Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie a skąd bierzecie te wycieczki ?

 

Chciałbym wyjechac we wrześniu właśnie do Chorwacji z dziewczyna ale nigdy nie byłem tam.

 

A widzę u was temat jest znany tutaj..

 

Możecie coś polecieć? Jakie biuro jakie miejsce ? aby za mocno w kieszeń nie uderzyło :)

 

 

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 332,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
13 minut temu, strazak990 napisał:

Panowie a skąd bierzecie te wycieczki ?

 

Chciałbym wyjechac we wrześniu właśnie do Chorwacji z dziewczyna ale nigdy nie byłem tam.

 

A widzę u was temat jest znany tutaj..

 

Możecie coś polecieć? Jakie biuro jakie miejsce ? aby za mocno w kieszeń nie uderzyło :)

 

 

Pozdrawiam

Bierz dziewczyne i jedź w ciemno :) jak nie masz dzieci to nie masz się co zastanawiać nawet. Znajdziesz we Wrześniu napewno coś co Ci będzie pasować.

Opublikowano

Dokładnie do Chorwacji nie jeździ się z biurem podróży chyba że do hotelu. Pełno masz apartamentów w ciemno jak pojedziesz. Ew na booking.com poszukaj jak nie lubisz w ciemno.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 godziny temu, strazak990 napisał:

Panowie a skąd bierzecie te wycieczki ?

 

Chciałbym wyjechac we wrześniu właśnie do Chorwacji z dziewczyna ale nigdy nie byłem tam.

 

A widzę u was temat jest znany tutaj..

 

Możecie coś polecieć? Jakie biuro jakie miejsce ? aby za mocno w kieszeń nie uderzyło :)

 

 

Pozdrawiam

możesz też tutaj poszukać

http://www.adriatic.hr/pl

Opublikowano
40 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Zamykając ten wątek bo to nie o tym temat

no właśnie ......... :cool1:

Opublikowano
Dnia 18.06.2017 o 22:52, stanley napisał:

a za 2,5 miesiąca.... nasza wiocha już czeka :kox:

 

2_8_462_img_0063-edit-2084378038-o.jpg

Stasiu jak cenowo jeśli można spytać? Infrastuktura jakaś jest?(sklepy,kantor, apteki)

Opublikowano
46 minut temu, Wandej napisał:

Stasiu jak cenowo jeśli można spytać? Infrastuktura jakaś jest?(sklepy,kantor, apteki)

my rezerwowaliśmy poprzez tą stronę  https://www.orebic.com.pl/

Na miejscu nie ma sklepów itp   ok 10km do Orebica

Większość apartamentów nie ma nawet wifi, do wiochy nawet nie wjedziesz autem, bo nie ma jak, samochód zostawiasz kilkadziesiąt metrów od domu na parkingu

Nam to pasuje, bo bez obaw puszczam dzieci i mogą szaleć  :wink:

Opublikowano
Stasiu jak cenowo jeśli można spytać? Infrastuktura jakaś jest?(sklepy,kantor, apteki)

Cenowo dużo w ciul za 2 osoby dorosłe i 1 dziecko 20 miesięcy to koszt pod 1000 euro za 12 noclegów. Bez wyżywienia oczywiście.
We wrześniu się okaże czy warto na takie zadupie jechać ale ponoć na plaży jest jeden bar i w mieście jest jedną restauracja
Opublikowano
Teraz, pajda napisał:


Cenowo dużo w ciul za 2 osoby dorosłe i 1 dziecko 20 miesięcy to koszt pod 1000 euro za 12 noclegów. Bez wyżywienia oczywiście.
We wrześniu się okaże czy warto na takie zadupie jechać ale ponoć na plaży jest jeden bar i w mieście jest jedną restauracja

No to tyle zapłaciliśmy 2 lata temu w Promajnie za cały parter dla 5 osób:kwasny: Spokój ma swoją cenę;)

Opublikowano

Jest tu jakiś mod?

Opublikowano
18 minut temu, Kamyk napisał:

Jest tu jakiś mod?

jest :wink:

Opublikowano

 

 

piotrekb_tt  oraz l.e.s.t.e.r  chcecie wymieniać spostrzeżenia na temat spalania to zapraszam do odpowiedniego działu !!! kolejne tego typu posty skończą się ostrzezeniami 

 

 

Opublikowano
Dnia 14.07.2017 o 14:58, stanley napisał:

jest :wink:

no to czyścić to szambo :cool1:

Opublikowano

Czy na granicy Słowenia-Chorwacja sprawdzają dowody/paszporty czy już jest przejazd bez kontroli jak w większości państw UE?

Chce jechać 15-latek bez dowodu, nie wiem czy mogą być problemy.

Edytowane przez YOGI3000

Opublikowano
Czy na granicy Słowenia-Chorwacja sprawdzają dowody/paszporty czy już jest przejazd bez kontroli jak w większości państw UE?
Chce jechać 15-latek bez dowodu, nie wiem czy mogą być problemy.


Zależy na kogo trafisz. Ostatnio jak widzieli polskie blachy to machali żeby jechać dalej. Czasami skanuja paszporty lub dowody.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wracałem wczoraj z Chorwacji, wszystkie dowody sprawdzane na skanerze i bez wyjątków wszystkie auta były sprawdzane przez Słoweńców. Jak jechałem do Chorwacji to tylko zajrzeli w dowody bez skanowania, ale bez dowodu to bym nie ryzykował.

Opublikowano
Czy na granicy Słowenia-Chorwacja sprawdzają dowody/paszporty czy już jest przejazd bez kontroli jak w większości państw UE?
Chce jechać 15-latek bez dowodu, nie wiem czy mogą być problemy.

Złamie nogę / rękę .. problem jakikolwiek tego typu i co zrobisz ?
Opublikowano
4 godziny temu, Arturoo napisał:


Złamie nogę / rękę .. problem jakikolwiek tego typu i co zrobisz ?

Dowdód i EKUZ jak chcesz mieć spokoną głowę

Opublikowano

W sobotę przejechałem przez granicę Słoweńsko/CHORWACKĄ to wziął tylko paszporty nie sprawdzał ale liczył ile ludzi w aucie i ile paszportów.. 

Opublikowano
Dowdód i EKUZ jak chcesz mieć spokoną głowę

Spoko .. ja mam 2,5 [emoji6]... zawsze mam dodatkowy pakiet wykupiony [emoji23]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.