Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

są wiązki (widać na foto) w "koszulce"

Kodowanie climatronika to nie jeest jakiś mega wyczyn ale kabel trzeba mieć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel jak coś to qrczak chyba może załatwić ;D ale i tak nie chcę sam się bawić w to podłączanie, nie wiem nawet jak się zabrać za wymianę panelu :/ dlatego szukam kogoś chętnego, jeśli któryś z forumowiczów chciałby się tego podjąć, wolę dać zarobić komuś od nas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel jak coś to qrczak chyba może załatwić ;D ale i tak nie chcę sam się bawić w to podłączanie, nie wiem nawet jak się zabrać za wymianę panelu :/ dlatego szukam kogoś chętnego, jeśli któryś z forumowiczów chciałby się tego podjąć, wolę dać zarobić komuś od nas!

Ja mówię o kablu porządnym a nie do sprawdzania błędów i robienia logów. Taki kabelek kosztuje 1700zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... no to qrczak takie chyba nie ma ;D więc chyba nie mam wyjścia i muszę do tego gościa jechać... niejaki Kamil z Oleśnicy z polecenia Łukasza Szopy (tego od zabezpieczeń)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ecu mi powiedzieli, że mają tyle roboty, żebym do nich w piątek dzwonił :) Ale mogą to zrobić, cenę mi poda w piątek. Dzięki za sugestię ecu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... no to qrczak takie chyba nie ma ;D więc chyba nie mam wyjścia i muszę do tego gościa jechać... niejaki Kamil z Oleśnicy z polecenia Łukasza Szopy (tego od zabezpieczeń)

Kamil? Nie kojarzę w moim mieście żadnego Kamila, który ogarnia te tematy... Chyba że ktoś świeży. Wiktor na Dobroszyckiej ogarnia takie sprawy i z tego co wiem to chyba Wróbel obok Leclerca na Spalicach też coś grzebał. Oboje spod dobrej ręki wyszli jako mechanicy znam ich osobiście i mogę śmiało polecić:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... no to qrczak takie chyba nie ma ;D więc chyba nie mam wyjścia i muszę do tego gościa jechać... niejaki Kamil z Oleśnicy z polecenia Łukasza Szopy (tego od zabezpieczeń)

Kamil? Nie kojarzę w moim mieście żadnego Kamila, który ogarnia te tematy... Chyba że ktoś świeży. Wiktor na Dobroszyckiej ogarnia takie sprawy i z tego co wiem to chyba Wróbel obok Leclerca na Spalicach też coś grzebał. Oboje spod dobrej ręki wyszli jako mechanicy znam ich osobiście i mogę śmiało polecić:hi:

thx, pwdp do ecu podjadę to zrobić, chyba, że krzykną sobie nie wiadomo ile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sima

łyka ktoś pióra na zimę ??

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/bezprzegubowe-wycieraczki-aero-rozne-rozmiary-dobre-ceny-250277/#post3103818

Ja biorę na 100% ale może będzie większa liczba ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sa porządne te wycieraczki to bym chwycił do hujdaja komplet bo w audi mam nowe. Jakbyś zamawiał to daj znać podjadę do Ciebie z hajsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymeniu leciałeś jakąś 1-1.5h temu ul. Kamieńskiego? Później na Polanowicach? :eusathink:

Mijałem właśnie taką bielutką przezayebistą s6 :slina::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym musial ramiona zmienić na te areo a nie chce mi sie z tym bawic:facepalm:

a to nie jest zwykły banan pnp do klasycznej wycieraczki ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem takie i kurwiłem na nie niesamowicie, dwa komplety przerobiłem przez niecałe 3 miesiące i wy***ałem je do pieca, wróciłem do ori boscha wieloprzegubowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupujcie drogich wycieraczek nie warto ja jednosezonowe bosch aero twin wyrzuciłem do kubła tak zaczeły rozmazywać szybę że masakra i teraz kupiłem najtansze i w d*pie to mam

a dzis zabawiłęm sie w dresa bmw jezdziłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to juz sam nie wiem :decayed: Kiedys nie przyzydzilem i kupilem prawa bosha i od tamtego czasu juz 3 razy wymienilem lewa na taka za 9zl a tamta nadal zbiera malina :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko od wycieraczek zależy, jeszcze szybe trzeba mieć odtłuszczoną. Ja mam boscha za 40 zl przegubowe i beznadzieje wycieraja....

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

A matka ma valeo od 3 lat i wycierają kapitalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...