Opublikowano 9 Września 201312 l jedni pisza ze trzeba inni ze nie chce wiedziec o tej zielonej karcie w bosni ten kawalek do dubrnownika . a czy warto wymieniac zlotowki na kuny czy placic karta na miejscu ?? Dzisiaj wymienialem 1PLN=1,70KN. Natomiast 1€=7,4KN Ja targałem kase z bankomatu to przelicznik miałem 0,58zł=1KN
Opublikowano 9 Września 201312 l jedni pisza ze trzeba inni ze nie chce wiedziec o tej zielonej karcie w bosni ten kawalek do dubrnownika . a czy warto wymieniac zlotowki na kuny czy placic karta na miejscu ?? Kartą zawsze wychodzi lepszy przelicznik. Kasa to tylko za kwaterę, autostradę, na lody i piwo.Resztę zapłaci się kartą. Jeżeli trzeba wymienić walutę to mieć złotówki i pójść na pocztę. Z bankomatu są spore prowizje np z PKOBP Tapatalk
Opublikowano 10 Września 201312 l Ja nie miałem prowizji jak wypłacałem w bankomatach ale tych przy pocztach i bankach Chorwackich, bo już za wypłaty z bankomatów banków komercyjnych są pobierane prowizje. No i gdzie się da najlepiej płacić kartą bo tak wychodzi najtaniej.
Opublikowano 10 Września 201312 l jade w poniedzialek pierwszy raz na chorwacje omis napisal by ktos na co musze uwazac po drodze czy zielona karta jest obowiazkowa ??? Zielona karta jest obowiązkowa. To dowód, że masz ubezpieczone auto bo nasz świstek z ubezpieczalni nie jest w BiH ważny. Nie zawsze trzeba na granicy pokazać ale jej się nie ma to tak jakby jeździć bez ważnego OC. Dokładnie! a ja nie miałem zielonej karty Ale byłeś w BiH czy tylko Chorwacja? tylko chorwacja ---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- jedni pisza ze trzeba inni ze nie chce wiedziec o tej zielonej karcie w bosni ten kawalek do dubrnownika . a czy warto wymieniac zlotowki na kuny czy placic karta na miejscu ?? Kartą zawsze wychodzi lepszy przelicznik. Kasa to tylko za kwaterę, autostradę, na lody i piwo.Resztę zapłaci się kartą. Jeżeli trzeba wymienić walutę to mieć złotówki i pójść na pocztę. Z bankomatu są spore prowizje np z PKOBP Tapatalk zależy jakie masz konto, ja milem wszystkie wypłaty za freeee przekwalifikowałem sobie konto przed wyjazdem i było git a to co wyżej kolega pisze to wszystko się zgadza
Opublikowano 10 Września 201312 l Ale byłeś w BiH czy tylko Chorwacja? tylko chorwacja to nie potrzebna zielona karta
Opublikowano 10 Września 201312 l nie tylko BiH, poczytaj: Zielona karta > Komunikacyjne > Ubezpieczenia OC Zielona Karta - Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.
Opublikowano 1 Grudnia 201312 l Kurde mimo że dopiero w czerwcu planujemy wyjazd to już szukam i nie wiem co robić. Planujemy jechać w 4 + dziecko. Wielu z was pisze żeby jechać w ciemno ale jednak będzie małe dziecko i lepiej mieć coś pewniejszego. No i gdzie jechać? Nie chcemy jakiś ścisków, ludzi. Blisko plaża, spokój to nas interesuje.
Opublikowano 1 Grudnia 201312 l Kurde mimo że dopiero w czerwcu planujemy wyjazd to już szukam i nie wiem co robić. Planujemy jechać w 4 + dziecko. Wielu z was pisze żeby jechać w ciemno ale jednak będzie małe dziecko i lepiej mieć coś pewniejszego. No i gdzie jechać? Nie chcemy jakiś ścisków, ludzi. Blisko plaża, spokój to nas interesuje. Przede wszystkim radzę zacząć od strony bardziej nakierunkowanej na zwiedzanie Chorwacji, np. Cro.pl - Chorwacja Online. Jest tam na prawdę masę bardzo pożytecznych informacji. Jeśli chodzi o cieszę i spokój, to przede wszystkich należy trzymać się z dala od większych miejscowości. Ja ze swojego doświadczenia polecam cały półwysep Pelješac (np. przepiękna miejscowość Dingac Borak) i miejscowości na południe od Dubrownika - Mlini, Soline.
Opublikowano 29 Grudnia 201312 l Ja tez planuje w tym roku Chorwację. 2 pierwsze tygodnie w czerwcu. Gdzie - to zależy od tego ile kasy będzie na urlopik. Wysłane z hajźla
Opublikowano 29 Grudnia 201312 l Ja biore cały czerwiec wolny. Tydz w PL potem 2 tyg na urlop do CRO i znowu tydz w PL. Teraz 9 stycznia jade na 3 tyg do Polski i chcemy juz coś zarezerwować żeby mieć pewne a nie jechać w ciemno.
Opublikowano 29 Grudnia 201312 l w tym czasie spokojnie możesz jechać w ciemno, jeśli szukasz ciszy i spokoju to omijaj duże miasta w małych miejscowościach jest spokój i taniej , byłem już 11-razy i zawsze w ciemno i nigdy nie było problemu z noclegiem a jestem wybredny max 100m od plaży i przede wszystkim czysto i klima
Opublikowano 29 Grudnia 201312 l Myślałem żeby jechać w ciemno ale baby mi trują bo z dzieckiem bo to bo tamto. A pierwszy raz jadę i wiesz jak to jest. Wolę mieć święty spokój hehe
Opublikowano 29 Grudnia 201312 l jak to mówią wybór należy do ciebie, powodzenia i miłego wypoczynku życzę
Opublikowano 29 Grudnia 201312 l Mam nadzieję że coś znajdę albo ktoś podrzuci jakiś sprawdzony adres gdzie można spędzić wakacje bo tyle tego jest że ciężko się zdecydować.
Opublikowano 29 Grudnia 201312 l Szukałeś oczywiście tu? Adriatic.hr - Letni wypoczynek Chorwacja. Apartamenty prywatne, pokoje i hotele
Opublikowano 29 Grudnia 201312 l Kurde mimo że dopiero w czerwcu planujemy wyjazd to już szukam i nie wiem co robić. Planujemy jechać w 4 + dziecko. Wielu z was pisze żeby jechać w ciemno ale jednak będzie małe dziecko i lepiej mieć coś pewniejszego. No i gdzie jechać? Nie chcemy jakiś ścisków, ludzi. Blisko plaża, spokój to nas interesuje. Polecam miejscowość Promajna. Z dala od zgiełku, plaża płaska drobny żwirek z łagodnym zejściem. Do Baska Voda jest spacerkiem 10minut do Makarskiej 10km. Idealne miejsce na wypady. Mogę na PW wysłać namiar na świetną willę, w której mieszkaliśmy 2 tyg.
Opublikowano 29 Grudnia 201312 l Na tej stronce jeszcze nie patrzyłem. Turzol jasne daj jakieś info zawsze może się przydać.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto