Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja teraz jestem w trakcie zmiany telefonu. Wybrałem HTC One:wink:

bardzo dobry wybór :thumbup1: bedziesz zadowolony

bbrat ma tego htc.....wlassnie sie bawie i pije do upadlego......zdrowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Pamiętajmy że sierpień miesiącem trzeżwości -tak z innej beczki kolega mechanik ma problem bo ukradli mu auto klienta spod warsztatu pisze bo mnie prosił wiem że to nic nie da ale czarny leon skrecony na 180 kucy miał rozerwany wąż od intercolera i za bardzo auto nie jedzie więc może być porzucone gdzieś na osiedlu może ktoś widział od dwóch dni czarnego leonka .Najlepsze jest to że kolega musi odkiwać 48h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy że sierpień miesiącem trzeżwości -tak z innej beczki kolega mechanik ma problem bo ukradli mu auto klienta spod warsztatu pisze bo mnie prosił wiem że to nic nie da ale czarny leon skrecony na 180 kucy miał rozerwany wąż od intercolera i za bardzo auto nie jedzie więc może być porzucone gdzieś na osiedlu może ktoś widział od dwóch dni czarnego leonka .Najlepsze jest to że kolega musi odkiwać 48h

Rozumiem, że żadnych zabezpieczeń nie było...? Auto zginęło z jego posesji? Czy stało "na ulicy"? Niech za***rdala po wszystkich osiedlach po Wrocławiu, bo teraz modnie jest robić furę na poczekanie. Stawia się na tydzień gdzieś na boku na osiedlu między innymi autami i czeka, aż sprawa ucichnie, dopiero potem wjeżdża w dziuple. Niech też właściciela prześwietli dobrze, bo też jest opcja, że koleś podstawia świnie, znajomemu tak zrobili, jego szczęście, że chłopaczek mu się jeden rozpruł od tego agenta i wyszedł z tego bez szwanku, czego również życzę Twojemu znajomemu... Podrzuć jeszcze info w jakich okolicach ten leon zginął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stabłowice ulica Biała.

Przemilczę to... :kwasny: Jak minęło 48-60 godzin od zniknięcia, to w tych okolicach może już być ciężko dostępny :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zalałem malinówke do butelek :D:drunk:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

tak a propos ma ktoś może jakieś dojścia do tańszego spiryta ? bo w przyszłym tygodniu bedą świeże malinki i by sie zrobiło jeszcze troche malinówki na zime ale spiryt drogi :(

jak coś to z chęcią sie podziele :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier.....e ale masakra. Ledwo zyje ufffff co do leona to juz dawno pewnie rozkrecony na czesci. sprawa spirytu wyglada tak.....moge zalatwic ale hurtowe ilosci czyli np cysterne wagonowa. Zadzwonie w poniedzialek do kolegi z vratislawi we wrocku moze da rade cos zalatwic. Ide byczyc dalej jajca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a propos ma ktoś może jakieś dojścia do tańszego spiryta ? bo w przyszłym tygodniu bedą świeże malinki i by sie zrobiło jeszcze troche malinówki na zime ale spiryt drogi :(

jak coś to z chęcią sie podziele :D

Ja mogę... ale czy to tanio czy nie to nie wiem, nie znam się :wink: 20zł/0.5l :wink:

Ale nie rozdzielają kartonów, trzeba brać cały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezmę nokię 6310i ten pancerny sprzęt nigdy mi się nie zepsuł a bateria trzyma że hoho :decayed:
Odpowiedniki którego modelu bo coś się pogubiłem...s2?

Szymek coś pisał o jakichś odpowiednikach s2 z HTC

Mam taką Nokię jako zapasowy. Bateria na czuwaniu miesiąc trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a propos ma ktoś może jakieś dojścia do tańszego spiryta ? bo w przyszłym tygodniu bedą świeże malinki i by sie zrobiło jeszcze troche malinówki na zime ale spiryt drogi :(

jak coś to z chęcią sie podziele :D

Ja mogę... ale czy to tanio czy nie to nie wiem, nie znam się :wink: 20zł/0.5l :wink:

Ale nie rozdzielają kartonów, trzeba brać cały :wink:

a ile sztuk w kartonie ? to jest dobra cena , Arek kopsnij numer do siebie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile sztuk w kartonie ? to jest dobra cena , Arek kopsnij numer do siebie na PW

Zaraz będę wszystko wiedział bo to ziomek kręci :wink: ale mogę polecić, piłem...naprawdę dobry :thumbup1::wink: 531 317 024

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kuzyn szuka auta... ma być mocne (200+), nie musi być duże ale rok co najmniej 2005. Budżet ok. 40tyś :wink:

A czy ON czy PB, nie ma znaczenia :wink: Byle nie wolnossak :kox::decayed: Jakieś propozycje? :eusathink:

jest ta 200 konna ibiza mojego ziomka tyle że trzeba w nią włożyć żeby kosmetyka jakaś była. Kolega szedł trybem horneta miało za***rdalać a nie wyglądać. Zapas na silniku jeszcze jest a i w portfelu by mu zostało bo na obecną chwilę zeszła by za trochę mniej niz 10k.

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

Pokulałem wczoraj swój karawan po górach, wdrapałem się na wielką sowę ale bez blokady dyfra były problemy. W pewnym momencie jak miałem jedno koło w powietrzu to z napędem były problemy. :decayed: Poza tym szła jak ciągnik po łąkach i polach Sierpnicy. :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy czegoś bez koksu żeby samemu można było powalczyć :naughty::kox: Myślałem o 3.0tdi ale za tą kasę coś sensownego znajdziemy? :eusathink:

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

Aaa i potrzebuję TapaTalk, gdzie to mogę...kupić :whistling::decayed: w google play nie widzę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy czegoś bez koksu żeby samemu można było powalczyć :naughty::kox:

proponuję 126p + serce hayabusa + turbo. Małe zwinne autko miejskie wciągające wszystko co ma mniej niż 500 ps :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję 126p + serce hayabusa + turbo. Małe zwinne autko miejskie wciągające wszystko co ma mniej niż 500 ps :whistling::decayed:

Gdyby to zależało ode mnie to zamiast kupować auto za 40k, kupiłbym s4 b5, a co by zostało po zakupie włożyłbym w motorownie i byłoby pięknie :kox:

Ale tu ma być w miarę "świeżę" auto... na allegro wpisując moje kryteria wyskakują same saab'y i volvo :whistling: może z dwa wrx'y i kilka 3.0tdi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najebawszy sie pozdrawiam wzydkich...siup i dalej wodzia ie leje :banan:

obadałeś HTC One ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...