Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dlaczego właśnie A4 ?


Gość loozzz

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim czasie, zacząłem się zastanawiać dlaczego właśnie Audi a w szczególności model A4 jest tym, który wybraliśmy.

Czy jesteście w stanie odpowiedzieć Sobie na to pytanie?

Kilka powodów dla których zadaję to pytanie:

1. auto nie jest tanie

2. eksploatacja jest kosztowna (skarbonka)

3. auto jest awaryjne (nie da się ukryć)

4. design piękny, ale są ładniejsze

a jednak to auto ma jakąś magiczną moc,że własnie tym autem jeździmy...

Ciekaw jestem Waszych spostrzeżeń....

Pozdrawiam Loozzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być a3 :tongue4: ale kilka komisów itp i były do wyboru: golfIV, seat leon, focus no i a4 :mysli: tamte mnie jakoś nie przekonały a ten ma prawie wszystko wiec no sam powiedz :decayed: poza tym ta moc, silnik i ten respekt na ulicy :polew::cool1: ale chyba juz nigdy 2,5tdi bo jednak jest awaryjny konkretnie :confused4: ale Audi zostaje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem :mysli:

Miałem kupić V40. Przypadkiem wsiadłem do A4 i tak mi już zostało.

Czyli pewnie uzależnia w jakiś sposób :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem zakochany w corolli w dieslu i nie chciałem słuchać o niczym innym :) z tatą byliśmy w komisie i tata mówi : "zawsze chciałem mieć audi :gwizdanie: " koleś nas przewiózł A4 1Zetem i powiedziałem : "tyyyyylko to chceeeeee :shocked::slina: "

tata sie pochwalił znajomemu który ma znajomych sprowadzaczy :) , że kupujemy a4 i wieczorem pod mój dom przyjechał facet z moją A4ką :) w strone tej A4ki przeważyła kierownica 3ramienna i 110koni :hi: no i pewne źródło :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić V40. Przypadkiem wsiadłem do A4 i tak mi już zostało.

Czyli pewnie uzależnia w jakiś sposób :tongue4:

Dokładnie taka sama sytuacja. Jeździłem po komisach, przeglądałem V40 i stało A4 Avant. Wsiadałem i koniec- musi być :a4fan::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to bardzo porządne samochody. Ta marka ma w sobie sporo elegancji, stylistyka jest ponadczasowa, materiały dobrej jakości no i posiadanie Audi to w pewnym sensie prestiż i nie budzi negatywnych emocji w społeczeństwie ;)

Lubie niemiecką motoryzację a na 530d na razie nie było mnie stać, więc poszedłem w Audi czego nie żałuję. Była B4 2.3 teraz B5 w klekocie i przyznam, że będę miał na pewno dylemat co będzie następne.

Uogólniając dla mnie BMW to sport, merc to komfort a Audi to all-in-one co najlepiej obrazuje poniższa reklamka:

[br][edit]

...no właśnie zaopomniałem dodać o ocynku. Genialna sprawa :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego Audi :)

Miałem wcześniej Audi 100 jako pierwsze auto (od taty w spadku) i styl prowadzenia tego auta jakoś jest inny niż opla, merca BMW czy cokolwiek innego.

I ten styl mi się poprostu podoba i tyle (chodzi mi o to jak działa sprzęgło, biegi gaz itp)

Przyznam się że jak wsiadam do jakiego kolwiek Audi to nie musze się przyzwyczajać do sprzęgła gazu itp, a wsiadając do innych marek to zawsze na początku musi mi zgasnąć.

A jakie auta w latach 95-00 były nie wadliwe??

Przecież Audi 80 czy 100 są najmniej wadliwymi autami jakie znam (a przynajmniej ja tak uważam). Weż merca z 97 C klasy to sie więcej psuje niż w A4 i jeszcze blacha rdzewieje. Jakiś ten okres taki pechowy był dla motoryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pojechałem do Niemiec po Golfa IV w TDI. Chorowałem na niego i szukałem go przez dłuższy okres. Pojechałem do Niemiec, znalałem Golfa, wszystko pasuje, ale mówię, że podjadę do jeszcze jednego komisu, tam też miał być spoko Golf. I rzeczywiście był... ale obok stało A4 Avant. Wsiadłem żeby się przejechać i już nie chciałem wysiadać. Super komfort, bogate wyposażenie i wykończenie zaważyło nad ostatecznym woborem. Następnym autem też raczej będzie Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja użytkuję A4 dzięki byłemu dyrektorowi z UK, miał być Focus ew. RAV4 ale powiedział, że jak przyjedzie do PL to gównem nie będzie jeździł i mam iść do salonu i wybrać sobie A4 :), jeździłem wieloma Audicami ale A4 B7 najbardziej mi leży - jak dobrze skrojony gang :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wybralem a4 bo zadnej e36 1.8is w coupe nie bylo w niemcowni(tam gdzie pojechalem) a na e46 w dieslu jeszcze mnie nie stac bylo,za 1 razem na placu nawet nie zwrocilem na nia uwagi bo audi wogole nie bralem pod uwage ale jak koles pakowal yarisa na lawete to obszedlem jeszcze raz ostatni komis,oblukalem....i duze kolo i zawias w dole mnie urzekly i zrobily duze wrazenie gdy juz ochlonalem wsiadlem zobaczylem klimatronic,srodek i ze diesel i tak zostalo....nastepne auto jednak bedzie e46 z 3.0l dieslem ale zeby marzeniu stalo sie zadosc to pod domem M3 w e46 budzie..........i do tego daze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialo byc 330xd, ze wzgledu na pelne wyposazenie wybralem A4 2.5 tdi. Oczywiscie nie zaluje, wyglad A4 Avanta w b6 bardziej odpowiada mi niz e46 touring. Wprawdzie w aucie sie glownie siedzi i zawsze na to zwracam uwage a poniewaz oba modele mi sie podobnie podobaja w srodku z tym ze ...jak mowilem Audi bylo lepiej doposazone wziolem B6. Nie zaluje, moze tylko brak tego Q czasem mi doskwiera :wink4: i tak slabe mozliwosci silnika 2.5tdi jesli chodzi o chiptunning - tu zdecydowanie chyle czola e46 i znakomitemu 3.0d :kox: :kox:, ktory jest dla mnie najlepszym silnikiem diesla obecnie produkowanym - szczegolnie wersja z dwoma turbawkami :kox:

Co do kosztow eksploatacji liczylem sie ztym ze tanio nie bedzie, ale zabawka mnie cieszy wiec ... nie ma co narzekac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak... wybralem audi, bo zawsze mialo bardzo dobre opinie... odkad nim jezdze, jestem wrecz zakochany w tej marce. Na swom bzyku mam nalatane ponad 350.000 i nic poza wymiana uszczelki pod glowica i sondy nie bylo w nim robione (nie liczac okresowych wymian, i elementow zawiechy). A cholera wie czy nie byl czasem cofany licznik :) Ponadto, mimo wieku, ma piekna linie, pieknie sie prowadzi. Po prostu czujesz, że prowadzisz solidne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem kupic 206RC

jakos zawsze mi sie 206 podobaly

Mam wujka w niemcowni i powiedzialem zeby czegos poszukal.

no zeczywiscie poszukal ale wszystko co bylo to bylo zajezdzone przez turkow.

powiedzial ze mam brac obecne b5 albo mu d*py wiecej nie zawracac :)

generalnie nastepne auto tez bedzie przez wujka brane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylistyka auta jest świetna (wolno sę starzeje) wykonanie i jeszcze masa żeczy które mugłbym zachwalać!

Moje auto ma już 13 latak a i tak wygląda dużo młoldziej niż inne samochody tamtych lat!

miałem ostatnio okazje przejechać się nowym mondeo i niema wielkiej rewelki za ta kase tyle że wszystko jeszcze świeże!

Ale skoro niewidac różnicy to poco przepłacać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...