Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zaladowac centralna lampke z polifta na srodek sufitu? I co z ta w bagarianie?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Pany mam na sprzedaż dwie karty graficzne Asus HD 7770 1GB DDR5. Działały w trybie crossfire, sprzedaje oczywiście osobno ? Jakby ktoś był chętny to zapraszam na PW. Kupione w styczniu tego roku gwarancja na 3 lata, kserokopia faktury. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaladowac centralna lampke z polifta na srodek sufitu? I co z ta w bagarianie?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

Takie coś mi wyszło

tmp_DSC_0951_1498726338.jpg

A ta poliftowa z bagażnika jest mniejsza jak z przedlifta. I ni cholery nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień...

Ma ktoś w okolicy Oleśnicy (ewentualnie Wro) zestaw do czyszczenia soczewki lasera w RNS? nie mam nawet jak tego ustrojstwa wyciągnąć dlatego pytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie idzie ;/ Chodzi o mape na PL nie czyta, pokazuje że navi mapa EU2 ale cały czas tylko odczyt i później klapa. Wnioskuję że laser zawalony lub płyty ze względu na format ( dvd/dvd-rw itp) nie czyta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary położyłeś 35k+ za fure to odżałuj te 5 dyszek i kup aktualne od H4mm3r'a :wink:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony hula :banan::banan: teraz już na 200% jestem pewien, że wszystko gra :grin::decayed: W końcu mam ładowanie i nic mi nie dzwoni pod machą :banan:

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

A tymczasem mykam w plener na jakieś foty :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień...

Ma ktoś w okolicy Oleśnicy (ewentualnie Wro) zestaw do czyszczenia soczewki lasera w RNS? nie mam nawet jak tego ustrojstwa wyciągnąć dlatego pytam...

ja mam i też u siebie wyczyściłem bo sie zacinała i już teraz hula wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary położyłeś 35k+ za fure to odżałuj te 5 dyszek i kup aktualne od H4mm3r'a :wink:

Napaćkane z japca kaja

A kolega z jakiego miasta???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary położyłeś 35k+ za fure to odżałuj te 5 dyszek i kup aktualne od H4mm3r'a :wink:

Napaćkane z japca kaja

A kolega z jakiego miasta???

no pacz ja mu nagrał człowieka do sprawdzenia fury przed zakupem, a już mnie nie pamięta :grin: urwało mi końcówkę z nicka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moczymy dzisiaj ryja jakoś ?

kuhva mogłeś wcześniej coś pisać, właśnie opierdalam rosół i się wykąpałem, chyba, że jak mi łeb wyschnie, to się ubiorę i skocze do ciapka na dół, ale aktywny będe dopiero gdzieś za ~godzinke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju gamoniu ja o H4mmer'..ze mówiłem :P z jakiego miasta jest :P

Ciebie nie da się zapomnieć :P

na śląsku gdzieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam do sprzedania radyjko...

PIONEER DEH-1500UB 1500UBG 1500UBB 2013_FV_SKLEP (3622315509) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dostałem na urodziny w zeszłym roku do parówy. Przejeździło u mnie 1 miesiąc i leży. Wciąż na gwarancji. Oczywiście komplet, nic nie brakuje. Paragon mam, ori pudełko też... Nowe kosztowało jakoś 225zł, teraz myślę, że 175zł to spoko cena. Do dogadania. Podświetlenie białe + czerwone (idealnie do parówy). Jest złącze AUX i USB (obsługuje Ipoda)

Ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...