Opublikowano 30 Stycznia 201214 l A co Ty mi tu pierdzielisz, że mocy ni ma... Ile masz nalotu? Robiłeś pompe, wałki? Ja po regeneracji pompy auta nie poznałem, po programie całkowicie. przelot allegrowy 180tys (ja z tego zrobiłem 18tys) :gwizdanie: walki robione, pompa chyba nie ruszana (przynajmniej ja nie robiłem)... a programu nie robiłem. Jakoś boje się grzebać w tym silniku... tym bardziej ze mam w zestawie tipa... a mocy niby ok...ale ciężka buda, ciężki motor... wczoraj się bujnąłem passatem b5fl 1.8T 4M 220ps i to była kosa
Opublikowano 30 Stycznia 201214 l No to już na starcie TIP Cie spowalnia masakrycznie... No i co Ty kolego porównujesz AFB to 1,8tQ... Nie można tak jakby było w ośce to byś poczuł rzeczywistą różnicę a czemu masz w opisie, że masz manuala? To za długo Ci wałki nie uciągnęły... Moje mają 256k teraz i nie wykazują zużycia, chce je wymienić dla spokojnego snu i żeby portfel miał lżej, w razie jakby się posypały razem z głowicami...
Opublikowano 30 Stycznia 201214 l No to już na starcie TIP Cie spowalnia masakrycznie... No i co Ty kolego porównujesz AFB to 1,8tQ... Nie można tak jakby było w ośce to byś poczuł rzeczywistą różnicę a czemu masz w opisie, że masz manuala? To za długo Ci wałki nie uciągnęły... Moje mają 256k teraz i nie wykazują zużycia, chce je wymienić dla spokojnego snu i żeby portfel miał lżej, w razie jakby się posypały razem z głowicami... coś się przestawiło chyba :gwizdanie: albo nie dopatrzyłem :gwizdanie: ...wałki są ok turbo szykuje się do regeneracji :gwizdanie: ...ogólnie to mój pierwszy diesel i stwierdzam ze tdi to nie dla mnie :gwizdanie: będę szukał mocnej uturbionej benzyny z perspektywami...albo coś starszego do uturbienia nie koniecznie vag :gwizdanie:
Opublikowano 30 Stycznia 201214 l Nie regeneruj, tylko wyczyść, wystarczy, ja swoją miałem fest zayebaną, przeczyściłem i też inaczej łapie obroty z dołu. To też moje pierwsze TDI, ale stwierdzam, że na pewno nie ostatnie, mam uturbione 2,0TFSI i przeklinam ten silnik niesamowicie. Fakt faktem, że na trasie z 7-mio biegowym tipem nawet oszczędny jest, ale po mieście porażka i tak jak pisałem wcześniej - wpierdziela olej jak frytkownica, na 1000mil dolewam litr...
Opublikowano 30 Stycznia 201214 l Nie regeneruj, tylko wyczyść, wystarczy, ja swoją miałem fest zayebaną, przeczyściłem i też inaczej łapie obroty z dołu. To też moje pierwsze TDI, ale stwierdzam, że na pewno nie ostatnie, mam uturbione 2,0TFSI i przeklinam ten silnik niesamowicie. Fakt faktem, że na trasie z 7-mio biegowym tipem nawet oszczędny jest, ale po mieście porażka i tak jak pisałem wcześniej - wpierdziela olej jak frytkownica, na 1000mil dolewam litr... w sobote właśnie będę czyścił, jak nie pomorze to wtedy będę myślał... a ja bym bardziej w subaru celował, stara impreza, forester s-turbo :gwizdanie: w mojej poprzedniej firmie modziliśmy forestera... i powiem tyle... ma to potencjał
Opublikowano 30 Stycznia 201214 l Jak tak czytam te posty to ręce opadają... Narzekacie na wysokie ceny paliw, nowsze auta pala o wiele wiecej niz nasze parówy ... W nowe auto też zapewne bedzie trzeba zainwestować, bo poprzedni wlasciciel nie zrobil tego, tamtego ... Ja z moim autkiem jak Kaju zostaje do konca jej dni...
Opublikowano 30 Stycznia 201214 l No jaki mam sens teraz sprzedawać, skoro porobiłem w niej wszytko na kolejne 250 albo i więcej tysięcy... Komuś prezent robić? B7 opchnę z miłą chęcią, bo mnie dobija po prostu... Ale B5 za cholerę.
Opublikowano 30 Stycznia 201214 l Autor No to już na starcie TIP Cie spowalnia masakrycznie... tak sobie myślę co ten Kaju pier*oli ... a to chodziło o skrzynię a nie o Turbo Inlet Pipe mam już wykrzywiony umysł od czytania o modyfikacjach to b7 to masz w angliku czy jak ?
Opublikowano 30 Stycznia 201214 l No tutaj kupiłem od szwagra. Totalnie mi nie podchodzi dolewanie co chwilę oleju... Chcę to opchnąć i pójść w C6 3,0TDI... Też w tipie, bo manual po mieście już niestety nie dla mnie.
Opublikowano 30 Stycznia 201214 l Autor podlicz ile przewalenie kiery na katolicką stronę i czy się pyli ciągnięcie tego do PL
Opublikowano 31 Stycznia 201214 l u mnie jest trochę do zrobienia. wsadzić z 1.5kzł i będzie igła... sprzęgło tylko zostało i blacharz, żeby go ogarnąć, ale tego ostatniego sam załatwię na wiosnę, bo wstyd takim jeździć
Opublikowano 31 Stycznia 201214 l szczurek jak wstaniesz to dzwoń do mnie... aku mi padło Andzia nie gada
Opublikowano 31 Stycznia 201214 l ja mam jeden Szczurkowy prostownik już Potrzebuje go tylko odpalić. Jak już odpalę to pojadę chyba po nowe aku
Opublikowano 31 Stycznia 201214 l a co kabli nie masz rozruchowych Nie mam bo nigdy niebyły mi potrzebne. Już znajomy jedzie do mnie.
Opublikowano 31 Stycznia 201214 l Autor chwila wstałem ... zjem coś i jak jeszcze jest potrzeba to podjadę a wczoraj mówiłeś że aku już ledwo zipie
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto