Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć chlopaki !!!!

Może to pytanie nie w temacie, ale mam już czas na wymianę rozrządu !!!! Koszta i szybsze bicie serca gdzie to zrobić aby potem nie mieć zmartwień????

Pytanie: Jaki warsztat jest w pożo????

Pozdrwiam wszystkich i proszę o jakiś namiar o solidnego mechanika z Wrocka lub okolic znającego sie na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja znowu polecę warsztat, gdzie serwisuję moją Niunię :wink4:http://www.a4-klub.pl/smf/all_mechanika_diagnostyka_wroclaw-t84737.0.html Robiłem u nich kompleksowo rozrząd, i wszystko ok :hi: Ocenią co do wymiany, doradzą, zrobią na porządnych częściach, na pewno będziesz zadowolony :)

Kolega mówi, że drugi świetny warsztat jest gdzieś w Oleśnicy lub Leśnicy, dokładnie nie pamiętam, ale ktoś z wrocławskich klubowiczów na pewno kojarzy i podpowie :> Podobno też są świetni :wink4:

Cenowo wyglądało to u mnie tak:

Pasek wieloklinowy 41,80

j.w. 19,67

Napinacz paska wieloklinowego 363,12

j.w. 83,61

Rolka napinająca 98,37

Rolka prowadząca 73,77

Pasek zębaty rozrządu 63,94

Od razu robiłem też:

Pompa wody 147,55

Sprzęgło alternatora 115,58

Te dwa elementy kwalifikowały się do wymiany, więc też od razu mi zrobili :) Ceny netto. Robocizna 730,00, ale od razu zakładali mi nowe hamulce, wymieniali wahacz, więc za to też robocizna doliczona :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę :good: Zadzwoń, umów się, zobaczysz że warto :hi: Aha, dzwoń najlepiej na komórkę bezpośrednio do szefa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy, mam prośbę, potrzebuję się ustawić z kimś kto ma RNS-E, bo muszę sprawdzić 2 płytki z mapami, które wypaliłem, moja navi chyba coś szwankuje i mi ich nie czyta, a płytki powinny być ok... Kto może poświęcić 5 minut w najbliższym czasie?[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 08:54_________________________________________________nie ma nikogo we Wrocławiu z działającym RNS-E?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam mega prośbę, potrzebuje zrobić logi w swojej niuni ponieważ nie dawno miała naprawiane serducho a jak się okazało na spociku Lubuskim to fachowcy coś naknocili ( ale z braku czasu nie udało się dokończyć) a niedługo jadę do nich na kontrolę to im chciałbym to pokazać (wyskoczyły chyba jakieś błędy z ciśnieniem w silniku)

I takie zapytanie czy ktoś z Wrocławia lub okolic posiada sprzęcik VAGa? i czy oczywiście dysponuje czasem po godz 18? byłbym bardzo wdzięczny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź w niedzielę na spota, jest tam zazwyczaj gość z AKP, który bawi się VAGiem, nie przywozi go ze sobą, ale robi to w tygodniu, to może się z nim ustawisz jakoś...

no własnie przeważnie w Niedziele jestem w Zielonej Górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jacys frajerzy zawineli mi dzisiaj w nocy moja a4:/głupie uczucie obudzic sie rano i przezyc male rozczarowanie/Najlepsze jest to ze niedawno skonczylo mi sie AC i nie przedluzylem:/ masakra totalna ...

No to nie ciekawie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jacys frajerzy zawineli mi dzisiaj w nocy moja a4:/głupie uczucie obudzic sie rano i przezyc male rozczarowanie/Najlepsze jest to ze niedawno skonczylo mi sie AC i nie przedluzylem:/ masakra totalna ...

Kolego opisz w której części Wrocławia. Mam nadzieję, że nie na Nowym Dworze bo tam ostatnim czasy polubili buszować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga :!:

Pojawiła się możliwość zapisów na kolejną turę polarków klubowych.

Szczegóły znajdziecie >> TUTAJ <<

Serdecznie zapraszam :)

Dziękujęi pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś we Wrocku posiada Avanta z systemem BOSE? Potrzebuje sprawdzić wzmacniacz od subwoofera, mój chyba padł. A może ktoś ma na sprzedaż?

dsc0488.jpg

A może da się go wymienić w jakiś sposób na inny? Wolałbym pozostawić oryginał, może gdzieś naprawić. Jest jakiś dobry elektronik we Wrocku, który mógłby się tym zająć?

Na Allegro znalazłem tylko 3 komplety, ale to cała skrzynia tylnia ze wszystkim; nie potrzebuję płacić za całą resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vianco:

Gdzie ci szachneli tą audi ? Kiedy ,gdzie?

Makabrycznie przykra sprawa :/ ... Współczuję... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...