Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BRY ALL :hi:

Ale sie wyspałem :decayed:

KiniaJ , dasz rade na 19-tą, wierzymy w Twoje mozliwości :decayed:

oZiu , podanie KOX :kox:

ale Ci fajnie ja już od 5 godzin w pracy ;/

i stronki nam lecą :notworthy: :notworthy:

oZiu , to moze podjedziemy do Ciebie na spota i pogonimy troche tego parkieciarza :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BRY ALL :hi:

Ale sie wyspałem :decayed:

KiniaJ , dasz rade na 19-tą, wierzymy w Twoje mozliwości :decayed:

oZiu , podanie KOX :kox:

ale Ci fajnie ja już od 5 godzin w pracy ;/

i stronki nam lecą :notworthy: :notworthy:

oZiu , to moze podjedziemy do Ciebie na spota i pogonimy troche tego parkieciarza :naughty:

a proszę proszę :P

Warszawa, ul. kopalniana :>[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 11:06_________________________________________________to od razu będziemy mogli opić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

może jebniemy parę flaszek i mu sami ten parkiet położymy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

może jebniemy parę flaszek i mu sami ten parkiet położymy :polew: :polew: :polew:

no spoko:D to jak będę kład płytki w piwnicy to może wezmę kompa ze sobą a może przyjedziecie :mysli:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 11:09_________________________________________________chociaż jak Ty ostatnio jebnąłeś to Ciebie musieliśmy kłaść a ja Ci nawet herbatkę przyniosłem :hi:

Opublikowano

może jebniemy parę flaszek i mu sami ten parkiet położymy :polew: :polew: :polew:

Jak jebniemy pare flaszek to parkiet sam się ułoży. :D

Opublikowano
  • Autor

chociaż jak Ty ostatnio jebnąłeś to Ciebie musieliśmy kłaść a ja Ci nawet herbatkę przyniosłem :hi:

dzięki oZiU i chociaż nie pamiętam jestem ci za to dozgonnie wdzięczny :notworthy:
Opublikowano

tomaszu o 16-stej to tam jeszcze będziemy na Ułęzy, kombinuj coś zeby tego dila na niedziele perzucić :>

Ok, nie ma problemu. :wink4:

Opublikowano

czesc all , mcm00 fajne podanie :polew:

Opublikowano

o :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: co znalazłem w szybie w samochodzie zaraz wam pokażę :D

Opublikowano

o :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: co znalazłem w szybie w samochodzie zaraz wam pokażę :D

Pewnie dziewczyny. :decayed:

Opublikowano

e tam kobity to przeżytek o tym bym nie pisał

FRONT

OD d*py STRONY[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 11:28_________________________________________________i taki milusi papier :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 11:29_________________________________________________

podanie pozytywnie rozpatrzone :decayed:

zdjcie384.th.jpg[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 10:43_________________________________________________żartowałem oZiU bardzo się cieszę że będziesz :cool1:

hmm czemu na tak długo :D ??[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 11:30_________________________________________________37968418741a5f939e26d3.jpg

Opublikowano
  • Autor

hej jak się robi żeby podpisać link po swojemu :?:

Opublikowano

hej jak się robi żeby podpisać link po swojemu :?:

robisz tak:

url=http://adres strony] swoj tekst [/url]

Opublikowano
  • Autor

OK

Opublikowano
  • Autor

dobry dzien :hi:

też dopiero wstałeś :naughty:
Opublikowano

dobry dzien :hi:

też dopiero wstałeś :naughty:

no ranny ptaszek to nie jestem :tongue4:

:polew:

Opublikowano

dobry dzien :hi:

też dopiero wstałeś :naughty:

no ranny ptaszek to nie jestem :tongue4:

:polew:

wszyscy którzy wstali niedawno dostają różowym po twarzy :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 11:53_________________________________________________albo do nosa :naughty:

Opublikowano

dobry dzien :hi:

też dopiero wstałeś :naughty:

no ranny ptaszek to nie jestem :tongue4:

:polew:

wszyscy którzy wstali niedawno dostają różowym po twarzy :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 11:53_________________________________________________albo do nosa :naughty:

widze ze do gaci trzeba będzie jeszcze jakiś kask dokupic :polew:

Opublikowano

e tam kobity to przeżytek o tym bym nie pisał

Aa, czyli kobity, ale bez kobit..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.