Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie zakładam tematu ale jakby ktoś jechał autem do Włoch [co bardzo szczerze polecam ]to służę pomocą poradami uwagami bo objeżdziłem wiele miast mieszkając na eurocampach i jestem mega zadowolony.

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja będąc tam chce zwiedzić wodospady krka i jeziora Plitwickie tylko jak tam dojechać ? :whistling:

Opublikowano

park krka jest jakoś blisko autostrady, więc po drodze zaplanuj wypad tam. jak będziesz mieszkał gdzieś na południu to daleko będziesz miał żeby na wycieczke jechać

Opublikowano

Również wróciłem z chorwacji.

W tym roku wybraliśmy się na wycieczkę statkiem na błękitną lagunę.Woda czysta jak w wannie przy głebokości kilkunastu metrów.

Za wycieczkę zapłaciliśmy 600kun 4 osoby.Obiad w cenie, sok i rakija na statku gratis.

Podróż do Chorwacji jak zwykle przez Węgry.

Przejście graniczne w Polsce w Barwinku, tutaj lpg do pełna, potem Słowacja, bez winiety bo chyba nie warto.Autostrady tylko 20km poprostu jedzie się równoległą drogą.

Przed granicą Węgier lpg znów do pełna, dużo nie wejdzie bo Słowacji 130km.

Na Węgrzech przed autostradą kupujemy winięte na 10 dni za niecałe 3000 forintów.

Węgry przejechaliśmy na butli gazu dopiero na granicy Chorwackiej do pełna.

Na Węgrzech lpg jest droższy ponad 4zł.

W Chorwacji opłata za autostradę

do Zagrzebia 42kuny a potem do Szybienika 154kuny.

Lpg na Chorwacji 4.95 kuny.

Tapatalk

Opublikowano

Wróciłem 24.07 z Cro dwukrotnie odwiedziłem Baska Vode ludzi tłum :shock3: w Baskiej polecam Putnik bardzo dobre jedzonko jak i same pokoje godne polecenia minus jest kilka krokow od plaży .Moim punktem docelowym była Podgora(Willa Pasko) cisza :wink: wieksze miasta sa ok ale tylko na kilka godz.Dubrownik piekny cała trasa coś około 140km wzdłuż wybrzeża jest ładna, faktem jest że ceny w Dubrowniku .są dla roponośnych :facepalm:,przez Bośnie jedzie sie około 9km faktycznie celnicy nie utrudniają .

Opublikowano
Ja będąc tam chce zwiedzić wodospady krka i jeziora Plitwickie tylko jak tam dojechać ? :whistling:

jak już zaliczysz Plitvice, to Krkę możesz sobie śmiało darować....

Opublikowano
Ja będąc tam chce zwiedzić wodospady krka i jeziora Plitwickie tylko jak tam dojechać ? :whistling:

jak już zaliczysz Plitvice, to Krkę możesz sobie śmiało darować....

ja bym sobie darował Plitvickie :thumbdown:

Opublikowano
Ja będąc tam chce zwiedzić wodospady krka i jeziora Plitwickie tylko jak tam dojechać ? :whistling:

jak już zaliczysz Plitvice, to Krkę możesz sobie śmiało darować....

ja bym sobie darował Plitvickie :thumbdown:

Według mnie KRKA też dużo lepsze. Sam dojazd (dawno temu to było) robił WOW! Plitvice mnie nie powaliły.

Opublikowano

Również polecam park KRKA. Dojazd bardzo dobry, to zaraz przy autostradzie.

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie przed odjazdem:decayed:

Macie namiary w razie czego na jakas pomoc drogowa czy cos?

Opublikowano

Na autostradach masz telefony SOS.

Opublikowano

ja za 10 dni ruszam jade chyba do Źaborić był ktoś w tych okolicach??? gdzie najtaniej kupić winiety na czechy kupie chyba na granicy a na słowenie??? startuje z Wrocławia :-)

Opublikowano

Na Słowenię też kupisz przy granicy ale autostradę na Słowenii można łatwo ominąć.

Opublikowano
ja za 10 dni ruszam jade chyba do Źaborić był ktoś w tych okolicach??? gdzie najtaniej kupić winiety na czechy kupie chyba na granicy a na słowenie??? startuje z Wrocławia :-)

Za 10 dni czyli kiedy dokładnie? Ja ruszam 10.08 pewnie wieczorową porą.

Opublikowano

To jutro startuje, ktoś leci ze mną ? :decayed:

Opublikowano
ja za 10 dni ruszam jade chyba do Źaborić był ktoś w tych okolicach??? gdzie najtaniej kupić winiety na czechy kupie chyba na granicy a na słowenie??? startuje z Wrocławia :-)

Za 10 dni czyli kiedy dokładnie? Ja ruszam 10.08 pewnie wieczorową porą.

Kolego ja wyruszam 9go albo 10go... Skąd ruszasz? I w jakim kierunku? Byłem tam 3 i 4 lata temu ale znowu wakacje w CRO powracają. :wink4: Może Czarnogóra?
Opublikowano
ja za 10 dni ruszam jade chyba do Źaborić był ktoś w tych okolicach??? gdzie najtaniej kupić winiety na czechy kupie chyba na granicy a na słowenie??? startuje z Wrocławia :-)

Za 10 dni czyli kiedy dokładnie? Ja ruszam 10.08 pewnie wieczorową porą.

Kolego ja wyruszam 9go albo 10go... Skąd ruszasz? I w jakim kierunku? Byłem tam 3 i 4 lata temu ale znowu wakacje w CRO powracają. :wink4: Może Czarnogóra?

Ruszam z wawy i jade w okolice splitu, jade przez czechy i austrię w słoweni omijam autostrade. Jeśli masz podobny termin to możemy spotkac sie gdzieś po trasie.

Opublikowano

Ja ruszam jutro wieczorem więc dzień wcześniej niż Ty ale może gdzieś się spotkamy w okolicach Splitu bo pewnie też tam gdzieś się zatrzymamy. :wink4: Jak jest z używaniem CB w krajach przez które jedziemy do Chorwacji?

Opublikowano

Właśnie wróciliśmy z HR. Wrażenia nie do opisania. Do CB nikt się nie doczepia. Wogóle mam wrażenie że gdy Policja czy inne służby widzą turystów to totalnie wszystko zlewają. Przez 2 tyg widzieliśmy 1 policjanta i to wchodził do domu na obiad :wink: Nie to co u nas :facepalm: Powodzenia

Opublikowano
Ja ruszam jutro wieczorem więc dzień wcześniej niż Ty ale może gdzieś się spotkamy w okolicach Splitu bo pewnie też tam gdzieś się zatrzymamy. :wink4: Jak jest z używaniem CB w krajach przez które jedziemy do Chorwacji?

Można uzywać, kanał 28, szkoda że nie w sobote bo by razem poleciał. Życze udanych wakacji.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.