Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12331755

twoje maseraki majkel :?:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 23:10_________________________________________________http://www.tvn24.pl/0,2326162,galeria.html

ten "BORowik" pochodził z mojej miejscowości znam dobrze jego ojca, siostrę i szwagra ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to za jak sie piecuje to normalne auto mniej niz 8 on nie pali i tyle a jak spokojnie latasz to Ci i te 5 spali nie przeczę

Jeszcze dochodzi sprawa tego co widzsz za piecowaniem bo ja napisałem że miałem ciężką nogę na trasie czyli jazda ostra gdzie się dało, zapewne wiesz ze po drodze jest zwoleń, pulawy końskowola, Kurów garbowy jastkowy lublin itd a tam nie da się przelecieć dużo ponad wymaganą

zresztą napisałem kto nie wierzy niech wsiada robimy powtórkę z rozrywki i przy okazji majki poleci sprawę w Chełmie sobie załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pwiem Ci że ostro dawałem w piec

to twoje słowa nie moje ,ja jak ostro piecuje to do krakowa 1h45 jadę i mam na to swiadków bo 4 osoby w aucie były, a teraz piszesz ze tak naprawdę to spokojnie jechałeś :cool1: zresztą temat zamknięty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pwiem Ci że ostro dawałem w piec

to twoje słowa nie moje , a teraz piszesz ze tak naprawdę to spokojnie jechałeś :cool1: zresztą temat zamknięty

spokojnie to ja jechałem ale przez miejscowości gdzie są ludzie pasy itd reszta trasy tak jak pisałem wcześniej.

jak się nie chcesz przekonać na trasie to Twoja sprawa

ale jeszcze nikogo nie okłamałem nigdy co do spalania czy ze za samochód dałem 25 a wmawiałem ze 20 to nie ja i dlatego proszę byś mi nie zarzucał że następny co mu pali 5 bo ani nie powiedziałem że 5 ani nie skłamałem mówiąc ze zatankowałem za 100 i zrobiłem trasę i cisnąłem w pedał a to że tych 400km nie przejechałęm ciągiem 150km/h to oczywiste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego wyniku dieslem nie zrobiłem zamordował bym go , tylko benzynką, a co do spalania mokom , napisales jak napisales , a teraz troche sprostowales ,jak sie czytało to po szybkim rachunku wychodzilo jak obliczylem wczesniej, za stówe mozesz zatankowć ale nikt nie wie ile miałes w baku przed tankowaniem :naughty:, chodzi o to ze samochody jezdza na paliwie i jak sie je ostro traktuje to musza spalic to jest fizyka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przejedziemy się dziś do Wawy zapalić znicz?

Panie na krakowskie się nie dopchasz ... wczoraj z A 2 godziny zajęło nam przejście z karowej pod pałać i znowu na karową ale jak będziesz daj znać :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie na krakowskie się nie dopchasz ... wczoraj z A 2 godziny zajęło nam przejście z karowej pod pałać i znowu na karową ale jak będziesz daj znać :good:

No właśnie - dlatego chyba sobie dzisiaj odpuszczę. Poza tym to niedziela, więc wieczorem to i wlot do Wawy będzie zapchany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...