Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, szybki prysznic, zaprzęgam samochód i jadę po Jarka. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

ja właśnie wróciłem do domciu i dowiedziałem się żę muszę się dziś wynieść wiec sam muszę się przeprowadzić dziś :wallbash: :wallbash: :wallbash: Bryńka ;( ;( dziś popiszemy z nowego mieszkanka razem :kox: jak coś to jutro na pare h mogę zjechać!! a teraz spitalam się pakować i do mieszkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, przejezdzałem dziś koło Billi ok godz 19.20, widziałem mnóstwo BMW, niestety nie mogłem wstapic, ale waszych Aczworeczek tez nie widziałem, byliście??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królowa - już w pałacu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, przejezdzałem dziś koło Billi ok godz 19.20, widziałem mnóstwo BMW, niestety nie mogłem wstapic, ale waszych Aczworeczek tez nie widziałem, byliście??

pozdrawiam

nie dzisiaj spot przeprowadzkowy byl wstap w piatek za tydzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy skład ,,do tańca i do różańca"

i nie tylko :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie tylko :wink4: wiadomo :naughty:

i poza taniec i różaniec można wykroczyć :polew: :polew: :polew: :polew:

ale od tego jest nasz oZiO - specjalista :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Kocham Was Chłopaki

:> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

mcm- jednak dotrłeś , kanapy były Twoje

Tomasz- logistyka za***ista

Jariko- takich dwóch, jak Ty jeden to nie ma nawet trzech

Wuju- po taki ciężkim dniu jeszcze test drive naszych TDI-ków :> :> :>, a i jak szafke niosłeś :notworthy:

Odzim- bez Ciebie az tak dobrze nam nie szło, i do tego jeszcze tekst ,,Bryńka, cycki Ci się spłaszczył"- jak niosłam

pudełko :polew: :polew: :polew:

Pozostali za wsparcie duchowe, telefony i sms-y

Mamy skład ,,do tańca i do różańca"

my ciebie tez :naughty:

dopiero teraz do domu dotarłem :gwizdanie:

jeszcze musiałem imprezowiczów pozwozić :)

polecam sie na przyszłość :kox:

szkoda ze miałaś mniej kucyków :gwizdanie: bo by pewnie było ciekawiej :naughty: :naughty:

Tomaszu bez moich cennych rad by sie pogubił :gwizdanie:

:polew:

jutro wam wkleję pikczersa rowerku mojego :decayed: dzis juz mi sie nie chce :tongue4:

CBO :kox: :kox: :kox: tylko strasznie duzo trawy :tongue4::polew:

bry noc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w domu. Byliśmy z Jarkiem jeszcze w Owadowie w cynkowni. Dzisiejszy spot był kox. :kox:

Idę ładować akumulatory. :>[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 01:47_________________________________________________Siema twardziele. :>

Jadę do Lublina, wracam chyba jutro, chcę mieć co czytać jak wrócę... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna jak zawsze wstaje o 11.. :kox:

tak dzis niby po noszonku powinienem byc zmęczony.. :mysli:

a tu juz od godziny spac nie moge :naughty:[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 08:12_________________________________________________a no i :siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kto sie wybiera na rajd polski szczegoły w linku http://www.rajdpolski.pl/?karnety-dla-kibicow-juz-dostepne,141 proponowałbym 27, lub 28 czerwiec i tu ze strony wrc http://www.wrc.com/jsp/index.jsp?lnk=401&desc=Rally%20Poland&season=2009&rally_id=PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ochotę zobaczyć Loeba i resztę elity :kox:

ale dopiero jak dostane terminarz sesji moge cos powiedzieć.. czyli za 2 tyg. :gwizdanie:

kurna jak tu dziś pusto :shocked:

pijecie bezemnie czy co? :mysli:[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 19:34_________________________________________________to ide i ja pic :decayed: zdrowie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zorana na maxa

teraz to i ja :naughty: łooo :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 01:05_________________________________________________

ale pierwsza nocka w nowym domu właśnie sie zaczyna :>

owocnej życze :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

witam kto sie wybiera na rajd polski szczegoły w linku http://www.rajdpolski.pl/?karnety-dla-kibicow-juz-dostepne,141 proponowałbym 27, lub 28 czerwiec i tu ze strony wrc http://www.wrc.com/jsp/index.jsp?lnk=401&desc=Rally%20Poland&season=2009&rally_id=PL

Bardzo prawdopodobne że będę jechał tylko muszę sobie skołować spanie jak by leciało więcej osób to można by wynająć jacht od mojego znajomego i tam nocować.

Tu można pobrać harmonogram rajdu.

http://www.rajdpolski.pl/?rajd-polski-w-kalendarzu-ms-2009,113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

Nie nuda tylko cisza przed burzą która będzie za 42 dni :evil:

Michał dziś mam trochę czasu wiec jak coś to możemy przeżucić do ciebie te moje felgi sam jestem ciekawy jak to będzie wyglądało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...