Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam automape...szwagier fachura mi to obsługuje wszystko :whistling: A na moto i tak jej nie zabiorę bo gdzie zamocuje 7calowy kineskop :doh::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ja z navi korzystam tylko w telefonach. Na symbianie miałem Garmina i było mega za***iście. Za każdym razem idealnie prowadziła. Teraz mam na androidzie Sygica i czasami się myli :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam automape...szwagier fachura mi to obsługuje wszystko :whistling: A na moto i tak jej nie zabiorę bo gdzie zamocuje 7calowy kineskop :doh::decayed:

ja na motor zrobiłem bratu uchwyt na tel i na tym jeździł (garmin)

Ja osobiście używam automapy na navi jak i w tel. i jeszcze navigon w tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z navi korzystam tylko w telefonach. Na symbianie miałem Garmina i było mega za***iście. Za każdym razem idealnie prowadziła. Teraz mam na androidzie Sygica i czasami się myli :kwasny:

Jak chcesz mam automape na androida :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja navi używam w tel. navi experta i ovi maps... obie online więc nie martwię się o aktualne trasy....

Pada śnieg, pada śnieg,.... więc wieczorem,...... chyba nie trzeba mówić :decayed:

Zainteresowani dzwonić i pisać... więcej info nie będzie co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet e tam bedziesz po placach latal ;P zajedz do mnie w Karkonosze... wyszalejesz sie porzadnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetrzymaj ten śnieg do weekendu, to wpadam bankowo! W niedziele się widzimy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tam byłem, LEDów nie chcesz czasami? :decayed:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Spartan, odbierz PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :hi:, doradźcie mi proszę czy zderzak przedni z allegro a'la RS4 typu: ZDERZAK AUDI A4 RS4 PRZÓD (2998818355) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jest dobrym pomysłem. Mój leniwy blacharz/lakiernik powiedział że "przejebane" jest to dobrze dopasować, więc pytam również Was. Nie chcę jakiejś c**jni wieszać żeby w oczy kuło na odległość i wsią pachniało. Mój ori nadaje się najwyżej na śmietnik jest pokrzywiony jak paragraf (sama szpachla), hokeja dolnego nie dało się nawet dobrze spasować więc odpadł po drodze. :kwasny: Ori kompletny jest dla mnie nie do przeskoczenia finansowo. Pewnie temat już był ale nie mogę się dokopać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mówili, że do niedzieli będzie sypać i odwilż :decayed:

Wróciliśmy bo lipa a w nocy młody mnie obudził ....(3ki idą :facepalm: gorączka, płacz), patrze a śnieg sypie jak pojebany :decayed:

---------- Post dopisany at 07:31 ---------- Poprzedni post napisany at 07:31 ----------

Hejka :hi:, doradźcie mi proszę czy zderzak przedni z allegro a'la RS4 typu: ZDERZAK AUDI A4 RS4 PRZÓD (2998818355) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jest dobrym pomysłem. Mój leniwy blacharz/lakiernik powiedział że "przejebane" jest to dobrze dopasować, więc pytam również Was. Nie chcę jakiejś c**jni wieszać żeby w oczy kuło na odległość i wsią pachniało. Mój ori nadaje się najwyżej na śmietnik jest pokrzywiony jak paragraf (sama szpachla), hokeja dolnego nie dało się nawet dobrze spasować więc odpadł po drodze. :kwasny: Ori kompletny jest dla mnie nie do przeskoczenia finansowo. Pewnie temat już był ale nie mogę się dokopać.

kolego daruj sobie takie wynalazki... nie krzywdź auta:decayed:

---------- Post dopisany at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany at 07:31 ----------

Dziś lampy polift siadły :naughty: zapraszam do komentowania :)http://a4-klub.pl/marki-78/czarny-superb-245831/index5.html#post3344902 :polew::polew::polew:

nie ma co :polew::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan, odbierz PW :wink:

:wink:

:hi:

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

Maciek a Ty jeszcze posiadasz tą czerwoną folię? :eusathink::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś lampy polift siadły :naughty: zapraszam do komentowania :)http://a4-klub.pl/marki-78/czarny-superb-245831/index5.html#post3344902 :polew::polew::polew:

Nie widze różnicy :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś lampy polift siadły :naughty: zapraszam do komentowania :)http://a4-klub.pl/marki-78/czarny-superb-245831/index5.html#post3344902 :polew::polew::polew:

Nie widze różnicy :decayed::naughty:

Boś ślepy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zjechałem do domu.. ileż to dzwonów na mieście... jedna wielka szklanka i warunki do zabawy wyśmienite :decayed: Na niektórych skrzyżowaniach nie idzie ruszyć taki lód :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zjechałem do domu.. ileż to dzwonów na mieście... jedna wielka szklanka i warunki do zabawy wyśmienite :decayed: Na niektórych skrzyżowaniach nie idzie ruszyć taki lód :shock3:

:slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina: jutro jadę do PL!! :banan: może jeszcze się załapie :decayed::decayed::decayed: w niedziele spot w Magnolii? Może by się ktoś chciał na basen wybrać? Pakować żony, dzieciaki i wpadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...