Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Może to być przyczyną. Do sprawdzenia masz przekaźnik (niestety nie pamiętam numeru) albo sam wiatrak. Chyba najlepiej zdjąć wtyczkę z wiatraka odpalić auto z Klimą i sprawdzić czy na wtyczce pojawia się napięcie. Jak nie to bezpiecznik albo przekaźnik. Jak się pojawia to wentylator szrot. Można próbować się bawić i wymieniać szczotki. Ja tak u siebie robiłem u działa już trzy lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

a na vagu wyskoczą mi jakieś błędy jak podepnę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale błędów chyba nie pokaże. Można jak napisał cwiara wymusić z vaga przez output test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vagiem output test i powinno zalaczyc

to mogę wieczorem Cie odwiedzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedz pod mile o 19.30 to się podepnie :)

O super dzięki to od razu obgadamy szczegoly. Jak mozesz to podeslij swoj nr zebysmy się zgadali w razie WU:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam gdzieś w garażu sle nie jestem na miejscu, a żona tego nie ogarnie w klamotach...

zamek już dostałem i założyłem dobrze że montowałem na miejscu bo jeden był minimalnie inny i się nie otwierała klapa z przycisku na klapie. Drugi już był identyczny jak mój za 40zł po rabacie :wink: szukam jeszcze tapicerki klapy bo moja ma połamane zaczepy :kwasny: ten sam dostawca miał mieć ale niestety na miejscu się okazało że wszystkie 6 klap jest goła :thumbdown:

---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

A już nie mam jednego dekielka w kole ktoś się nie bał i za#$%& :kwasny:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ----------

A jeszcze zapytam chce się pozbyc katalizatora wybebeszac swój czy podobno mozna sprzedać katalizator i kupić coś takiego AUDI A4 A6 VW PASSAT B5 SUPERB 1.9 TDi KATALIZATOR (4187131882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? Co radzicie ? i za ile się sprzedaje katalizator :decayed: ? Przygotowuje auto do operacji VIRUS :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema pany;) Czy istnieje opcja zeby ktos w niedziele oblukał mojego avfa? I czy ktos wogole bedzie avfem zeby porownać pracę silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka nie ma to jak w sobotę przed praca umówić się na usunięcie kata . Aż milej się wstaje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dziś piknik firmowy jutro komunia i zaś o suchym pysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dochodze do siebie po "jednym szybkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dochodze do siebie po "jednym szybkim

jednym... to idź zobacz coś z autem narobił :polew: Ewka jak wstanie niech szuka te lakierki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie mi dobrego lakiernika? Chodzi o usunięcie rdzy na ocynkowanych (:grin:) błotnikach. Nie chcę malować całego elementu, tylko kanty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...