Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siema

Panowie ,mam temat do ogarnięcia.

Potrzebuję gdzieś podlecieć dziś lub jutro do południa ,żeby skasować błędy w mojej B6

Zapłacę pieniędzmi lub wódką, jak kto woli :)

Z góry dzięki za info

Pozdro

Ty lepiej d*pę na spota przytargaj a nie ... kiedyś byłeś a teraz to wiesz ile masz nieobecności ? Widzę, że jak potrzeba błędy kasować to drogę znasz..... znasz zasadę...:whistling:

Hornet, Ty to tak od razu z grubej rury walisz..

Nie chcę skasować błędów za darmo.

Zapłacę ale wolę komuś, kto nie skasuje mnie 100 pln za 3 minuty roboty i to z wielką łaską.

Jeżeli chodzi o spoty, to postaram się podlecieć ale ostatnio rzadko zdarza mi się wolny weekend a jeśli już to wykorzystywałem to na obławianie Odry :)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Rybka lubi pływać... a na spotach plywaja bez rybki

Opublikowano
Siema

Panowie ,mam temat do ogarnięcia.

Potrzebuję gdzieś podlecieć dziś lub jutro do południa ,żeby skasować błędy w mojej B6

Zapłacę pieniędzmi lub wódką, jak kto woli :)

Z góry dzięki za info

Pozdro

Jak cos to dzwon po 17 to ogarniemy temat.

Super

Dzwoniłem do Ciebie chwilę wcześniej.

Będę zatem dzwonił po 17.00

W jakim rejonie możemy się umówić jak coś ?

Pozdro

Nie zawsze moge rozmawiac jak w pracy jestem wiec najlepiej to po 17.

Opublikowano
Siema

Panowie ,mam temat do ogarnięcia.

Potrzebuję gdzieś podlecieć dziś lub jutro do południa ,żeby skasować błędy w mojej B6

Zapłacę pieniędzmi lub wódką, jak kto woli :)

Z góry dzięki za info

Pozdro

Ty lepiej d*pę na spota przytargaj a nie ... kiedyś byłeś a teraz to wiesz ile masz nieobecności ? Widzę, że jak potrzeba błędy kasować to drogę znasz..... znasz zasadę...:whistling:

Hornet, Ty to tak od razu z grubej rury walisz..

Nie chcę skasować błędów za darmo.

Zapłacę ale wolę komuś, kto nie skasuje mnie 100 pln za 3 minuty roboty i to z wielką łaską.

Jeżeli chodzi o spoty, to postaram się podlecieć ale ostatnio rzadko zdarza mi się wolny weekend a jeśli już to wykorzystywałem to na obławianie Odry :)

Tu nie chodzi o kasę :decayed: Z grubej rury zawsze było :grin: Tylko nie rób jak żółtodziób... :wink: Nawet jakbyś zadzwonił w nocy to wiesz, że zawsze ktoś pojedzie... pomóc.

Opublikowano
Siema

Panowie ,mam temat do ogarnięcia.

Potrzebuję gdzieś podlecieć dziś lub jutro do południa ,żeby skasować błędy w mojej B6

Zapłacę pieniędzmi lub wódką, jak kto woli :)

Z góry dzięki za info

Pozdro

Ty lepiej d*pę na spota przytargaj a nie ... kiedyś byłeś a teraz to wiesz ile masz nieobecności ? Widzę, że jak potrzeba błędy kasować to drogę znasz..... znasz zasadę...:whistling:

Hornet, Ty to tak od razu z grubej rury walisz..

Nie chcę skasować błędów za darmo.

Zapłacę ale wolę komuś, kto nie skasuje mnie 100 pln za 3 minuty roboty i to z wielką łaską.

Jeżeli chodzi o spoty, to postaram się podlecieć ale ostatnio rzadko zdarza mi się wolny weekend a jeśli już to wykorzystywałem to na obławianie Odry :)

Tu nie chodzi o kasę :decayed: Z grubej rury zawsze było :grin: Tylko nie rób jak żółtodziób... :wink: Nawet jakbyś zadzwonił w nocy to wiesz, że zawsze ktoś pojedzie... pomóc.

Powiem tak

Jeździłem pare razy na spota i nie było Cię.

Myślę ,że to dlatego przestałem się pojawiać ;)

Opublikowano
Siema

Panowie ,mam temat do ogarnięcia.

Potrzebuję gdzieś podlecieć dziś lub jutro do południa ,żeby skasować błędy w mojej B6

Zapłacę pieniędzmi lub wódką, jak kto woli :)

Z góry dzięki za info

Pozdro

Ty lepiej d*pę na spota przytargaj a nie ... kiedyś byłeś a teraz to wiesz ile masz nieobecności ? Widzę, że jak potrzeba błędy kasować to drogę znasz..... znasz zasadę...:whistling:

Hornet, Ty to tak od razu z grubej rury walisz..

Nie chcę skasować błędów za darmo.

Zapłacę ale wolę komuś, kto nie skasuje mnie 100 pln za 3 minuty roboty i to z wielką łaską.

Jeżeli chodzi o spoty, to postaram się podlecieć ale ostatnio rzadko zdarza mi się wolny weekend a jeśli już to wykorzystywałem to na obławianie Odry :)

Tu nie chodzi o kasę :decayed: Z grubej rury zawsze było :grin: Tylko nie rób jak żółtodziób... :wink: Nawet jakbyś zadzwonił w nocy to wiesz, że zawsze ktoś pojedzie... pomóc.

Powiem tak

Jeździłem pare razy na spota i nie było Cię.

Myślę ,że to dlatego przestałem się pojawiać ;)

bzdura .... widzieliśmy się na spotach :whistling: Za pomówienia wypijesz 5 karnych kolejek !

Opublikowano

Żeby tylko takie kary mnie w życiu spotykały :) :)

Jakoś to ogarnę

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

P1020787.jpg

Opublikowano
cwiara, ogarniemy mój temat na weekend, czy wolisz po 17 w tygodniu?

Jak cos to weekend. Nie bardzo chce mi sie po ciemku w kablach grzebac. W sob jade do kat po auto wiec jak cos to w niedziele?

Opublikowano
cwiara, ogarniemy mój temat na weekend, czy wolisz po 17 w tygodniu?

Jak cos to weekend. Nie bardzo chce mi sie po ciemku w kablach grzebac. W sob jade do kat po auto wiec jak cos to w niedziele?

Pasuje. Dogramy godzinę tylko.

Opublikowano
  • Autor
Żeby tylko takie kary mnie w życiu spotykały :) :)

Jakoś to ogarnę

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

http://s12.postimg.org/z5yh8j8e1/P1020787.jpg

Stary walenie sa pod ochroną :-)

Opublikowano

EE tam

Nie ma to jak dobre walenie ,no nie :)

Opublikowano

WROCLAV z chęcią połowie z Tobą bo też lubię wędkowac ale nie kosztem spota :D

Zagrane na Fortepianie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Żeby tylko takie kary mnie w życiu spotykały :) :)

Jakoś to ogarnę

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

http://s12.postimg.org/z5yh8j8e1/P1020787.jpg

dopier**lił :shock3:

Opublikowano
Żeby tylko takie kary mnie w życiu spotykały :) :)

Jakoś to ogarnę

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

http://s12.postimg.org/z5yh8j8e1/P1020787.jpg

dopier**lił :shock3:

No co fotomontaż- nie widzisz że swoją głowę tam wkleił .

Opublikowano
Żeby tylko takie kary mnie w życiu spotykały :) :)

Jakoś to ogarnę

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

http://s12.postimg.org/z5yh8j8e1/P1020787.jpg

dopier**lił :shock3:

No co fotomontaż- nie widzisz że swoją głowę tam wkleił .

:grin:

Opublikowano
  • Autor
Żeby tylko takie kary mnie w życiu spotykały :) :)

Jakoś to ogarnę

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

http://s12.postimg.org/z5yh8j8e1/P1020787.jpg

dopier**lił :shock3:

No co fotomontaż- nie widzisz że swoją głowę tam wkleił .

Mam twoja miche. Musimy sie spiknać jakoś.

Opublikowano

Dobry den Pany

Opublikowano

Dobry, dobry:hi:

Ale mnie wszystko napierdala po tym wypadku...

Opublikowano
Dobry, dobry:hi:

Ale mnie wszystko napierdala po tym wypadku...

mówiłem Ci tyle razy wypierdol te dziaduwy bułgarki z roboty i weź ode mnie kilka litwinek... przynajmniej by Cie 25h/dobe cyckami obkładały, żeby Cie wyleczyć...

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.