Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, Baska Voda

tąpniete z LG g3

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to obok , podobne te wioski :wink:

Opublikowano

to obok , podobne te wioski :wink:

plaże podobne ale jak figura św. Mikołaja to tylko w Baśka Voda :wink:

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

Tak, figura św Mikołaja.

BV.

tąpniete z LG g3

Opublikowano

Tak, figura św Mikołaja.

BV.

tąpniete z LG g3

a co z figurą którą "ustrzeliłeś 20 lat temu" znikła :naughty:

Opublikowano

Goral, odpuść sobie, to moja żonka.

Zdiecoe skasowałem.

tąpniete z LG g3

Opublikowano

Goral, odpuść sobie, to moja żonka.

Zdiecoe skasowałem.

tąpniete z LG g3

spoko, tak tylko żartowałem nie chciałem nikogo urazić :hi:

Opublikowano

Wreszcze z sensem gadasz, milej nocki Ci życzę.

tąpniete z LG g3

Opublikowano

A jak tam z komarami w Cro ? Bo podobno w tym roku jest ich trochę

Jestem tydzień i nie ma z tym problemu. :wink4:

WAŻNE PYTANIE!

Chcemy jechać do Dubrovnika ale jak wiadomo trzeba przejechać przez część BiH ale gdzieś zapodziala się Zielona karta? :angry: Co w przypadku kontroli? Mandat? Jaki? Inne konsekwencje? Qźwa 6ty raz jestem w CRO w ostatnim dziesięcioleciu i jeszcze taka historia z zieloną kartą mi się nie przytrafiła!

:hi:

Opublikowano

Za rok pojedziesz :decayed: ode mnie jak byłem to karty na granicy nie chcieli widzieć.

Opublikowano

Ja teraz byłem i tez nie chcieli karty. Kartę sprawdzali przy wjezdzie na Czarnogórę tylko

Opublikowano

Przy przejezdzie do Dubrownika nawet paszportów nie trzeba. Tylko dowody sprawdzaja czasami. Zielona karta przydala by sie jak masz wypadek ale z drugiej strony jak masz ja w PL to ubezpieczyciel potwierdzi ze ja masz pozniej i nie ma problemu.

Tapniete z SGS7

Opublikowano

Nie był bym taki pewien, że gładko pójdzie w razie wypadku czy kontroli... ZK jest obowiązkowa, nawet jeśli nie sprawdzają jej posiadania.

A zieloną kartę można kupić na granicy.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Ale kolega ma zielona kartę. Problem tylko ze nie przy sobie a to co innego troche...

Najlepiej poprosic o skan lub zdjecie zeby doslali z PL niz pozniej sie tlumaczyc :(

Tapniete z SGS7

Edytowane przez LukiKRK

Opublikowano

Laickie pytanie. Wszyscy wchodzicie do wody w tych bucikach przeciwko jeżowcom? Jadę po maskę do nurkowania i nie wiem czy kupić te buty.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bierz buty. Bez nich bym nie zaryzykował. Koszt nieduży a w razie co unikniesz problemu. Ja swoje kupilem w decatlonie. Mają grube podeszwy i boki. Co raz widzę tu kogoś w takich. Bez butów do tej pory dwie osoby widziałem. Jak dla mnie głupota, gołym okiem widać ile tych stworzeń jest na dnie.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja nie wchodzę w tych butach, przeciez to nie idzie pływać...

tąpniete z LG g3

Opublikowano

Dzięki właśnie do tego sklepu jadę po maskę. Buty kupię przy okazji

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bierz buty. Bez nich bym nie zaryzykował. Koszt nieduży a w razie co unikniesz problemu. Ja swoje kupilem w decatlonie. Mają grube podeszwy i boki. Co raz widzę tu kogoś w takich. Bez butów do tej pory dwie osoby widziałem. Jak dla mnie głupota, gołym okiem widać ile tych stworzeń jest na dnie.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

To zalezy w jakim rejonie są jezowce , u mnie nie widziałem..

tąpniete z LG g3

Opublikowano

Dzięki właśnie do tego sklepu jadę po maskę. Buty kupię przy okazji

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Hmm... Jednak kupię

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.