Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

hehe tylko niewystaw czasem patelek tak jak jeden koleś wystawił czajnik :gwizdanie: :gwizdanie:

Kędzior, jakie Ty mi dzisiaj zagadaki zadajesz, o co chodzi z tym czajnikiem :mysli:

:paker: - a może to bedzie moja emotka... I sobie dopiszę "młody Pudzian" :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde Pany , SOOORy że nie dojechałem , ale auto jeszcze dwa tygodnie conajmniej nie będzie na chodzie ;( ;( ;(

i że zatrzymałem Krola tylko dla Siebie , ale chłopak chciał mi pomóc , za co wielkie ukłony :notworthy: :notworthy:

mam nadzieje że uda sie naprawić to moje padło bo sie chyba z nim rozwiode :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś chyba przekombinowałeś?

czajnik zaraz postaram ci sie to pokazac tylko poszukam :tongue4:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:00_________________________________________________oo znalazłem kiedyś ktoś taką aukcję wystawił hehe przypatrz się dobrze co widać w czajniczku hehehe

http://g.smietnik.eu/czajniczek/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kędzior do mnie pisał :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:03_________________________________________________Keżorowaty co z furą ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widzę, że spota się udał to super 13 autek mega wynik :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z zającami chodziło o to że jak on sie już położy to kondycji mu wystarcza na co najmniej dwie godziny, a mi najwyżej na 15 minut ;(

Keżor coś padło czy coś Wam nie wyszło przy rezaniu?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padło , teraz musze wydobyć z d*py strony kilka tałków , ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ... mam nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padło , teraz musze wydobyć z d*py strony kilka tałków , ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ... mam nadzieje

wszystko jasne, je.ło cos ale to coś co je.ło będzie teraz w ch.j lepsze, mocniejsze i wogóle :good:

keżor dobrze, że odnajdujesz pozytywy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekorzystnie że teraz padło, plus pewnie jest taki ze w to miejsce pójdą lepsze części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że potrzebuje auto wsumie :wallbash: przecież nie będe na spoty busem pylać :wallbash:

no ale jak poskładam to będzie rzeź niewiniątek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że potrzebuje auto wsumie :wallbash: przecież nie będe na spoty busem pylać :wallbash:

no ale jak poskładam to będzie rzeź niewiniątek :kox:

mogę Cie na spoty wozić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge po Ciebie podjeżdżać przed spotem :gwizdanie: zawsze sie bede mógł chwalić że woziłem kierowce tego srebrnego killera :naughty: :naughty:

hahahah damn it słaby reflex mam chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keżor co Ci padło może kupimy anglika na spółkę i wytachamy tajle ?

chcesz pożyczę Ci swojego ADR -a poważnie bo i tak stoi pod domem i się marnuje, jak chcesz wpadaj jeszcze dzis :good:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:25_________________________________________________

tylko że potrzebuje auto wsumie :wallbash: przecież nie będe na spoty busem pylać :wallbash:

no ale jak poskładam to będzie rzeź niewiniątek :kox:

moge po Ciebie podjeżdżać przed spotem :gwizdanie: zawsze sie bede mógł chwalić że woziłem kierowce tego srebrnego killera :naughty: :naughty:

hahahah damn it słaby reflex mam chyba

mogę Cie na spoty wozić :gwizdanie:

leszcze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy ma 12 klocków co miesiąc i może auta pożyczać :polew: :polew:

no Akjam ma, ale chyba ściemnia bo nie chce pożyczyć keżorowi fury,

Akjam pewnie ma z dyche i myślał, że te dwa kółka nie będzie widać :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:34_________________________________________________

Dzięki za spocika. Mam nadzieję, że za tydzień też was odwiedzę :) może już na zimówkach.

wpadaj jak najbardziej :hi: jesteś mile widziany :hi: co prawda nie pogadaliśmy ale jak będziesz jeździł to nam się uda

ps b6 fajne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka dzięki ,ale nie , bo sie jeszcze ADR zdupcy i będe miał dwa razy większe koszty :P

a potrzebuje takie tajle że A4 odpada :gwizdanie: może leon :rolleyes:

Kanar i Krolu dzięki , ale teraz chyba nie będe jeździł na spoty tylko dzinnie coś dłubał , żeby w miare szybko auto odzyskało siły :gwizdanie:

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:37_________________________________________________

Dzięki za spocika. Mam nadzieję, że za tydzień też was odwiedzę :) może już na zimówkach.

o ryjówka :wink4: widziałem w piątek na żywo , prezentuje sie fajnie , koła Mega koks :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...