Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też lubię ciepełko.Świat ładniejszy dziewczyny rozebrane z pantalonów:kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

DESZCZU, PRZYBYWAJ!!!

Co za ulga, pada od pół godziny. :banan:

Opublikowano
Kwinto ja ruszylem z Radomia 1.30 w nocy a o 9.00 bylem juz w Łebie w tym miałem przerwe 40min. Wiec w sumie dobry wynik. A Ty jak tam? :-)
bardzo dobry wynik, którędy pomykałes, autostradą?

Tak, pomykałem A1, zero korków a leciałem aż do samej Gdyni.

Opublikowano

Wrr u nas też zaczęło padać mam nadzieje że tylko do rana...

Opublikowano

W Radomiu piękny dzień - 25 C, lekkie słońce - ideał. :kox:

Opublikowano

U nas kapuśniaczek ...ale chociarz widzę jak działa wosk;-)

Opublikowano

Witam Szanownych Panów

Ja dopiero wróciłe z urlopu. tylko ze pojechałem w drugą strone i wyhamowałem dopiero w chorwacji:wink:. 35-39 stopni to stanowczo za ciepło jak dla mnie. Zycze Wam miłego plażingu na kocingu:decayed: pozdro

"Mała czarna" na wyjeździe:

w20f.jpg

Opublikowano

Dobra fota ja dałem d*py z fotą :doh: w Piaskach. Też dobre miejsce na końcu kraju, myślłem że przejade do przyjaciół rosjan...ale okazało się że autem nie da rady ...

Opublikowano

:siema:

Razem z dziewczyną (i być może z dwójką znajomych) planujemy przyjechać na AirShow 24 sierpnia. Szukamy taniego noclegu. Ktoś coś może polecić? Może ktoś ma do udostępnienia kawałek ogródka, żeby namiot rozbić? :naughty: oczywiście odpowiednio się odwdzięczymy :wink:

jak ktoś coś, to bym prosił na PW wszelkie informacje Będę niezwykle wdzięczny!

Opublikowano
:siema:

Razem z dziewczyną (i być może z dwójką znajomych) planujemy przyjechać na AirShow 24 sierpnia. Szukamy taniego noclegu. Ktoś coś może polecić? Może ktoś ma do udostępnienia kawałek ogródka, żeby namiot rozbić? :naughty: oczywiście odpowiednio się odwdzięczymy :wink:

jak ktoś coś, to bym prosił na PW wszelkie informacje Będę niezwykle wdzięczny!

niestety blokowisko... centrum...

---------- Post dopisany 12-08-2013 at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany 11-08-2013 at 23:35 ----------

tzw Most Czterech Pancernych :wink: miałem zabarykadować swoim czołgiem ale odpuściłem

DSC_0889.jpg

DSC_0548.jpg

---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

widziałem go dzisiaj :shock3:Marzewo: śmiertelny wypadek na „siódemce” - Elbląg w www.portEl.pl

Opublikowano
:siema:

Razem z dziewczyną (i być może z dwójką znajomych) planujemy przyjechać na AirShow 24 sierpnia. Szukamy taniego noclegu. Ktoś coś może polecić? Może ktoś ma do udostępnienia kawałek ogródka, żeby namiot rozbić? :naughty: oczywiście odpowiednio się odwdzięczymy :wink:

jak ktoś coś, to bym prosił na PW wszelkie informacje Będę niezwykle wdzięczny!

Mogę Wam udostępnić działkę 10 km od lotniska. :decayed:

Opublikowano

Wosk "Nigrin" w upałach dał jakoś radę i po paru myciach :decayed:

DSC_0749.jpg

---------- Post dopisany 13-08-2013 at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2013 at 10:43 ----------

u nas AIR Show szkoda że w tym terminie bo daleko nie jest:kwasny:

Opublikowano

Witam radomskich kolegów. Mam prośbę, czy ktoryś z Was znalazłby 15 min czasu dla kolegi z kuj-pom i udał by się do komisu przy ul. Warszawskiej by dokonać oględzin auta, którym jestem zainteresowany? Byłbym bardzo zobowiązany, w zamian w razie potrzeby taka sama przysluga ode mnie z miłą chęcią w każdej chwili na moim terenie. Nie chciałbym 350 km jechac na marne...

oto link do ogłoszenia:

Audi A3 19999.00 PLN. Radom - otoMoto.pl

Opublikowano

i ja się przewijałem wtedy po okolicy... ładnie skasowali passata co

cały bok zerwał :kwasny:

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

Nowość Audi: nadchodzi następca legendy

Opublikowano

kwinto kiedy wracasz z urlopu???

Opublikowano

Witam Panowie! Zainteresowało mnie pewnie A4 z Radomia. Jako, że mam 450km w jedną stronę chciałbym Was prosić o obejrzenie auta w miarę możliwości.

Link: Audi A4 Quattro 1.8 Turbo S-Line LPG Lift Skóra RECARO Radom ? Tablica.pl

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc!

Opublikowano
kwinto kiedy wracasz z urlopu???

w mieście jestem już... a do pracy od poniedziałku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.