Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

O Chrystusie japoński... ale melanż. :drunk:

Może i byłem śmierdzący i pijany w szpitalu, ale jak zacząłem pani opowiadać o przeżytej nocy to pani najpierw się złapała za głowę, a później chyba zaczęła lecieć na mnie. Jak mi odklejała holtera to tak mnie jakoś po klacie smyrnęła i później przeszliśmy na ty. Na pożegnanie przytrzymaliśmy się wzrokiem i... w środę jadę po wyniki. Ogólnie holter przeżył ekstremalną próbę. :kox:

mokom, musimy się dziś jeszcze przejechać do McDonalda do pani Ewelinki - bardzo sympatyczna była - miała z nas polew jak po melanżu chcieliśmy kupić jajka i pieczywo na jajecznicę. Poza tym nie zapominaj, że o 20:00 jesteśmy ustawieni z koleżankami z Tipo. :decayed:

A to wszystko dzięki Jarkowi - to on nas wczoraj wyciągnął i był naszym szoferem. :notworthy:

Ogólnie to nie wszyscy muszą wiedzieć co robiłem w weekend. Odzim, mam nadzieję, że mam w Tobie sojusznika. Wiesz pewnie o czym mówię... :wink4:

Jak to dobrze, że jestem już w domu i mogę iść na obiad i do wanny. :kox:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 15:53_________________________________________________A, dodam jeszcze, że dziś miałem okazję jechać autobusem nr 13 (do szpitala). Kupiłem bilet za 2,10 zł. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

a najlepsza byla laska w macku jak nas wzięła za parę :polew: :polew: :polew: :polew:

Kurde, musimy tam dzisiaj pojechać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie dzwoniliście wczoraj? siedziałem i sie nudziłem cały wieczór :/

A miałem napisać na forum, ale jakoś tak zabrakło czasu. :doh1:

Dzisiaj robimy mały melanż, ale już bezalkoholowy. Jakby ktoś chciał dołączyć to każdy do każdego chyba ma numer.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zamiast zakończyc na Statoil to Wy tam rozpoczeliscie melanż :decayed: :decayed:

odzim, dzięki :wink4:

We dwóch zawsze sie dojdzie co i jak heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak co dwie głowy to niejedna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak co dwie głowy to niejedna :wink4:

-właśnie -

-najważniejsze żę toledo smiga jak powinno :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co było :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co było :?:

jak juz nie mielismy pomysłu na bład czujnika g71 map sensor -zaczelismy sprawdzac wezyki podcisnien , gdzie jest a gdzie go nie ma , i okazało sie ze wezyk który powinien isc na uklad podcisnien z pompy vacum szedl na ecu a z rury dolotu szedl na uklad podcisnien i po zamianie tych wezyków miejscami czyli z pompy na uklad ,a z rury dolotu na ecu tdi ozdrowiało :>[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 21:40_________________________________________________motor przeszedl z 1.9 D na 1.9 TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak to zrobić, żeby bez szwanku wrócić jutro do pracy po takim długim i wyczerpującym weekendzie..

Nara pany.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co było :?:

jak juz nie mielismy pomysłu na bład czujnika g71 map sensor -zaczelismy sprawdzac wezyki podcisnien , gdzie jest a gdzie go nie ma , i okazało sie ze wezyk który powinien isc na uklad podcisnien z pompy vacum szedl na ecu a z rury dolotu szedl na uklad podcisnien i po zamianie tych wezyków miejscami czyli z pompy na uklad ,a z rury dolotu na ecu tdi ozdrowiało :>[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 21:40_________________________________________________motor przeszedl z 1.9 D na 1.9 TDI

to kto tak poskładał furmanke :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co było :?:

jak juz nie mielismy pomysłu na bład czujnika g71 map sensor -zaczelismy sprawdzac wezyki podcisnien , gdzie jest a gdzie go nie ma , i okazało sie ze wezyk który powinien isc na uklad podcisnien z pompy vacum szedl na ecu a z rury dolotu szedl na uklad podcisnien i po zamianie tych wezyków miejscami czyli z pompy na uklad ,a z rury dolotu na ecu tdi ozdrowiało :>[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 21:40_________________________________________________motor przeszedl z 1.9 D na 1.9 TDI

to kto tak poskładał furmanke :naughty:

nie wiem z holandi lub z de ja brali wiec tam sa takie spece heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia, a co tam porabiałaś w piątek?? :kox: Byłaś gdzieś na imprezie..?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...