Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tez ECU bym polecił, znam ich pracę i projekty.

Edytowane przez poziek

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jak może parę groszy dolożyc to niech jedzie do jetronika. Od niedawna mamy vtech na granicznej ale chłopaki dopiero się rozkrecaja.

Tapniete z HGW 2

Tylko taczkę chajsu niech szykuje,

Pany ma ktoś kiere pożyczyć bo swoją chce do obszycia dać?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pogadaj z koza. Może u niego obszyjesz ;)

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Tylko taczkę chajsu niech szykuje,

Pany ma ktoś kiere pożyczyć bo swoją chce do obszycia dać?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak z B7 Ci będzie pasowała to mam jedną luźną.

Opublikowano

Tylko taczkę chajsu niech szykuje,

Pany ma ktoś kiere pożyczyć bo swoją chce do obszycia dać?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak z B7 Ci będzie pasowała to mam jedną luźną.

Bedzie na bank poduchy nie potrzebuje na te kilka dni.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

ćwiara też po pagonach dostał ? :o

Opublikowano

ćwiara też po pagonach dostał ? :o

podobno sam sie zdegradowal i wyemigrowal ;)

Opublikowano
  • Autor

ćwiara też po pagonach dostał ? :o

a i ty Bartku jakby bardziej blady.

Opublikowano

ćwiara też po pagonach dostał ? :o

a i ty Bartku jakby bardziej blady.

bo pogoda kijowa,słońca nie ma

ćwiara też po pagonach dostał ? :o

podobno sam sie zdegradowal i wyemigrowal ;)

tu już co drugi ma "podwójne obywatelstwo" :naughty:

Opublikowano

Jutro się coś dzieje ??

Opublikowano
  • Autor

Tak. 17:30 most milenijny.

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

"Starzy odchodzą, młodzi przychodzą". Ot takie przemyślenie po kilku głębszych. Miłej nocki panowie :hi:

Opublikowano

:hi:

Kolega ojca kupił audi A4 B8 i chciałby zapodac wiecej mocy

znalazłem 4 firmy które zajmuja sie ta profesją we Wrocławiu:

Jetronik Race Division

www.jetronik.pl

ADT Tuning Chiptuning Wrocław

www.adt-tuning.pl

ECU Project Wrocław

www.ecuproject.pl

S-Performance - Chiptuning, DPF - Wrocław

s-performance.pl

który z nich polecacie ?

może jakis inny ?

czekam na info

pzdr

Dev

Jeśli benzyna to Jetronik, jeśli diesel to ECU.

ja dzis bede

Opublikowano

Fakt, nie napisałem, 3.0tdi

Opublikowano

:hi:

Mam takie dwa pytanka

1. Gdzie można tanio a dobrze zatankować (bez udziału księdza :kox: )?

2.Czy opłaca się jechać na przegląd do Audi Wrocław czy macie może zaufany warsztat gdzie robią przegląd tanio i dobrze

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Skąd Ty do Wro przyjechales ze u Ciebie ksiądz na stacji ? [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

No u mnie to na przydrożnych stacjach to ostro chrzczą paliwko :kwasny: a na Orlenie to ceny są kosmiczne i zawsze jak jadę do Wro to tankuję na Orlenie ale może gdzieś jest taniej i tak pytam :-)

Opublikowano

:hi:

Mam takie dwa pytanka

1. Gdzie można tanio a dobrze zatankować (bez udziału księdza :kox: )?

2.Czy opłaca się jechać na przegląd do Audi Wrocław czy macie może zaufany warsztat gdzie robią przegląd tanio i dobrze

Pozdrawiam

Ad 1. Tanio i dobrze - tak se ne da.

Ad 2. Swego czasu jeździłem do ASO na karkonowskiej, obsługa spoko ale zostawisz u nich 2-4 razy więcej $$$.

Opublikowano

Może źle sprecyzowalem pytanie, stosunek ceny do jakości żeby był do przyjęcia

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Może źle sprecyzowalem pytanie, stosunek ceny do jakości żeby był do przyjęcia

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Jeśli wymiana oleju i filtrów to polecam zakład na rogu Lubuskiej i Zaporoskiej na nasypie. Zajmują się tylko i wyłącznie zmianą oleju i widać, co leją. A cena 2x niższa niż w innych zakładach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.