Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

za pamięci zapisałem sobie numer w telefonie bo nawet o tym zapomniałem :polew:

puszcze ci sygnała to będziesz miał moj.

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

no ja z rana też mam parę rzeczy do zrobienia koło południa się zgramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Panowiee, kto ma klatkę do oddania, proszę o jakiś kontakt do siebie na PW, jutro z rana ma do mnie przyjechać "paczka"

---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

jutro z rana będę dzwonił (o ile będę miał nr) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczak będzie miał chomika? jakąś krzyżówkę planujesz? :wink:

:grin:

nowy gatunek rozkminiam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczak będzie miał chomika? jakąś krzyżówkę planujesz? :wink:

Po prostu zepsuła mu się niszczarka do dokumentów i zamówił chomika. To tak jak z Chińczykami - tańsza siła robocza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zepsuła mu się niszczarka do dokumentów i zamówił chomika.

Jakim cudem skojarzyłeś te dwa fakty ze sobą to ja nie mam pojęcia :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakiś spot w tą niedziele bedzie ?

hmm chyba będzie jak tylu zainteresowanych :decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zepsuła mu się niszczarka do dokumentów i zamówił chomika.

Jakim cudem skojarzyłeś te dwa fakty ze sobą to ja nie mam pojęcia :facepalm:

Bo kartka papieru w łapkach takiego małego chomika to istne szaleńśtwo wiórków i trocin :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, potrzebuję na już klatkę dla chomika. Ma ktoś?

Też mam klatkę, do tego kółko, poidełko chyba i coś jeszcze. jeśli chcesz to ci to dam. tylko musisz podjechać. bo nie wiem czy będę jechał do wrocka.

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

emay ogarnąłeś temat z tym obszywaniem tapicerki?? koło milicza na wiosce jest gościu co to dobrze robi. widziałem mercedesa SEC'a jak zrobił w granatowej alcantarze normalnie pierwsza klasa

Jak możesz to zapodaj numer do niego.

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

Będe lał lukoil pb 95 :grin:

W Twoim przypadku to nie zbyt dobry pomysł.... heheheh

Bo ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi: jak panowie wyspani?? :D kto kawę bo zalewam ?? :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ----------

mam do was takie pytanie , chciałem umyć silnik na myjni ciśnieniowej , i tu jest moje zapytanie od razu po umyciu mogę zapalić auto czy czekać jakiś czas??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nigdy bym nie oblał silnika wodą...

Kiedyś kuzynowi też odradzałem w cieniasie, mówił - "a przedmucham na koniec i będzie" w efekcie spalił wentylator :facepalm: A sąsiad (emeryt) uwalił ecu :thumbdown:

Lepiej kup preparat za 15zł i bądź spokojny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób tego :whistling:

dlaczego?? mówisz ze to zły pomysł??

Ogólnie benzyniaków się nie powinno myć ze względu na iskrę która jest potrzebna podczas pracy silnika, ale ja to olałem i kiedyś umyłem silnik w golfie 3 najpierw poczekałem aby troche ostygł, potem popsikałem takim specyfikiem do czyszczenia silników i umyłem karcherem. Odczekałem 2 godzinki i go odpalilem aby sobie popyrkał na jałowym biegu. Robiłem to w lato. Żadnych problemów nie było z gubieniem zapłonu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja swojego passata b3 tez myłem w lato ale to u kumpla na warsztacie wiec tam mógł stać a na myjce z maska do góry go nie zostawię :) bo jeszcze rozkradną :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

znaczy tak chodzi mi o cala komorę pod maska bo jest zakurzona w hu.... a nie ma się kiedy za to zabrać i kar-szerem było by raz dwa (bo silnik suchy i czysty) czyli pozostaje gąbka , szmatka , wiaderko i ogien? :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myłem latem w 80 tce najpierw zdjąłem przewody kopułkę i palec i zastosowałem środek firmy K2 po umyciu poskładałem wszystko i żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdzielicie oba swoje myłem karcherem, waliłem chemią i nie miałem problemów. Nie leje się bezpośrednio po skrzynkach z bezpiecznikami, wiazkach z wtyczkami i alternatorze. Odczekasz 20 minut aż wszystko spłynie i odpalisz do zagrzania się. Masz vałkę więc wnioskuję że chcesz olej spod pokryw zmyć :decayed: Jako chemię polecam karnet czy tam carnet kwas do felg. Ściąga wszystko oprócz lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...