Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 332,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Noclegi rezerwujecie przez strony np Booking, Hrs itp ? Czy w ciemno jedziecie ?

Opublikowano

ja jadę w ciemno

Opublikowano

Ja rezerwowałem przez Adriatic.hr

W zeszłym roku pojechałem w ciemno, owszem znaleźliśmy apartament, ale nie w tym miejscu co chcieliśmy.

Cena też była podobna niż przez Adriatic.

W tym roku zarezerwowane i wiem gdzie jadę i jak dom wygląda

Opublikowano

Ja też w ciemno. W zeszłym roku planowaliśmy jechać do Baśka Voda ale jak dojechaliśmy na miejsce to nam się nie spodobało i pojechaliśmy dalej. Jak się nie ma rezerwacji to jest dowolność a miejsca noclegowe są:whistling:

Opublikowano

Ja mykam z rodzinką pod koniec wakacji od 23 sierpnia i zostaje do 6 września w to samo miejsce co ostatnio.

Mam ustalony nocleg za 40 euro (wifi, klimatyzacja) i co ważne do morza bardzo blisko ;)

Ale faktycznie jak jechaliśmy w 2013r to dużo było ogłoszeń przy drodze jeżeli chodzi o noclegi więc nawet w ciemno nie powinno być problemu.

Opublikowano

Ja też mniej więcej w tym terminie lecę. Aborygen, gdzie jedziesz?

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

Ja myślałem o rejonie Omiś-ia, Duće czy kawałek dalej. W tamtym roku byłem w Tucepi i szczerze mówiąc najchętniej bym tam wrócił ale nie jeżdżę dwa razy w to samo miejsce. Mam nadzieje, że w innych miejscowościach też tak pachnie lawendą:naughty:

Opublikowano

mykam do Kanicy - drugi raz ;)

Jestem za spokojem i ciszą w czasie odpoczynku a tam właśnie tak jest

Opublikowano

Też mam zamiar jechać 23 sierpnia :kox:

Tylko ja gdzieś bliżej raczej, bo z młodym jadę.

Opublikowano

jak masz młodego to faktycznie bliżej bo trasa jest męcząca

w tym roku sam muszę pokonać 1200 km - nie mam zmiennika :(

Opublikowano

Ja chyba jade 30 czerwca ;) jak zobacze klubowe ramki to kartke wloze za wycieraczke z kontaktem ;) zrobcie to samo jak zobaczycie :)

Opublikowano

Jasne.

Teraz nie ma dużych opłat telefonicznych bo Chorwacja w UE

Opublikowano

ja już jutro startuje:banan:

Opublikowano
ja już jutro startuje:banan:

Zazdroszczę :kwasny: startuje 14.07 Riwiera Makarska w który rejon jedziesz ??

Opublikowano
ja już jutro startuje:banan:

O to fajnie masz :jerk::jerk:

Opublikowano

ja jestem w starej basce

chorwacja1.jpg

Opublikowano

Ja startuję 22 lipca na wyspę Pag

Opublikowano

Witam.Ja mam wyjazd 25.07.2014 około 2 00 z Torunia i jadę do Wiednia na dwa samochody.Oczywiście moje Audi i Toyota jako drugie auto.Razem 7 osób.Rezerwacja na nocleg w Gratz w Austrii ale wcześniej zwiedzamy Wiedeń.Potem nocleg w Gratz i wyjazd na jeziora Plitwickie na co poświęcimy cały dzień.Nastepnie wyjazd na wyspę Kyrka i wynajęcie małej szalupki aby popływać.Nie wiem co będzie dalej ale w planie Makarska,Dubrownik,Neum bo tam mam znajomych itd.Opiszę cała trasę co i jak dla innych aby wiedzieli jak podróżować za jakiś czas.

Opublikowano

Panowie a macie jakieś ubezpieczenie auta ? W sensie że jak wam się zepsuje przyjeżdża laweta z PL ?

Opublikowano

Zależy jakie masz AC.

Można też sobie wykupić takie ubezpieczenie na czas wyjazdu, na cro.pl o tym piszą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.