moge sie dostac Vagiem. Czy ktoś z klubowicżów z Dolnego Slaska jest w posiadaniu ww kableka i pomógłby mi sparwdzić wersje modułu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...