Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Hehehehehe.... :> :> :>

Słabo przeglądasz forum...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224492.0

Poza tym jest teraz w głosowaniu do kalendarza 2012 :wink4:

naklejkę z tyłu nadal masz???

rzadko bywam na dłużej, na forum., trzeba się pod fregatą spotkac, wreszcie będzie więcej A4 na spocie A4 :gwizdanie:

ja mam taką naklejeczkę, z drugiej strony klubową

Image013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka żółta "Baby on board" jest magnesowa i za każdym razem kiedy myję, to ją ściągam... i często nie zakładam jej z powrotem np. przez tydzień...

Mam natomiast jeszcze małą czerwoną naklejkę po prawej stronie...

Z resztą... jeśli ktoś się zna choć trochę na B6, to zobaczy,że to jest S4, a jak nie zobaczy, to usłyszy... nie wiem ile takich aut jest w radomiu, ale napewno mniej niż Nissanów Micra...

Swoją drogą, to chyba gdzieś kiedyś widziałem... Twoje auto... stała ze dwa tygodnie temu wieczorem na światłach wernera/malczewskiego od strony wernera do GS stałeś obok (chyba) zielonej B5 z naklejką A4-klub.pl, a ja za nią... zielona próbowała walczyć (wnioskuje po wyciu silnika, jak ją mijałem)... a srebrna dostojnie... ruszyła za nami... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka żółta "Baby on board" jest magnesowa i za każdym razem kiedy myję, to ją ściągam... i często nie zakładam jej z powrotem np. przez tydzień...

Mam natomiast jeszcze małą czerwoną naklejkę po prawej stronie...

Z resztą... jeśli ktoś się zna choć trochę na B6, to zobaczy,że to jest S4, a jak nie zobaczy, to usłyszy... nie wiem ile takich aut jest w radomiu, ale napewno mniej niż Nissanów Micra...

Swoją drogą, to chyba gdzieś kiedyś widziałem... Twoje auto... stała ze dwa tygodnie temu wieczorem na światłach wernera/malczewskiego od strony wernera do GS stałeś obok (chyba) zielonej B5 z naklejką A4-klub.pl, a ja za nią... zielona próbowała walczyć (wnioskuje po wyciu silnika, jak ją mijałem)... a srebrna dostojnie... ruszyła za nami... :>

wczoraj staliśmy obok siebie na okulickiego przy głownej, Ty prosto ja w lewo,. ok 16tej[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 13:17_________________________________________________MCM co to za data spotu???, nie będzie mnie, do Poznania na tydzień jadę na szkolenie,. :drunk: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile takie s4 ma do 100?

5.6 sek

w sumie 4x4..

a to jest na papierze czy taki kręcisz?

Nie mierzyłem przyspieszenia, nie mam "przyrządu"

Jak stanę na światłach przy lukoilu na kieleckiej w stronę w-wy, od 0km/h... to na wysokości statoila mam 200... tak mogę to tylko zobrazować...

kudlaty66 tak... przypominam sobie... masz chyba takie same felgi jak ja na lato...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCM co to za data spotu???, nie będzie mnie, do Poznania na tydzień jadę na szkolenie,. :drunk: :gwizdanie:

jedyny termin kiedy ja mogę być, później wracam na zachód ... :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to chyba gdzieś kiedyś widziałem... Twoje auto... stała ze dwa tygodnie temu wieczorem na światłach wernera/malczewskiego od strony wernera do GS stałeś obok (chyba) zielonej B5 z naklejką A4-klub.pl, a ja za nią... zielona próbowała walczyć (wnioskuje po wyciu silnika, jak ją mijałem)... a srebrna dostojnie... ruszyła za nami... cheesy

hej panowie nie wiem czy nie byłem ja zielonej b5 jeden z kolegów nie poleciał czasem Żeromką w stronę lotniska? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie lata twój słyszałem tylko świst jak mijałeś mnie na żeromce :kox: ja na zimnym silniku i nic nie świrowałem z roboty do domu zwykłe 1.8 przydało by sie to "T" chociaż :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilu radomiaków w ogóle jest?

Ile Audi przyjeżdża na spoty? Bo z tego co widzę to pięć aut z radomia z czego trzy audi... :cool1:

:polew: to i tak lepiej niż w LBN tam przyjeżdża max 3 auta :wallbash:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 12:17_________________________________________________to może zrobimy spot w Zwoleniu :naughty: wy podjedziecie i my z Puław :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były czasy ze na spoty podjezdzalo 12 aut audi a4 b5,b6 teraz bedzie spot 4 listopad audi moze bedzie malo ale klubowiczów moze byc sporo , :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-go pewnie się pojawię. odzim, chciałbym przyjechać ze znajomym B5 1.8T - zvagujesz go??

wuju, piękna ta czarnula. Prawie jak moja.. :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...