Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byłem w Chorwacji już 2 razy a z racji że mieszkam na południu niemiec to mam sporo bliżej niż z Polski. Ostanio byłem na wyspie KRK i miejscowość Baśka. Świetna miescowość z kompletnie piaszczystą plaża jak na polskim Morzu. Z polki też jest całkiem blisko. Także mogę polecić ten rejon w 100% dla osób które chcą fajnie wypocząć i nie jechać kawał drogi. Region generalnie zawalony przez niemców i włochów bo tam mają najbliżej i niektórzy jeżdżą tam na przedłużony wekend.

W tym roku chcieliśmy zobaczyć jak jest na Riwierze makarskiej ale obawiam się co to będzie się działo z tymi Azylantami. Napływają gdzie się da i ponoć w Chorwacji też już ich sporo.

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 332,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wybiera się ktoś z Was w tym roku do Chorwacji?

Ja miałem chęć aby wybrać się w tym roku, ale w związku z falą uchodźców, nie wiem czy to dobry pomysł... :(

Opublikowano

Mam takie plany :wink:

Opublikowano

Też miałem takie plany, ale ze względu na to że się kotłuje, problemy na graniach itp. więc padło na Kanary a dokładnie Teneryfa. Choć pewnie będzie mi ciężko zaznać tego spokoju co w CRO a stacjonowałem w Krvavicy pomiędzy Makarską a Baśką V - super plaża z drzewkami dającymi cień i mało zatłoczona w porównaniu z plażami w Makarskiej itp.

Opublikowano

Też miałem takie plany, ale ze względu na to że się kotłuje, problemy na graniach itp. więc padło na Kanary a dokładnie Teneryfa. Choć pewnie będzie mi ciężko zaznać tego spokoju co w CRO a stacjonowałem w Krvavicy pomiędzy Makarską a Baśką V - super plaża z drzewkami dającymi cień i mało zatłoczona w porównaniu z plażami w Makarskiej itp.

w jaki rejon teneryfy smigasz?

Opublikowano

Też miałem takie plany, ale ze względu na to że się kotłuje, problemy na graniach itp. więc padło na Kanary a dokładnie Teneryfa. Choć pewnie będzie mi ciężko zaznać tego spokoju co w CRO a stacjonowałem w Krvavicy pomiędzy Makarską a Baśką V - super plaża z drzewkami dającymi cień i mało zatłoczona w porównaniu z plażami w Makarskiej itp.

w jaki rejon teneryfy smigasz?

Południe - a dokładnie będę miał bazę wypadową w PALM-MAR w apartamentach EL MOCAN, zawsze staram się uderzać do miejscowości mniejszych a tylko popołudniami/wieczorami bywać w większych turystycznych centrach. Dlatego Palm Mar wydaje mi się ok, blisko do Los Cristianos, Playa de Las Americas czy Adeje. Sprawdzałem biura podróży ale albo 7 dni albo 14dni.... więc postanowiłem sam wszystko ogarnąć.I tak od 3 do 14 września sobie rozplanowałem. Loty już zarezerwowane, apartament też, auto też już mam ogarnięte na cały czas pobytu. Pomijaj fakt korzyści finansowej ale nie jestem ograniczony wyżywieniem w hotelu coby zmieścić się w odpowiednich godzinach na posiłki....

Edytowane przez troopers

Opublikowano

Mam takie plany :wink:

A w jakim terminie? ;)

Jakaś większa ekpia wybiera się z klubu jak rok temu? :)

Opublikowano

Mam takie plany :wink:

A w jakim terminie? ;)

Jakaś większa ekpia wybiera się z klubu jak rok temu? :)

wstępnie wrzesień, póki co dwie rodzinki :wink:

Opublikowano

Ja również z rodziną w okolicach lipca + jeszcze jedna rodzinka z A4 klubu.

Opublikowano

Ja raczej też CRO, jak rok temu koniec czerwca. Nic nie rezerwowałem, bo czekam jak się sytuacja rozwinie, aczkolwiek znajomy z biura podróży mówił by się nie martwić. Jeśli by nawet wprowadzili kontrole na granicach, to co ?? Mam dowód osobisty paszport prawko itd, więc raczej przejadę :grin:

Opublikowano

Tez sie zastanawiam co to bedzie na granicach i w samej Cro, bo chetnie bym pojechal....planowalem Wrzesien, ale chyba nici z tego bo siostra mi sie hajtac bedzie we Wrzesniu :) Ale jeszcze zobacze, jak ktos pojedzie to niech zda relacje :)

Opublikowano

Też miałem takie plany, ale ze względu na to że się kotłuje, problemy na graniach itp. więc padło na Kanary a dokładnie Teneryfa. Choć pewnie będzie mi ciężko zaznać tego spokoju co w CRO a stacjonowałem w Krvavicy pomiędzy Makarską a Baśką V - super plaża z drzewkami dającymi cień i mało zatłoczona w porównaniu z plażami w Makarskiej itp.

w jaki rejon teneryfy smigasz?

Południe - a dokładnie będę miał bazę wypadową w PALM-MAR w apartamentach EL MOCAN, zawsze staram się uderzać do miejscowości mniejszych a tylko popołudniami/wieczorami bywać w większych turystycznych centrach. Dlatego Palm Mar wydaje mi się ok, blisko do Los Cristianos, Playa de Las Americas czy Adeje. Sprawdzałem biura podróży ale albo 7 dni albo 14dni.... więc postanowiłem sam wszystko ogarnąć.I tak od 3 do 14 września sobie rozplanowałem. Loty już zarezerwowane, apartament też, auto też już mam ogarnięte na cały czas pobytu. Pomijaj fakt korzyści finansowej ale nie jestem ograniczony wyżywieniem w hotelu coby zmieścić się w odpowiednich godzinach na posiłki....

Miejscówka wypadowa fajna.Powiedz mi ile Cię to wyniesie na własną ręke?

Opublikowano

Też miałem takie plany, ale ze względu na to że się kotłuje, problemy na graniach itp. więc padło na Kanary a dokładnie Teneryfa. Choć pewnie będzie mi ciężko zaznać tego spokoju co w CRO a stacjonowałem w Krvavicy pomiędzy Makarską a Baśką V - super plaża z drzewkami dającymi cień i mało zatłoczona w porównaniu z plażami w Makarskiej itp.

w jaki rejon teneryfy smigasz?

Południe - a dokładnie będę miał bazę wypadową w PALM-MAR w apartamentach EL MOCAN, zawsze staram się uderzać do miejscowości mniejszych a tylko popołudniami/wieczorami bywać w większych turystycznych centrach. Dlatego Palm Mar wydaje mi się ok, blisko do Los Cristianos, Playa de Las Americas czy Adeje. Sprawdzałem biura podróży ale albo 7 dni albo 14dni.... więc postanowiłem sam wszystko ogarnąć.I tak od 3 do 14 września sobie rozplanowałem. Loty już zarezerwowane, apartament też, auto też już mam ogarnięte na cały czas pobytu. Pomijaj fakt korzyści finansowej ale nie jestem ograniczony wyżywieniem w hotelu coby zmieścić się w odpowiednich godzinach na posiłki....

Miejscówka wypadowa fajna.Powiedz mi ile Cię to wyniesie na własną ręke?

poszło na PW

Opublikowano

Witam PAnowie /Panie szukam czegoś na wakacje na Chorwacji chodzi mi o bliski dostęp do wody dubrovnik makarska mnie interesuje , jakieś fajne tereny do wypoczynku plaże, i mogą być jakieś kluby w okolicy;)

czy ma ktoś jakieś fajne kwatery, domki , apartamenty najlepiej na około 8-9 osób:D

Pozdrawiam

Opublikowano

Polecam Podgore, byłem w zeszłym roku - zresztą pierwszy raz w Cro. W trakcie przejazdu super widoki. Jak na Chorwację nawet tanio. W tym roku sobie odpudzczami, ale jescze mam zamiar pojechać do Cro. Super a woda miód - trochę słona :).

Opublikowano

Witam PAnowie /Panie szukam czegoś na wakacje na Chorwacji chodzi mi o bliski dostęp do wody dubrovnik makarska mnie interesuje , jakieś fajne tereny do wypoczynku plaże, i mogą być jakieś kluby w okolicy;)

czy ma ktoś jakieś fajne kwatery, domki , apartamenty najlepiej na około 8-9 osób:D

Pozdrawiam

polecam, sprawdzone w 100%

http://www.makarska-promajna.com/en/apartmanbojka4.html

Opublikowano

Witam PAnowie /Panie szukam czegoś na wakacje na Chorwacji chodzi mi o bliski dostęp do wody dubrovnik makarska mnie interesuje , jakieś fajne tereny do wypoczynku plaże, i mogą być jakieś kluby w okolicy;)

czy ma ktoś jakieś fajne kwatery, domki , apartamenty najlepiej na około 8-9 osób:D

Pozdrawiam

polecam, sprawdzone w 100%

http://www.makarska-promajna.com/en/apartmanbojka4.html

A jak cenowo ? :)

Ok juz wiem, pytalem o termin 30.08 do 08.09 i za 4 osoby 80 euro/dzien

Jelena 2

Opublikowano

Witam PAnowie /Panie szukam czegoś na wakacje na Chorwacji chodzi mi o bliski dostęp do wody dubrovnik makarska mnie interesuje , jakieś fajne tereny do wypoczynku plaże, i mogą być jakieś kluby w okolicy;)

czy ma ktoś jakieś fajne kwatery, domki , apartamenty najlepiej na około 8-9 osób:D

Pozdrawiam

polecam, sprawdzone w 100%

http://www.makarska-promajna.com/en/apartmanbojka4.html

A jak cenowo ? :)

Ok juz wiem, pytalem o termin 30.08 do 08.09 i za 4 osoby 80 euro/dzien

Jelena 2

my byliśmy w Bojce

60 euro za apartament na partrze, 65 euro za drugie piętro z za***istym widokiem na morze, 75 euro za trzypokojowy na drugim piętrze

Do morza ok 150m

Świetne miejsce jeżeli ktoś ma małe dzieci ( mnóstwo zabawek, basen itp)

Na chacie jest gosposia, która opiekuje się domem, pomaga itd.

PS. Jedną noc mieszkaliśmy u właściciela w jego domu kawałek dalej - mega gość :)

Opublikowano

Potwierdzam byłem i jestem zadowolony [emoji6]

Opublikowano

Witam PAnowie /Panie szukam czegoś na wakacje na Chorwacji chodzi mi o bliski dostęp do wody dubrovnik makarska mnie interesuje , jakieś fajne tereny do wypoczynku plaże, i mogą być jakieś kluby w okolicy;)

czy ma ktoś jakieś fajne kwatery, domki , apartamenty najlepiej na około 8-9 osób:D

Pozdrawiam

polecam, sprawdzone w 100%

http://www.makarska-promajna.com/en/apartmanbojka4.html

A jak cenowo ? :)

Ok juz wiem, pytalem o termin 30.08 do 08.09 i za 4 osoby 80 euro/dzien

Jelena 2

Jedź w ciemno w tym terminie. Rozejrzyj się po okolicy i na pewno znajdziesz miejscówe za rozsądny pieniądz. Tylko ustaw się tak, żeby nie szukać późnym wieczorem jakiegoś lokum, choć i to możliwe :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.