Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

:polew: :polew: :polew:

Właśnie gadałem z Królem. Dziś jest na L4 (nie ma neta), pinki się ładuje, ale powiedział, że jak wpadnie jutro to wszystkim prześwidruje d*py. :polew:

A na taką przyjemność szczególnie narażeni są mcm, wuju i ykk, bo był pierwszy na 300 stronie. :D

Ja leżę na podłodze i umieram... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

:polew: :polew: :polew:

Właśnie gadałem z Królem. Dziś jest na L4 (nie ma neta), pinki się ładuje, ale powiedział, że jak wpadnie jutro to wszystkim prześwidruje d*py. :polew:

A na taką przyjemność szczególnie narażeni są mcm, wuju i ykk, bo był pierwszy na 300 stronie. :D

Ja leżę na podłodze i umieram... :polew: :polew: :polew:

a ja czemu? :gwizdanie:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czemu? :gwizdanie:

:polew:

Ty i mcm dokładnie nie wiem czemu, ale chyba chodzi o to, że za bardzo się domagacie pokazów. :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3mta sie[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 00:23_________________________________________________Pozdro Jariko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapraszam, tylko podaj godzine, to Ł z domu wygnam

pogadamy na spocie o szczegolach odwiedzin

bardzo dobra koncepcja :>

[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 23:11_________________________________________________

no to macie kolejnego widza :evil:

Każdy widz w krótkim czasie staje się uczestnikiem, więc trzym się ramy - niedługo Ozix przybędzie... :decayed:

obawiam się że Ozix ma dzisiaj ,,abstynecję" od forum :polew:

pewnie znowu jakas panna mu się poniewiera w poscieli :gwizdanie:

:paker::song:

Agroturystyka.. :cool1:

Nie ma problemu. Główną atrakcją naszego ośrodka jest rozjuszony Ozix. :naughty:

Jak mnie jeszcze przywiążesz do kaloryfera to będę bardzo bardzo zł :DD

przez kogo/co?

No jak to przez kogo?? Przez króla. :naughty:

ale króla nie ma :decayed:

jest ktoś bardziej wszechmocny niż król - Jezus :gwizdanie: :naughty::evil:

on po programie na NG "Cała prawda o Jezusie" Już spadł w rankingu Królów :gwizdanie:

[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:07_________________________________________________

Bry Dzień

Piszce dzisiaj, żebym miała co czytać w przerwach w zapierdolu :> :> :> :>

Gdzie jest KRÓL?

Już jestem Królowo moja!!! WITAJ TĘSKNIŁEM :notworthy: :notworthy: :notworthy::rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose::kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:07_________________________________________________Gdzie ten "JEzus" co chciał mi tu burdel zrobić ?? Wyzywam Cię na walkę na cuda!! Pierw Cię zabije i masz 3 dni by powstać!![br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:08_________________________________________________cieniutko 8 stron jak mnie nie było nawet nei było co czytać !!!!!

Tomaszu Paziu mój masz wp***dol :>[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:09_________________________________________________ykk Pinki się już niecierpliwi [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:09_________________________________________________ :banan1: :banan1: :banan1: :banan1: :banan2: :banan2: :banan2::sexinbed: :sexinbed: :sexinbed::boobs: :boobs: :boobs: :bicz3: :quattro:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:14_________________________________________________wezmę was na cztery pazury :kox: :kox: a potem :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:15_________________________________________________ok idę pracować bo się araby domagają gier;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu Paziu mój masz wp***dol :>

Królu, ale za co?? Przecież zadzwoniłem wczoraj i zameldowałem co się dzieje na forumie.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac słabo sie starasz :polew:

Prawde mówiąc nie spełniam wszystkich życzeń Króla.., więc to Ty masz szansę zostać osobistym paziem Ozia. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu Paziu mój masz wp***dol :>

Królu, ale za co?? Przecież zadzwoniłem wczoraj i zameldowałem co się dzieje na forumie.. :polew:

Po pierwsze raczej ja zadzwoniłem a po drugie już wczoraj wspominałem że jak coś przeinaczysz to Ci wsadzę coś w coś :gwizdanie: :gwizdanie:

Tomaszu Paziu mój masz wp***dol :>

Królu, ale za co?? Przecież zadzwoniłem wczoraj i zameldowałem co się dzieje na forumie.. :polew:

widac słabo sie starasz :polew:

za to Ty się starasz jak tralala i w nagrodę doświadczysz wdzięczności masażu żołądka od wewnątrz kolegą róż :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:28_________________________________________________

widac słabo sie starasz :polew:

Prawde mówiąc nie spełniam wszystkich życzeń Króla.., więc to Ty masz szansę zostać osobistym paziem Ozia. :naughty:

hmm ostatnio spełniasz wszystkie wstydzisz się przyznać ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze raczej ja zadzwoniłem a po drugie już wczoraj wspominałem że jak coś przeinaczysz to Ci wsadzę coś w coś :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale ja wcześniej wysłałem meldunek smsem. :decayed:

hmm ostatnio spełniasz wszystkie wstydzisz się przyznać ?? :gwizdanie:

Królu, znów mylisz rzeczywistość z fantazją. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac słabo sie starasz :polew:

Prawde mówiąc nie spełniam wszystkich życzeń Króla.., więc to Ty masz szansę zostać osobistym paziem Ozia. :naughty:

nie bede ci sie w interes wpier____ł :tongue4:

za to Ty się starasz jak tralala i w nagrodę doświadczysz wdzięczności masażu żołądka od wewnątrz kolegą róż :gwizdanie:

marze o tym :gwizdanie:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac słabo sie starasz :polew:

Prawde mówiąc nie spełniam wszystkich życzeń Króla.., więc to Ty masz szansę zostać osobistym paziem Ozia. :naughty:

nie bede ci sie w interes wpier____ł :tongue4:

za to Ty się starasz jak tralala i w nagrodę doświadczysz wdzięczności masażu żołądka od wewnątrz kolegą róż :gwizdanie:

marze o tym :gwizdanie:

:polew:

no i słowo ... stało się :D Ściągaj porty ge... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...