Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich od tygodnia jestem w Cro. miejscowość Podgora  temat cen był poruszany tak jest trochę drożej ale bez przesady turyści są ale bez jakiegoś wielkiego najazdu sa wolne apartmani 🙂 Zdążyłem już trochę pozwiedzać wiec najtańszy parking jest w Omisiu 1e/h  Split Riwa 5e/h Baśka voda 3e/h i gwiazda Dubrownik faktycznie parking podziemny 7e/h 

Kilka fotek 😄

c2b8fcbf-9d7d-421b-8b0d-f676afea4d4c.jpeg

IMG_3355.jpeg

IMG_3280.png

IMG_3297.jpeg

2634aee4-3959-443c-b109-ee193eff8323.jpeg

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś mi poleci jaki region wybrać na pierwszy wyjazd rodzina 2+2 ? Które rejony są tańsze a które droższe? Z góry dzięki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Makarska 🤔 zależy kto co lubi trudno trafić w czyjeś upodobania 

IMG_3704.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2023 o 15:22, Damian napisał(a):

Ktoś mi poleci jaki region wybrać na pierwszy wyjazd rodzina 2+2 ? Które rejony są tańsze a które droższe? Z góry dzięki za rady

Zależy chyba od wieku dzieci, czy malutkie czy już starsze i jak znoszą podróż. Jeżeli masz dzieci takie które lubią dalekie podróże to można jechać na riwierę makarską, podgorę zaostrog lub do innych miast sąsiednich w południowej dalmacji jeśli małe i nie zbyt dobrze znoszą podróż wybrał bym coś bliżej np wyspę vir lub pag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2023 o 11:28, D4NTE napisał(a):

Zależy chyba od wieku dzieci, czy malutkie czy już starsze i jak znoszą podróż. Jeżeli masz dzieci takie które lubią dalekie podróże to można jechać na riwierę makarską, podgorę zaostrog lub do innych

Poleci ktoś dobry apartament 4/5osob w Baśce? Żeby było jak najbliżej plazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2023 o 11:28, D4NTE napisał(a):

Zależy chyba od wieku dzieci, czy malutkie czy już starsze i jak znoszą podróż. Jeżeli masz dzieci takie które lubią dalekie podróże to można jechać na riwierę makarską, podgorę zaostrog lub do innych miast sąsiednich w południowej dalmacji jeśli małe i nie zbyt dobrze znoszą podróż wybrał bym coś bliżej np wyspę vir lub pag

Padło na Baśka Voda

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka;)

pytanie, jadąc z Cro do Polski przez Węgry, Słowację/ Bratysławę jest jakoś jasno oznaczony zjazd na obwodnicę Bratysławy, żeby się nie bujać przez miasto? Docelowo na Trencin, Żylinę, Zwardoń.

Dzięki za info.

Edytowane przez AndrzejK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, AndrzejK. napisał(a):

Hejka;)

pytanie, jadąc z Cro do Polski przez Węgry, Słowację/ Bratysławę jest jakoś jasno oznaczony zjazd na obwodnicę Bratysławy, żeby się nie bujać przez miasto? Docelowo na Trencin, Żylinę, Zwardoń.

Dzięki za info.

Jest oznaczone dość dobrze , ale najlepiej ustaw sobie na nawigacji odcinkami . Jak będziesz dojeżdżał do granicy Słowacji wpisz sobie Żylinę , a w Żylinie Zwardoń bo Navi lubi kierować na Czechy ( Cieszyn ) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinkami, tak ustawiam, bo faktycznie navi czasami żyje swoim życiem, ale i przy takim ustawieniu też może "ciągnąć" przez miasto....

A powiedz  mi, ta obwodnica ma jakieś niezależne  oznaczenie, że  wiesz, że  to obwodnica i docelowo ma podany kierunek na Żylinę ewentualnie Trencin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, AndrzejK. napisał(a):

A powiedz  mi, ta obwodnica ma jakieś niezależne  oznaczenie, że  wiesz, że  to obwodnica i docelowo ma podany kierunek na Żylinę ewentualnie Trencin?

Tak , oznaczenie akurat w tym miejscu jest dobre , są wyraźne tablice nad drogą . Na drodze też jest napis PL , ale tak jak pisałem w tym miejscu Navi też prowadzi dobrze . 

IMG_8305.thumb.jpg.a4e90fe09d8eb0d5ccc2e3d77ae0e3b8.jpg

Edytowane przez mariusz36
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może ktoś doradzi jadąc do Bibinje przez Czechy Austrię Słowenię gdzie najlepiej tankować , coś na ruszt wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spiecho napisał(a):

Koledzy może ktoś doradzi jadąc do Bibinje przez Czechy Austrię Słowenię gdzie najlepiej tankować , coś na ruszt wrzucić.

Jedziesz z noclegiem?Bliżej masz do Stegny :).Ok tki off top :) Na spokojnie sobie to weź.Ja jadę bez wielkiego planowania,czuje zmeczenie to staje.Mozesz zrobić przystanek u mnie pod gliwicami blisko A1.Kiedy wyjazd ja 6.sierpnia.Lpg czechy mikulov potem już cro

Edytowane przez Mano4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bibinje super przepaduje nocą w dzień słonecznie

Edytowane przez spiecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt od nas nie był przypadkiem czarna C7 z boxem w Zaton Holiday Resort?:eusathink:Chyba SC blachy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie polećcie mi jakąś dobrą miejscowe na Chorwacji na pierwszy wyjazd z rodzinka w czerwcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2024 o 13:01, Damian napisał(a):

Panowie polećcie mi jakąś dobrą miejscowe na Chorwacji na pierwszy wyjazd z rodzinka w czerwcu?

Promajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2024 o 13:01, Damian napisał(a):

Panowie polećcie mi jakąś dobrą miejscowe na Chorwacji na pierwszy wyjazd z rodzinka w czerwcu?

Polecam Podgorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...