Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, pomoże ktoś przy grzebaniu w dieslu? Mam Astre G 1,7 DTI, prawdopodobnie zasyfiony lub zapchany EGR, albo popękane przewody podciśnieniowe idące do niego. Na necie są instrukcje, jak to przeczyścić. Pomoże ktoś?! Nie chcę się brać sam, bo nie mam doświadczenia...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, pomoże ktoś przy grzebaniu w dieslu? Mam Astre G 1,7 DTI, prawdopodobnie zasyfiony lub zapchany EGR, albo popękane przewody podciśnieniowe idące do niego. Na necie są instrukcje, jak to przeczyścić. Pomoże ktoś?! Nie chcę się brać sam, bo nie mam doświadczenia...

Astre powiadasz kolego... No ja Ci powiem tak. Kup trzy kilo smalcu. Przesmaruj po dachu. Może psy wpierdolą... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie, pomoże ktoś przy grzebaniu w dieslu? Mam Astre G 1,7 DTI, prawdopodobnie zasyfiony lub zapchany EGR, albo popękane przewody podciśnieniowe idące do niego. Na necie są instrukcje, jak to przeczyścić. Pomoże ktoś?! Nie chcę się brać sam, bo nie mam doświadczenia...

Astre powiadasz kolego... No ja Ci powiem tak. Kup trzy kilo smalcu. Przesmaruj po dachu. Może psy wpierdolą... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie wiece może gdzie we Wrocławiu regenerują plastiki, przyciski itp ? Może ktoś robił to samemu to dał bym swoje do regeneracji i oczywiście zapłacił :tongue4:

Opublikowano

Panowie wiece może gdzie we Wrocławiu regenerują plastiki, przyciski itp ? Może ktoś robił to samemu to dał bym swoje do regeneracji i oczywiście zapłacił :tongue4:

Co Ty chcesz regenerować ?? nie lepiej kupić

Opublikowano

np włącznik świateł. Kupno takiego to gdzieś 150 -180 zł.

Opublikowano

Na forum ktos to robil

Opublikowano

np włącznik świateł. Kupno takiego to gdzieś 150 -180 zł.

a regeneracja ile będzie wynosiła ?

ku*** ale grzeje :JC_fan:

Nic nie mów..... myślałem, że może dzisiaj jakiś bro na rowerkach ale jutro jadę i muszę jeszcze dzisiaj pozałatwiać trochę rzeczy :thumbdown:

Opublikowano

No myślę, że mniej niż kupno używki, nie wiem może jestem w blędzie.

Wysłałem PW do zuloo, zobacze co odpisze.

Wreszcie troche popadało :notworthy:

Opublikowano

Tylko przez chwilę padało.... u nas na giełdzie nie będzie włączników ??

Ja nie będę w niedzielę to nie zerknę ale czasami można coś wyrwać w dobrej cenie

Opublikowano
  • Autor

te siekiery z bagażnika wyciągnij co do windykacji używasz..... parę kg mniej będzie.

siekiery siekierami ... gazrurek tam mam ze 3 :gwizdanie: w zeszłym roku startowałem z Ewą na pokładzie i 2 oponami 17` do audi :evil: brakło mi 0.230 s do 2 miejsca w klasie . Mam nadzieję że poskładam to ustrojstwo do niedzieli ... Bo cienko widzę ten start ... :([br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 00:03_________________________________________________nie chce któryś skutera ? 80 cm3 zarejestrowany na 50. Oc od dzisiaj na rok i przegląd do 2013 ? oddam za jakieś śmieszne 1300 pln

Opublikowano

Panowie

Życzę miłego weekendu. Ja spadam na imprę integracyjną z jednym bankiem. Nie wiem czy dam radę podjechać w niedzielę :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

z żoną to nie impreza ... a na pewno nie integracyjna :evil::naughty:

Opublikowano

z żoną to nie impreza ... a na pewno nie integracyjna :evil::naughty:

Mało się znasz :decayed: Ja smyczy nie mam :gwizdanie:

Idę na śniadanie.........

foto300o.jpg

Opublikowano

Sssshiit happens :kox: rozumiem, że to dawka na głowe? :decayed:

Opublikowano

Sssshiit happens :kox: rozumiem, że to dawka na głowe? :decayed:

to na śniadanie :decayed:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Sssshiit happens :kox: rozumiem, że to dawka na głowe? :decayed:

to na śniadanie :decayed:

Chopie kup sobie lodówke chyba że się z tym kąpiesz :shocked:
Opublikowano

Będzie dzisiaj ktoś na spocie, bo nie wiem czy sie pokazywać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.