Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

A co tu argumentować, spójrz na foty tego auta i sam wysuń wnioski na temat jego stanu. Wiem, wiem, że niby to nagonka na lokalnych handlarzy itd.... niestety Oni już sobie opinie wyrobili i nie zmienisz tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali, nie bardzo wiem o co chodzi. Podaj konkrety - co widzisz na tych zdjęciach, bo ja się nie znam. Samochód kosztuje 19.900 zł, więc czego chcieć więcej za te pieniądze?

Podaj konkrety, bo po prostu nie wiem o czym mówimy. Chodzi o to, że za bardzo się świeci jak na trzynastolatka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro się nie znasz to po co ta dyskusja? Jeśli na tych zaj..stych zdjęciach nie zauważasz mankamentów tego auta, to zrób koledze przysługę i jedź na oględziny tego ulepa , może wtedy zrozumiesz o czym piszą ludzie którzy tracą chajc i czas poświęcając się na przejażdżki do Radumia, chociaż Ty z uporem maniaka i tak w to zaprzeczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali,


Skoro się nie znasz to po co ta dyskusja? Jeśli na tych zaj..stych zdjęciach nie zauważasz mankamentów tego auta, to zrób koledze przysługę i jedź na oględziny tego ulepa

Skoro Ty widzisz te mankamenty to opowiedz o nich. Wtedy będę wiedział o czym rozmawiamy.


chociaż Ty z uporem maniaka i tak w to zaprzeczysz.

Odnoszę wrażenie, że zaciąłeś się na hejtowanie Radomia i robisz to z automatu. A może czas zastanowić się nad swoim miastem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisaliśmy o tym, ze Ty nie chcesz widzieć niedoskonałość więc na tym zakończymy. A to ze handlarze z Radomia są oszustami jakich nie znajdziesz nigdzie to już inna historia, o której przeczytasz niemal na każdym forum motoryzacyjnym i choćbyś nie wiem jak się starał to tego nie zmienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali, oszuści są wszędzie. Idąc Twoim tokiem myślenia, jeśli chciałbym tak generalizować, to musiałbym powiedzieć, że nie rozmawiam z nikim, kto mieszka w Białobrzegach, bo tam są sami pesymiści życiowi.

Sam osobiście też bym nie kupił auta z komisu. Wiem, że w komisach często stoją ulepy, ale generalizowanie, że tylko w radomskich komisach, to lekka przesada. Realia są takie, że żeby handlarze zarabiali na autach to muszą kręcić i nieważne czy mieszkają w Radomiu, Warszawie czy w innym mieście. Ale jak ktoś bardzo chce nabyć auto z komisu to w Radomiu ma przynajmniej duży wybór. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie panowie,

tak naprawde to mało na tych fotach widać, gdybym miał chwilę podjechałbym koledze loooknął to auto z miernikiem,

pierwsze co to sprawdzenie vinu, niestety wiem jaki auta przyjezdżają z niemiec, nie zawsze ''igiełki'' i niestety wiem że porzadne pewne auto musi kosztować,.

z drugiej strony jak miało np: obtarty bok, koles kupuje drzwi w kolorze i błotnik przód, a tylni błotnik tylko sie naprawia, takiego auta nie ma co dyskwalifikować,.

niestety są tez spawane z 4 przystanków, co gorsza cwiartki, dachy, i tyłki tez kupuja w kolorze, drzwi ori nie malowane,

i trzeba sie dobrze natrudzic żeby takie składaki wyłapać,. pozdrawaiam.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

By Was pogodzić to nadmienię ,że u mnie na wsi jeszcze większe trupy stoją jako igiełki wystawione ....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że jak dzwonisz,to każdy jeden super rewelacja,same ahy i ohy. Jeżdżę niemal codziennie koło komisów i kilka razy miałem okazję komuś sprawdzić te super auta ze Szwajcarii , jakby za te kłamstwa i naciąganie ludzi na koszty byłby paragraf to z tych wszystkich komisów chyba by się żaden nie ostał. Handlarz=oszust,tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radumia

????

To jakaś wasza miejscowa gwara czy braki w wykształceniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale burzę rozpętałem :) .Nie oczekuję cudów ale jak szwajcar i przebieg średni to liczyłem,że nie jest tak źle.Że właśnie w całości tylko może gdzieniegdzie tylko malowane.Czyli nie ma sensu w ogóle sobie i wam głowy zawracać? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Ludziska.

Handlarz oszust...a co ma robić jak klient chce być oszukany..

Jak się chce piękne auto z małym przebiegiem to do Aso chociaż też różne cuda wychodzą

Te samochody mają po ok.13 lat więc nie ma co się oszukiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale burzę rozpętałem :) .Nie oczekuję cudów ale jak szwajcar i przebieg średni to liczyłem,że nie jest tak źle.Że właśnie w całości tylko może gdzieniegdzie tylko malowane.Czyli nie ma sensu w ogóle sobie i wam głowy zawracać? :(

Wszyscy wierzą, że akurat ich szwajcar był tylko do malowania, a prawda jest taka, że większość z nich jest po poważnych wypadkach. Koniecznie trzeba sprawdzić jak bardzo był uszkodzony bo aut ze Szwajcarii nie sprowadza się w całości.

U mnie w okolicy gość sprowadza rozbitki z Francji - ćwiartki, spawane dachy to norma. Nie kryje się z tym, strupy stoją na placu.

Niektóre podklepane, inne zmielone a obok już naprawione.

I ludzie naprawdę wierzą, że akurat ich był malowany ale tylko po przycierce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, reasumując, jeśli auto Ci się podoba wizualnie i pod względem wyposażenia to chyba nikt lepiej go nie sprawdzi jak Ty sam. Poświęć swój czas i pieniądze na oględziny tego auta. Jeśli uznasz, że to trup to przynajmniej zostanie Ci nowe doświadczenie. A może się okaże, że to przyzwoite auto. :wink:

A jeśli szukasz auta bez skazy to chyba tylko ASO, chociaż w tym przedziale cenowym, wybór masz praktycznie zerowy. :doh:

Tak czy siak powodzenia i pochwal się jak już coś kupisz - nieważne czy w Radomiu czy gdzie indziej. :thumbup1:

Edytowane przez tomaszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś tą u mnie.Jak ktoś nie potrzebuje lpg jak ja to ta jest do negocjacji i do brania tylko miernik,komp i mechanik bo wizualnie i wyposażeniowo pasuje.Gość mnie przewiózł. :)

http://allegro.pl/au...5344571365.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Radclean serwis - kosmetyka samochodowa na ul Śliskiej...robił ktoś z was coś u nich? Jakieś opinie?

Ewentualnie coś godnego polecenia w Radomiu w temacie odświeżenia wnętrza auta plus polerka i woskowanie lakieru??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Radclean serwis - kosmetyka samochodowa na ul Śliskiej...robił ktoś z was coś u nich? Jakieś opinie?

Ewentualnie coś godnego polecenia w Radomiu w temacie odświeżenia wnętrza auta plus polerka i woskowanie lakieru??

Poleciłbym Ci swojego kolegę, ale on zaczyna działalność usługową dopiero w sierpniu. Tak czy siak widziałem jego prace i każde auto wygląda świetnie. Na razie prosił o nie podawanie numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...