Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj wracałem z Gliwic były odcinki na 7 że top Gear to 4

Co ciekawsze że nie minęła mnie ani jedna bulwarówka (typu jeep) typu 4x4 masakra błoto zamieniające się w lód zero pługów na całej drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pługi rozbrojone piach poszedł na budowę domów a sól na świąteczne stoły


ja moje :a4fan: wczoraj udekorowałem na swinta :)


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1584126705179297&set=p.1584126705179297&type=1&theater


https://plus.google.com/117382505785150543258/about?pid=6133433712656249634&oid=117382505785150543258


dobrze że sie najebałem w zeszłym tygodniu i nie wsiadałem do auta bo miałem lato założyć :whistling:


Makki jaki kolor twojego wisienka ze zderzakiem po prawej po przejściach? ;)


Jak ktoś dzisiaj bedzie jeszcze o 21 to mam nie daleko wdepnąć na spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi, oczywiście czerwiec '76 zrobił swoje. Od tamtej pory jest nagonka w mediach, a ludzie bezmyślnie powielają stereotypy.

A wiadomo, że media to czwarta władza - potrafią wmówić, że coś jest be, a to drugie jest cacy.

W rzeczywistości Radom jest naprawdę przyjaznym i ciekawym miastem. Warto go poznać nie tylko zza szyby samochodu na przelotówkach, ale od środka. Codzienne życie jest tu naprawdę wygodne i przyjemne. Największą bolączką jest tu wysokie bezrobocie, ale to się powoli zmienia na lepsze. Warto wyzwolić się z szablonowego myślenia i poznać Radom na nowo, bez uprzedzeń. ?

Żeby wywołać konstruktywną dyskusję na argumenty, możecie podawać przykłady ciekawych miejsc/rzeczy których nie ma w Radomiu, a są w innych, podobnych miastach.

Co do zapiekanek na Moniuszki - powstał tam drugi punkt z zapiekankami, który bardziej się rzuca w oczy. Ci mniej wtajemniczeni często się mylą. Bielun pewnie też się pomyli i teraz narzeka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wracałem z Gliwic były odcinki na 7 że top Gear to 4

Co ciekawsze że nie minęła mnie ani jedna bulwarówka (typu jeep) typu 4x4 masakra błoto zamieniające się w lód zero pługów na całej drodze

Przecież po co mieli odśnieżać jak sypało ? :D ....zim u nas nie ma... nie ma co panikować jak 3cm bryji na drodze jest..noga z gazu i po problemie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W rzeczywistości Radom jest naprawdę przyjaznym i ciekawym miastem.

co można by pokazać znajomym będąc w WR? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi, oczywiście czerwiec '76 zrobił swoje. Od tamtej pory jest nagonka w mediach, a ludzie bezmyślnie powielają stereotypy.

A wiadomo, że media to czwarta władza - potrafią wmówić, że coś jest be, a to drugie jest cacy.

W rzeczywistości Radom jest naprawdę przyjaznym i ciekawym miastem. Warto go poznać nie tylko zza szyby samochodu na przelotówkach, ale od środka. Codzienne życie jest tu naprawdę wygodne i przyjemne. Największą bolączką jest tu wysokie bezrobocie, ale to się powoli zmienia na lepsze. Warto wyzwolić się z szablonowego myślenia i poznać Radom na nowo, bez uprzedzeń.

Żeby wywołać konstruktywną dyskusję na argumenty, możecie podawać przykłady ciekawych miejsc/rzeczy których nie ma w Radomiu, a są w innych, podobnych miastach.

Co do zapiekanek na Moniuszki - powstał tam drugi punkt z zapiekankami, który bardziej się rzuca w oczy. Ci mniej wtajemniczeni często się mylą. Bielun pewnie też się pomyli i teraz narzeka. ;)

zapiekanki rozkminione :)

Co do Radomia..mieszkam tu całe życie i nie narzekam...mam wszystko czego mi potrzeba. Jedyne czego mi brakuje to niektórzy znajomi, którzy wyjechali za miedzę bo sobie tu nie poradzili i wielu z nich nie zamierza wracać :|

Stereotypy odnośnie komisów itd itp

Szkoda komentować...zazwyczaj powielają je ci co tu nie mieszkają i nie mają o tym pojęcia a jedynie gdzieś usłyszeli

Odnośnie bezrobocia to może i jest wysoki wskaźnik ale dlaczego? Bo ludzie są nie wyszkoleni nie wykwalifikowani a szukają nie wiadomo jakiego stanowiska za nie wiadomo jakie stawki. U mnie w robocie cały czas są wolne etaty ale ciężko znaleźć odpowiednich specjalistów...90% podań to są osoby co chcą pracować na magazynie bo nie mają szkół ani fachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do zapiekanek na Moniuszki - powstał tam drugi punkt z zapiekankami, który bardziej się rzuca w oczy. Ci mniej wtajemniczeni często się mylą. Bielun pewnie też się pomyli i teraz narzeka. ;)

wiem o czym mowie Wujek.. i sie nie pomyliłem ..mowie to z pełną premedytacją :decayed::wink:


A stereotypy trzeba obalać Boriqa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali, to zależy co lubią i czy chcą zwiedzać czy się zabawić. Oferta jest duża - kino, teatr, koncert, kabaret, muzeum, sporo knajpek i imprez okolicznościowych na deptaku, aquapark, tenis, sqash, lodowisko, skatepark, boisko, bilard, kręgle, tor gokartowy. Myślę, że popołudnie można zacząć od wizyty w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "ELEKTROWNIA", a skończyć na deptaku, np. w Piwovarii na degustacji regionalnego piwa.

Osobiście czekam z niecierpliwością na zakończenie projektu "Park Kulturowy Stary Radom" na Piotrówce. Projekt jest przewidziany na 5 lat. Jeśli nikt tego nie spieprzy to będzie to nr 1 na mapie Radomia.

Jeśli trzeba komuś polecić jakąś knajpę lub disco to chętnie pomogę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu ty nasz radomski fafarafa [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego na Święta mordeczki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego na Święta mordeczki :decayed:

Wzajemnie

I dla Wszystkich smacznego Jaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Zdrowych i Pogodnych Świąt życzę

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...