Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 28.03.2022 o 21:09, Wandej napisał:

Czemu nie:thumbup1: Mamy 150m od plaży Luka która wydaje się również bardzo piękna:kox:

Plaża Luka jest nalepsza w Trpanj, nie ma potrzeby jechać nigdzie indziej.

 

Pozdro, byłem 3x w Trpanj. 

Bar na plaży ma Branko, właściciel Villa Maste - u niego mieszkaliśmy.

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 332,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam Panie i Panów

Mam do zaoferowania noclegi w Chorwacji bezpośrednio od właściciela a mojej znajomej.

Termin 06.07. 2022 do 16.07.2022

Jest to apartament na piętrze z balkonem (widok na morze) dla max 6 osób.

Miejscowość Kanica - pomiędzy Primostenem a Trogirem.

Apartament jest bardzo dobrze wyposażony. 

Do morza - 50m.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam do kontaktu na pw lub tel. 794377655

Prześlę zdjęcia i dodatkowe informacje.

DSCN6106.JPG

DSCN6574.JPG

Edytowane przez aborygen

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Znajomy szuka noclegów w terminie 16.07-30.07     2+1 (13lat)

Wyspa odpada. Ma ktoś jakiś sprawdzony namiar ?

Opublikowano

Ja drugi raz jadę tutaj, więc mogę polecić. Właściciel mega dogadany i jak coś by się działo we wszystkim pomaga.

WWW.ZAKWATEROWANIEWCHORWACJI.PL

Apartamenty Podgora i zakwaterowanie w Chorwacji . APARTMANI EDI oferuj tanie zakwaterowanie w prywatnych apartamentach i pokojach z bezpo�rednim kontaktem do w³a�ciciela i bez prowizji do osób...

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś z Was próbował omijać płatne autostrady w Słowenii ? Niby jest taka trasa alternatywna:

Pytanie jeśli ktoś jechał czy niema problemu z tym przejściem granicznym? Gdzieś wyczytałem że jest to przejście tylko przygraniczne dla Słoweńców i Chorwatów ??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Trochę wyjdzie za paliwo w tym roku.... No ale cóż zrobić, jechać trzeba :D

Opublikowano

Ma ktoś sprawdzone info kiedy otwierają most na Peljesac  ?

Opublikowano
13 godzin temu, stanley napisał:

Ma ktoś sprawdzone info kiedy otwierają most na Peljesac  ?

też jestem ciekaw bo 24 ruszamy

Opublikowano
W dniu 17.05.2022 o 09:15, Użytkownik007 napisał:

Czy ktoś z Was próbował omijać płatne autostrady w Słowenii ? Niby jest taka trasa alternatywna:

Pytanie jeśli ktoś jechał czy niema problemu z tym przejściem granicznym? Gdzieś wyczytałem że jest to przejście tylko przygraniczne dla Słoweńców i Chorwatów ??

 

Ja w zeszłym roku przekraczałem granicę tu:

Lupinjak grensovergang Kroatie

MAPS.APP.GOO.GL

★★★☆☆ · Przejście graniczne

Zero problemów,  byłem drugi w kolejce. 

W tym roku kombinuję,  żeby ominąć Słowenie. Odjebao im chyba z tymi winietami. 325 zł za miesiąc :facepalm:

 

Opublikowano

Jak ktoś planuje podróż prze Węgry to radzę nie tankować u nich, na słupach podana cena jest dla Węgrów  +/- 5,80 na złotówki a obcokrajowcom doliczają 400 forintów co daje około 10 zł za litr. Tak informacyjnie w Chorwacji diesel 8,30 zł 

Opublikowano

Jeszcze tylko 2 dni do roboty i wyjazd....

Opublikowano
W dniu 12.06.2022 o 12:43, Kolkov napisał:

 

Ja w zeszłym roku przekraczałem granicę tu:

Lupinjak grensovergang Kroatie

MAPS.APP.GOO.GL

★★★☆☆ · Przejście graniczne

Zero problemów,  byłem drugi w kolejce. 

W tym roku kombinuję,  żeby ominąć Słowenie. Odjebao im chyba z tymi winietami. 325 zł za miesiąc :facepalm:

 

Kiedy jedziesz? Jakby Ci się udało to daj info o sprawdzonej trasie:whistling:

Opublikowano
16 godzin temu, Wandej napisał:

Kiedy jedziesz? Jakby Ci się udało to daj info o sprawdzonej trasie:whistling:

 

9.07 start. Lecimy busem, stąd poyebane ceny winiet. Myślałem, żeby w Brnie odbić na Bratysławę, ale ten odcinek będę gonił w nocy i nie wiem jak tam drogi :(

 

WWW.GOOGLE.COM

 

Edytowane przez Kolkov

Opublikowano
35 minut temu, Kolkov napisał:

 

9.07 start. Lecimy busem, stąd poyebane ceny winiet. Myślałem, żeby w Brnie odbić na Bratysławę, ale ten odcinek będę gonił w nocy i nie wiem jak tam drogi :(

 

WWW.GOOGLE.COM

 

No to mi relacji nie zdasz bo tez 9 wyjeżdżamy?

Opublikowano

Jak tam na miejscu echh ja jeszcze miesiąc w robocie ,trza zęby zacisnąć.Dajcie jakieś fotki...... i gdzie jesteście i ceny najważniejszego czyli piwa....

Opublikowano
W dniu 24.06.2022 o 12:00, Mano4 napisał:

Jak tam na miejscu echh ja jeszcze miesiąc w robocie ,trza zęby zacisnąć.Dajcie jakieś fotki...... i gdzie jesteście i ceny najważniejszego czyli piwa....

Gorąco, byłem pierwszy raz i jestem zachwycony. :D  Od 10 do 23 pełne słońce dzień w dzień :)
BaśkaVoda :)

IMG_20220611_152313.thumb.jpg.d2bbb0ebd6fbe49ded31afabe1ae25b0.jpg

IMG_20220617_180241.thumb.jpg.88a86ea5514785da88c6100ab64839a4.jpg


Ceny piwa od 10 KUN w Konzumie za Karlovaćko/Ożujsko do 25 KUN za te same w restauracji. 
 

Ceny paliwa:
Benzyna z tego co kojarzę była po ok 13,5 KUNY~8,42PLN
Zwykły ON przez cały wyjazd wisiał po 13,08 KUNY~8,15PLN
Zwykły ON NA AUTOSTRADZIE po 14,57 KUNY~9,08PLN

Premium ON początkowo był po 14,50 KUNY, wyjeżdżając ceny już skoczyły do 16 KUN~10PLN
Premium ON NA AUTOSTRADZIE podczas powrotu był już po 16,50 KUNY~10,30PLN

Jedna ważna uwaga, Chorwacja cały czas w tych cenach ma pełny VAT, wynoszący 25%...

Opublikowano

Gdzie byście polecali na 1 raz wypad do Chorwacji? Opłaca się jechać autem 2+1 os? Jakie koszta trasy? Jakieś apartamenty godne polecenia?

Opublikowano
3 godziny temu, kristof91 napisał:

Gdzie byście polecali na 1 raz wypad do Chorwacji? Opłaca się jechać autem 2+1 os? Jakie koszta trasy? Jakieś apartamenty godne polecenia?

Z KRK robisz 1200km i jesteś w okolicach Makarskiej:wink: Jasne że warto. Brela, Baśka,Promajna. 3 fajne miejsca w okolicy makarskiej

Opublikowano
6 godzin temu, kristof91 napisał:

Gdzie byście polecali na 1 raz wypad do Chorwacji? Opłaca się jechać autem 2+1 os? Jakie koszta trasy? Jakieś apartamenty godne polecenia?

Co prawda byłem pierwszy raz. Lecz wydaje mi się że Riwiera Makraska robi największe wrażenie przez wysokie góry wpadające prosto do morza :)
Byłem w Baśka Voda, gdzie było dość kameralnie, przez co pod koniec wyjazdu zrobiło się dość tłoczno. Natomiast wracając miałem przystanek w Vodice i tam się czułem jak nad jeziorem. Ponadto było sporo tandety(straganów z badziewiem) jak nad Bałtykiem.

Koszty dojazdu zamknęły się w kwocie ok 1850 zł z czego 1400 to samo paliwo, reszta winiety. Najdroższe chorwackie odcinki, ~170zł w jedną stronę...
Łączny przebieg za cały wyjazd to 2750 km z wycieczkami do Imostki, Splitu, Trogiru i Zadaru.

Opublikowano

My w Promajnie droga Czechy Austria Słowenia spoko jedynie przy granicy Chorwackiej małe korki a tak to spoko byliśmy dzisiaj na Biokovo na tym tarasie widokowym fajna sprawa a tu pare fotek 

6FEFB0D7-417C-4BD0-9344-01B873F0F25D.jpeg

76D3CA5B-AA71-44CC-8A08-59289B1A30C2.jpeg

3FE21F2E-A653-427F-A765-4973F7A273E1.jpeg

84D7A173-662B-4DD0-91F2-00682F848864.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.