Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Piątek, 16 maja, godz 18:00. Stałe miejsce czyli parking na ul. Wernera.

To moja propozycja. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Okazuje się, że ten weekend mam wolny, więc może jutro (w sobote) o 18:00? Na żywo będzie łatwiej dogadać się w sprawie grila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mokom, to umówmy się np. na 18:00 jutro, a ktoś jeszcze będzie mógł to dołączy.

Czyli SOBOTA 10 maja, godz. 18:00, parking na Wernera

Do jutra. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaaaaaa[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 00:50 _________________________________________________Dzisiejszy termin nieaktualny, mokoma i mnie nie będzie. Przepraszam za zamieszanie. Wkrótce ustalimy konkretny termin nasępnego grilospota. :th:[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 13:49 _________________________________________________21 maja (środa przed długim weekendem), godz. 18:00 - to jest moja propozycja na spota. Pasuje wszystkim? :naughty:

W przyszłym tygodniu mam mieć randkę (bardzo ważną), :naughty: więc jeśli wypadnie mi akurat w środę to ja się wycofam ze spota. Niestety siła wyższa... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź ty. Gdybyś miała np. randkę to bym jeszcze może zrozumiał, ale kosmetyczkę... Wstyd! :decayed:

Druga propozycja to 25 maja, niedziela, godz. 18:00. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dam rady, mam kosmetyczkę :)

Kosmetyczki potrafią czynić cuda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź ty. Gdybyś miała np. randkę to bym jeszcze może zrozumiał, ale kosmetyczkę... Wstyd! :decayed:(...)

Wpadłem zajrzeć co u Was, a tu wesoło, że boki zrywać :D

tomaszust - toż dla kobitek kosmetyczka ważniejsza niz dla nas ważne randki :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem zajrzeć co u Was, a tu wesoło, że boki zrywać :D

tomaszust - toż dla kobitek kosmetyczka ważniejsza niz dla nas ważne randki :polew: :polew: :polew:

Wiciu ma rację tylko czasami zastanawiam się po co poprawiać coś, co jest naprawdę w porządku :naughty::tongue4: (ale ze mnie lizus ... wiem wiem :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrola :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem zajrzeć co u Was, a tu wesoło, że boki zrywać :D

tomaszust - toż dla kobitek kosmetyczka ważniejsza niz dla nas ważne randki :polew: :polew: :polew:

Wiciu ma rację tylko czasami zastanawiam się po co poprawiać coś, co jest naprawdę w porządku :naughty::tongue4: (ale ze mnie lizus ... wiem wiem :polew:)

Uułłaaa.. To na pewno nie pozostanie bez odpowiedzi.

BTW baby, yyy.. tzn. kobiety im więcej słyszą komplementów tym częściej chodzą do salonów urody, a więc lukaszuR, w tym momencie zrobiłeś mi krecią przysługę (czy jak to się tam mówi). :decayed: Na szczęście jest jeszcze drugi termin. Mam nadzieję, że nikt nie ma umówionej kosmetyczki na

25 maja, niedziela, godz. 18:00

Miejsce stałe, wszystkich serdecznie zapraszam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) lukaszuR, w tym momencie zrobiłeś mi krecią przysługę (czy jak to się tam mówi).

Tomicu, Brynia jest duża dziewczynką i dość ciekawym przypadkiem/wyjątkiem i na pewno nie odbierze tego jak 99% kobiet :naughty::tongue4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) lukaszuR, w tym momencie zrobiłeś mi krecią przysługę (czy jak to się tam mówi).

Tomicu, Brynia jest duża dziewczynką i dość ciekawym przypadkiem/wyjątkiem i na pewno nie odbierze tego jak 99% kobiet :naughty::tongue4::naughty:

Lukaszu, rozumiem, że ten tekst jest bardziej do Bryni niż do mnie...? :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź ty. Gdybyś miała np. randkę to bym jeszcze może zrozumiał, ale kosmetyczkę... Wstyd! :decayed:

Druga propozycja to 25 maja, niedziela, godz. 18:00. :)

Teraz OK

a nie moze byc jutro bo wlasnie jestem w Radomiu :> :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr - Tyskie już kupione, daj zanć jurto na kom jak będziesz czasowy, to się spotkamy. :)

niestety nie mam nr i nie wiem dlaczego :)

ps.ok juz mam z asistance :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...