Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja nie mam z kim biegać :kwasny:

Jak nie masz. Ze mna :grin:

Po browary do sklepu :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja nie mam z kim biegać :kwasny:

Goldik sam biega i nie marudzi :P:P:P

patrzcie jak koleś chciał wałka zrobić z S3 :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/01/21/2azype8e.jpg

Lipa tylko ze taka kasza pada a nie płatki śniegu

Uzdrowiska Kłodzkie? Obsługujemy im strony internetowe :P

Opublikowano

Ktoś kojarzy Klubowicza z czarnej b7 avant na blachach DZA? Lata na ramkach klubowych i pracuje gdzieś koło mnie na Braniborskiej. Prawie codziennie go widzę

Opublikowano

Banan chyba :whistling::eusathink:

Opublikowano
Ktoś kojarzy Klubowicza z czarnej b7 avant na blachach DZA? Lata na ramkach klubowych i pracuje gdzieś koło mnie na Braniborskiej. Prawie codziennie go widzę

hehe to ja :) w piątek chyba żona Cię też widziała :) pracuję na Braniborskiej

Opublikowano

piątek mrygałem Ci koło statoila :decayed:

Opublikowano
piątek mrygałem Ci koło statoila :decayed:

to moja żona była!:bokser:

wspominała, że widziała czerwone a4 w ramkach :)

Opublikowano

no cóż... spoko- ja też już żonaty. Poza tym Ciemno było i nie widać szofera :wink:

Opublikowano

no akurat 'odwoziła' mi auto, bo poszedłem chlać do bunkra :P

Opublikowano

Banan87 i jego prawidłowe parkowanie:

DSC_0656.JPG

Jeszcze raz tak źle zaparkujesz to zacznie Ci magicznie powietrze z kół znikać :grin:

Opublikowano

ale lusterka poskładane :grin:

Opublikowano

żarty żartami, ale mówie banan to jest ostatni raz gdzie widzę Ciebie w tym miejscu. Przez Ciebie wszyscy muszą wystawić pół auta na drogę, żeby zobaczyć czy coś jedzie.

Opublikowano
żarty żartami, ale mówie banan to jest ostatni raz gdzie widzę Ciebie w tym miejscu. Przez Ciebie wszyscy muszą wystawić pół auta na drogę, żeby zobaczyć czy coś jedzie.

stary, to co odjebał chopin to żodyn go nie przebije... żodyn! :grin:

Opublikowano
żarty żartami, ale mówie banan to jest ostatni raz gdzie widzę Ciebie w tym miejscu. Przez Ciebie wszyscy muszą wystawić pół auta na drogę, żeby zobaczyć czy coś jedzie.

stary, to co odjebał chopin to żodyn go nie przebije... żodyn! :grin:

Widziałem. Chciałem chopinowi właśnie pokazać, że nie jest odosobniony.:decayed:

Opublikowano
żarty żartami, ale mówie banan to jest ostatni raz gdzie widzę Ciebie w tym miejscu. Przez Ciebie wszyscy muszą wystawić pół auta na drogę, żeby zobaczyć czy coś jedzie.

a co mnie to obchodzi, stoję zgodnie z przepisami przy krawędzi jezdni, jak mi zbudujesz parking, to chętnie z niego skorzystam:wink:

tam zawsze ktoś parkuje, jak nie ja, to ktoś inny

kiedyś straż miejska mnie i inne auta upomniała, jak staliśmy kawałek dalej na chodniku w kierunku szkoły (bo nie staliśmy przy krawędzi jezdni), nie wlepili żadnego ostrzeżenia aucie, które stało tak jak ja dzisiaj

nie bądź taki nerwowy:thumbdown:

Opublikowano

Widzę, że w doopie masz bezpieczeństwo innych. Masz szczęście, że wyjazd z posesji nie jest traktowany jako skrzyżowanie. Wtedy musiałbyś zachować 10 m. Ja nie jestem nerwowy tylko chcę zapobiec ewentualnemu wypadkowi.

Opublikowano
Masz szczęście, że wyjazd z posesji nie jest traktowany jako skrzyżowanie. Wtedy musiałbyś zachować 10 m. Ja nie jestem nerwowy tylko chcę zapobiec ewentualnemu wypadkowi.

niestety nie ma tu innych miejsc, a czasami muszę do pracy jechać samochodem, staram się zawsze rzetelnie parkować, nie zawsze po prostu się da, z drugiej strony droga nie zawsze jest usłana różami, czasami trzeba się wysilić, nie dojeżdżaj do końca wyjazdu, jak zatrzymasz się wcześniej, to widać z daleka, czy coś jedzie, często stosuję tę technikę

Opublikowano

Wtedy nic nie widzę co z prawej jedzie:facepalm:

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

co ja z Tobą będę polemizował jak Ty nawet nie rozumiesz jakie zagrożenie stwarzasz parkując tak autem...:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.