Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Tyle strat narobiłem przy 50km/h To o czym mówi Ozio to bajka zlotowa zakrapiana % ozio może jej dobrze nie pamiętać :decayed:

ta w cale mnie głowa nie bolała jak by z tyłu nie wyhamował to by tak wesoło nie było ;P zresztą po drodze na zlot też o mało co się nie rozwaliłeś ;P nie mówiąc o nierozglądaniu się podczas jazdy;P

a tam od razu kłamie:) ale w sumie bity nie był tylko przemalowany

to jak z tym ze bezwypadkowy , a jak ktos by sie pytal to byla tylko kolizja bo zeby wypadek to musza byc ranni i przebywac ponad 7dni w szpitalu :polew: :polew: :polew:

dokładnie :good:

Wróciłam własnie z Rajdu Barbórki

przejazdy na Karowej :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Brynio miał farta jechał za pilota w przejeździe sponsorskim z Rossettim, mówił że wrażenie nieziemskie i trzeba pampersy zakładać

Cały Karowa KOKS na maxa- było na co popatrzeć

:kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

Ozix jazda na styk to moja sprawa jak byś ze mną jechał to do dziś bym siedzeń nie doczyścił.

Ty za to ze strachu przed taką trasą wolałeś zostawić fure w garażyku żeby jej sie nie daj boże coś nie stało bo tatuś by zabił... Przydzwonie to poniosę konsekwencje czym sie podniecać...

A jeśli chodzi o jazdę na zlocie w paradzie to przypomnij sobie że byłem po % a ty wiedząc o tym wsiadłeś do mnie na własne ryzyko... zresztą ja nie miałem problemów z wyhamowaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozix jazda na styk to moja sprawa jak byś ze mną jechał to do dziś bym siedzeń nie doczyścił.

Ty za to ze strachu przed taką trasą wolałeś zostawić fure w garażyku żeby jej sie nie daj boże coś nie stało bo tatuś by zabił... Przydzwonie to poniosę konsekwencje czym sie podniecać...

A jeśli chodzi o jazdę na zlocie w paradzie to przypomnij sobie że byłem po % a ty wiedząc o tym wsiadłeś do mnie na własne ryzyko... zresztą ja nie miałem problemów z wyhamowaniem...

tja obsrał bym Ci chętnie cały samochód... a jak by Ci koleś nie zjechał to byś się rozlał... zresztą nie raz pokazałeś jak za***iście i odpowiedzialnie jeździsz...

bardzo ciekawe co ojciec ma do mojego samochodu?? Fure nie brałem bo miałem zamiar popić i nie mieć problemów z wracaniem autem do domu...

A jeśli chodzi o jazdę na paradzie to wyhamować wyhamowałeś ale jak byś zaczął jak mówiłem to byś nie spowodował kolizji za sobą... I po % za kierownicę się nie wsiada... Przynajmniej normalni ludzie tak robią... [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 00:34_________________________________________________i to tyle na ten temat[;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

Kolizja za mną nie była przeze mnie bo jak byś nie zauważył gość przede mną nie mógł wyhamować i zjechał prawie na drugi pas... Co do jazdy na styk to nie była autostrada i gość mi nigdzie nie zjechał bo nie miał gdzie no chyba że do rowu :decayed:

Coś Ozixie cie pamięć zawodzi pier..lisz tak jak byś ze mną jechał i wszystko widział a byłeś przede mną... Żal.pl :thumbdown:

Oj Ozix Ozix chyba kobita ci ostatnio nie dała dobrze wiesz jaka była sytuacja z % na zlocie i debila rżniesz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolizja za mną nie była przeze mnie bo jak byś nie zauważył gość przede mną nie mógł wyhamować i zjechał prawie na drugi pas... Co do jazdy na styk to nie była autostrada i gość mi nigdzie nie zjechał bo nie miał gdzie no chyba że do rowu :decayed:

Coś Ozixie cie pamięć zawodzi pier..lisz tak jak byś ze mną jechał i wszystko widział a byłeś przede mną... Żal.pl :thumbdown:

Oj Ozix Ozix chyba kobita ci ostatnio nie dała dobrze wiesz jaka była sytuacja z % na zlocie i debila rżniesz :cool1:

Zwrócić ci uwagę że jeździsz jak pipka i żebyś się ogarnął to ty zaraz fochy walisz... i nie jechaliśmy przed tobą tylko za tobą i wszystko dobrze widzieliśmy... no cóż musiałeś pokazać co to nie jesteś i jak super zapierdalasz i jaki za***isty ... a takie popisy się kończą jak twój wyjazd do Anglii...

A jak wsiadasz za fajere po % to już w ogóle kretyn z ciebie... I wsiadłem do ciebie tylko dlatego że myślałem że jesteś w stanie jechać w czym się pomyliłem..

Z A radze ci zejść misiu kolorowy... Ja przynajmniej wiem jak wygląda dziewczyna, a ty to znasz tylko z internetu lub opowiadań kolegów :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

(...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozik, weź no wyluzuj. :disgust:

Tomaszu nie lubię jak ... zaczyna się czepiać ... a tym bardziej pisać coś na A... zreszta masz racje... Ja w porównaniu do niego znam swoją wartość wiem jak dupnie jeżdżę wiem jaką mam padlinę szrotowatą i nie muszę nic nikomu udowadniać... i zniżać się... więc olewam temat...

Jak tam Tomaszu autko się miewa[;?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

Ozik, weź no wyluzuj. :disgust:

Tomaszu nie lubię jak jakaś m... spo... zaczyna się czepiać bezpodstawnie a tym bardziej pisać coś na A... zreszta masz racje... Ja w porównaniu do niego znam swoją wartość wiem jak dupnie jeżdżę wiem jaką mam padlinę szrotowatą i nie muszę nic nikomu udowadniać... i zniżać się... więc olewam temat...

A kto tu komuś coś udowadnia ? A co do dziewczyn to na pewno miałem ich więcej niż ty i nie odgrywam scen zazdrości jak laska mi zatańczy z innym...

Jak tam Tomaszu autko się miewa[;?

A kto tu komuś coś udowadnia ?

A co do dziewczyn to na pewno miałem ich więcej niż ty i nie odgrywam scen zazdrości jak laska mi zatańczy z innym... Z całym szacunkiem dla Aśki...

Po pierwsze Nie podoba ci sie moja jazda... To masz problem

Po drugie Ja przynajmniej mam jaja żeby pierwszy raz wybrać się sam w taką trasę Polska-Anglia

Po trzecie Jak będziesz jeździł tygodniowo tyle co ja to zapewniam cie i tobie sie dzwonek trafi...

Po czwarte nie wypowiadaj sie na tematy o których nie masz pojęcia nie wiesz jak wyglądała sytuacja w Niemczech

A na zlocie wsiadłeś do mnie bo musiał byś zap..... na lotnisko pieszo....

W roli ścisłość fochów nie wale bo twoje zdanie mam ................ :cool1: A zniżać już bardziej sie nie możesz ze swoimi głupimi uwagami sięgnąłeś dna :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pojechaliscie obaj po bandzie na forum żale sobie wykładać -Wstyd i Żenada :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kórwa jeden dzień mnie nie było i co się tu dzieje :shocked:

tak sobie wkładać na publicznym nie wypada chłopaki, spotkacie się dacie sobie po razie i kropka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...