Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Po austriackiej stronie odcinek górski ;) 60- 70 km autostrady

Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kamyk polecam ci podjechac i na wlasne oczy zobaczyć przełęcz Stelviio bo jest mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej rowerem :decayed: Powinna tam być w piątek ekipa rowerowego południa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jakie warunki w Październiku? opłaca się jechać czy za późno?

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od oczekiwań. Prosta odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega jezdzi zazwyczaj druga polowa wrzesnia to mowi, ze za dnia kolo 22-28 st. C ale im blizej pazdziernika to temeratury spadaja. Zwlaszcza wieczorami i w nocy. Za dnia potrafi tez porządnie popadac.

Edytowane przez piotrekb_tt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku jestem w Cro. Jednak nie Promajna a Baśka Voda duzo wolnych apartmani jest w czym wybierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po austriackiej stronie odcinek górski ;) 60- 70 km autostrady

mówisz o tym pomiarze odcinkowym ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy pisałem kiedyś na temat wyjazdu n chorwację a dokładnie Rogoźnica wyspa i mam takie pytanie bo jak kiedys wspomniałem wybieram się audi 80 b3 z 1988 roku i powiedzcie mi jak to jest czy przy kontroli moze ktos się przyczepić do tego że w aucie nie ma bocznych kierunków bo w tym modelu nie wychodziły jeszcze fabrycznie kierunki w bocznych błotnikach. A drugie moje pytanie jest takie czy na całej trasie mozna używać cb radia czy gdzieś są zakazy co do użytku tego sprzętu bo ktos mi powiedział że w austrii na pewno jest zakaz ale nie wiem i wole się dowiedzieć od was bo widać że bardzo dużo podrużujecie w tych rejonach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po austriackiej stronie odcinek górski ;) 60- 70 km autostrady

mówisz o tym pomiarze odcinkowym ?? :)

Umm ... To nawet nie wiedziałem , że tam jest :grin:

W nocy ,w deszczu to tylko błysk był dobrze widoczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W nocy ,w deszczu to tylko błysk był dobrze widoczny .

Potwierdzam, też miałem błysk w deszczu na obwodnicy wiednia, 5 miesięcy później mandat w skrzynce. Wtedy myślałem, że mi bmw z daleka mrugało bym zjechał z lewego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe baaa bo nie na darmo tam sa ograniczenia na deszcz i śnieg :D:P

ale teraz chyba jest tam dodatkowo odcinkowy.. nie znam austryjackiego ale obrazki dały mi do myślenia i moim zdaniem tam jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jechałem przez Czechy do Polski strasznie dużo ograniczeń i robót drogowych. Poprawiają te płyty betonowe na autostradzie. W Austrii tez stałem na autostradzie tunel był zamknięty na ok 20 minut.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

To jeszcze z czasów zaborów chyba :)

Sorki za ot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma jakies sprawdzone miejscowki nie za drogo w okolicach Tucepi, Makarska, Promajna, Baska Voda to niech da znac bo szukam czego na poczatek sierpnia bo sie okazalo ze jednak jade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał to mam wolne miejsce w Kanicy

jestem obecnie i polecam

a co do autostrad to faktycznie drogi są rozkopane i dużo jest ograniczeń

kończą się przed Chorwacją i tu już normalna jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też w tym roku do Cro, środek sierpnia, po raz trzeci, więc trochę doświadczenia już się ma.

kolega, który jeździ TIRem do Włoch co tydzień ostrzega o wzmożonych kontrolach fotoradarowych w okolicach Wiednia (w sumie standard) i trochę robót drogowych w Czechach.

ogólnie, jadąc z Wro, lecę na Boboszów, dalej fajne drogi lokalne do Ołomuńca i Brno, Mikulov aż na Wiedeń, Graz, słoweńską autostradę omijam (uważam, że warto, odskocznia po nudnych austriackich autostradach no i trochę euro zostaje w kieszeni), potem szeroko na Zagrzeb aż do Makarskiej.

co prawda w ciemno, ale póki co nie miałem problemów ze znalezieniem dobrej miejscówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

To jeszcze z czasów zaborów chyba :)

Sorki za ot :)

oj spadófffa :P

Austriacy – naród pochodzenia germańskiego, zamieszkujący głównie Austrię oraz włoski region Trydent-Tyrol Południowy. Ich językiem ojczystym jest język niemiecki – na terenie Austrii występuje kilka dialektów języka niemieckiego, a w powszechnym użyciu jest odrębny wariant tego języka (język niemiecki w Austrii).

to tak na usprawiedliwienie wiedziałem że jest austryjacki :P a tak szczerze że do niemieckiego podobny jest to wiedizałem ale że strikte niemiecki to już nie... choć jak widać są jakieś subtelne różnice :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy pisałem kiedyś na temat wyjazdu n chorwację a dokładnie Rogoźnica wyspa i mam takie pytanie bo jak kiedys wspomniałem wybieram się audi 80 b3 z 1988 roku i powiedzcie mi jak to jest czy przy kontroli moze ktos się przyczepić do tego że w aucie nie ma bocznych kierunków bo w tym modelu nie wychodziły jeszcze fabrycznie kierunki w bocznych błotnikach. A drugie moje pytanie jest takie czy na całej trasie mozna używać cb radia czy gdzieś są zakazy co do użytku tego sprzętu bo ktos mi powiedział że w austrii na pewno jest zakaz ale nie wiem i wole się dowiedzieć od was bo widać że bardzo dużo podrużujecie w tych rejonach

Też lecę w okolice Rogoznicy w sierpniu więc możesz się podpiąć, będę mrugał kierunkami za Ciebie. A tak na poważnie. Auto nie ma kierunków bo producent ich nie montował, co innego jakbyś miał spalone żarówki. A tak to do czego mają się przyczepić

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez cysiek18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...