Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry den Pany ;)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dobry den Pany ;)

Siemano miszczu :D

Zagrane na Fortepianie :)

Opublikowano
Goldik, jutro jestes?

Właśnie k.... Goldik co Ty tak cicho? Będziesz ? :D

Zagrane na Fortepianie :)

Ugadalem sie wczoraj z Goldikiem

Opublikowano

I?

Opublikowano

:hi::whistling:

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

Gruszek może się w końcu ujawnisz a nie tylko siedzisz i lukasz nie wiadomo na co ......

Opublikowano

Ryj sie wqrwil :grin: Wiedzialem ze kiedys pekniesz :grin:

Opublikowano
Ryj sie wqrwil :grin: Wiedzialem ze kiedys pekniesz :grin:

Znasz mnie.... co myślę to mówię :decayed: Daję czas do 12:00 :whistling:

Opublikowano
Ryj sie wqrwil :grin: Wiedzialem ze kiedys pekniesz :grin:

Znasz mnie.... co myślę to mówię :decayed: Daję czas do 12:00 :whistling:

Kto to Gruszek?:decayed:

Opublikowano
Ryj sie wqrwil :grin: Wiedzialem ze kiedys pekniesz :grin:

Znasz mnie.... co myślę to mówię :decayed: Daję czas do 12:00 :whistling:

Kto to Gruszek?:decayed:

Dobre pytanie....

Opublikowano
:hi::whistling:

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

Gruszek może się w końcu ujawnisz a nie tylko siedzisz i lukasz nie wiadomo na co ......

Hornet może gość wstydliwy a Ty się denerwujesz :)

Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano

Ktoś zna taniego elektryka ? chyba moja prośba umknęła wszystkim :whistling:

Opublikowano
:hi::whistling:

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

Gruszek może się w końcu ujawnisz a nie tylko siedzisz i lukasz nie wiadomo na co ......

Hornet może gość wstydliwy a Ty się denerwujesz :)

A Ty nie gadaj tylko jutro na wigilie :D

---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

Ktoś zna taniego elektryka ? chyba moja prośba umknęła wszystkim :whistling:

Co trzeba?

Opublikowano
:hi::whistling:

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

Gruszek może się w końcu ujawnisz a nie tylko siedzisz i lukasz nie wiadomo na co ......

Hornet może gość wstydliwy a Ty się denerwujesz :)

Od 2010 roku ?? Spokojnie znajdzie się :decayed:

Opublikowano
:hi::whistling:

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

Gruszek może się w końcu ujawnisz a nie tylko siedzisz i lukasz nie wiadomo na co ......

Hornet może gość wstydliwy a Ty się denerwujesz :)

A Ty nie gadaj tylko jutro na wigilie :D

---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

Ktoś zna taniego elektryka ? chyba moja prośba umknęła wszystkim :whistling:

Co trzeba?

Szukam kogoś kto mi zainstaluje centralny zamek na pilota jest centralny ale z kluczyka. Byłem u dwóch elektryków jeden 250zł drugi za 300zł powiedzieli z centralka. Widziałem ze centralki po 50zł są to za robote biora po 200-250zł ... wydaje mi się dużo :kwasny:

Opublikowano

Jakby bylo cieplej to bym Ci zrobil. Ale z racji ze nie mam jeszcze garazu to lipa.

Opublikowano
:hi::whistling:

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

Gruszek może się w końcu ujawnisz a nie tylko siedzisz i lukasz nie wiadomo na co ......

Hornet może gość wstydliwy a Ty się denerwujesz :)

A Ty nie gadaj tylko jutro na wigilie :D

---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

Ktoś zna taniego elektryka ? chyba moja prośba umknęła wszystkim :whistling:

Co trzeba?

Panie ja dziś dostałem od Pani Doktor całą tablicę Mendelejewa. Jak to zjem to nie wiem czy wceluję w wyro:/ Może inną razą :)

Opublikowano
:hi::whistling:

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

Gruszek może się w końcu ujawnisz a nie tylko siedzisz i lukasz nie wiadomo na co ......

Hornet może gość wstydliwy a Ty się denerwujesz :)

Od 2010 roku ?? Spokojnie znajdzie się :decayed:

Spokojnie, po świętach się pojawię.

Opublikowano
Jakby bylo cieplej to bym Ci zrobil. Ale z racji ze nie mam jeszcze garazu to lipa.

a nie dodałem a to chyba ma znaczenie że to w toyocie corolli jest do zamontowania . Bardzo mi się nie spieszy tylko że z pogodą to coraz gorzej będzie . Ewentualnie mam do dyspozycji podziemny garaż u rodziców w bloku .

Opublikowano

Siema

Kurcze, sprzedałem furę i myślę sobie "jestem zwycięzcą " ale teraz zaczyna mi się żółć przelewać jak szukam nowej bryki

Nawet nie mam mocy, żeby jeździć i oglądać :(

Pozdro i życzę miłego dzionka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.