Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

sorry za byk :polew: :polew: :polew: ale na obiad i tak ma :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nawak, fajna tetetka :good:

tomasz13, niezłe fakultety z matmy robiłeś :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spory dot. instalacji gazu będą zawsze, tak na dobrą sprawe jak ktoś już tutaj wspomniał diesel bardziej zanieczyszcza środowisko, do tego powoduje alergie (wiem, sam byłem zdziwiony, ale to prawda), ekonomicznie wypada gorzej niż PB+GAZ (przykładowo GAZ: cena gazu 2,05, auto niech spali 10L czyli na 100 KM zapłacimy 20zł i 5 groszy Diesel: cena nie wiem dokładnie cos kolo 4,55: spali 6L na 100 wychodzi 27,3zł), do tego klekot, trzeba uważać co się tankuje, w zimę też niekiedy miewa problemy, z silnika 1.9 TDI w miarę rozsądnie otrzymamy ok. 200 koni, przy czym silnik będzie już lekko mówiąc męczony, można by wymieniać wiele więcej. Z kolei PB+Gaz, dobra instalacja przykładowo w 1.8 turbo + sam program zrobi coś koło 170-180 koni, na gazie spali niedużo więcej, przyzwoity dźwięk etc. Oczywiście niektórym może się nie podobać gaz z różnych powodów, ale spójrzmy prawdzie w oczy, instalacja gazowa jest najrozsądniejszym wyjściem w Polsce aby tanio i w miarę przyzwoicie podróżować. Co do dużych silników i Gaz, to też niekiedy mnie dziwi czemu ludzie tak robią, ale tak jak Nosb napisał mamy duży silnik, z pięknym dźwiękiem, dużą mocą i w miare ekonomicznie podróżujemy. Jedyne co mnie martwi to gaz w RS albo AMG (w AMG widziałem na allegro :embarrassed: ). Dlatego jak widzę kolejny raz wypowiedzi typu 'instalacje gazowe są ch%^*owe' to kosa mi się w kieszeni otwiera, jeżeli komuś się to nie podoba to jego indywidualna sprawa, to tak jakby pisać 'ale ten zielony kolor na twoim aucie jest ch^&%y, mój żółty jest lepszejszy', miłośnicy PB nie piszą takich bzdur, chcesz diesla kupuj diesla, chcesz jeździć oszczędnie, ale nie mieć diesla, kup PB+GAZ. Proste. :hi:

Co do TT'tki to ogólnie mi się TT nie podoba, ale po tych modach wygląda kozacko :shocked::kox: Fajnie czarny dach i czarne felgi, ładnie to się razem komponuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za 2 lata będę miał RSa, wpakuję w niego gaz, a wszyscy krytykańci niech mnie spróbuję cmoknąć w pompkę, jak mnie dogonią :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za 2 lata będę miał RSa, wpakuję w niego gaz, a wszyscy krytykańci niech mnie spróbuję cmoknąć w pompkę, jak mnie dogonią :polew:

dokladnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za 2 lata będę miał RSa, wpakuję w niego gaz, a wszyscy krytykańci niech mnie spróbuję cmoknąć w pompkę, jak mnie dogonią :polew:

to bedzie nas dwoch :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie tak, to dobra spraw a :D ale mina ludzi na tankszteli jak podjeżdżacie RS'ą pod Gazownik-bezcenna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to się, między innymi, kupuje RSa, żeby szczena ludziom opadała.

Ja już mam swój egzemplarz upatrzony i zarezerwowany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to się, między innymi, kupuje RSa, żeby szczena ludziom opadała.

Ja już mam swój egzemplarz upatrzony i zarezerwowany :decayed:

ja zaczynam odkladac i pierwsza zlotowke juz wplacilem :kox:

No w sumie tak, to dobra spraw a :D ale mina ludzi na tankszteli jak podjeżdżacie RS'ą pod Gazownik-bezcenna :decayed:

jak ktos sie nie zna to tak od razu nie rozpozna ze to RS, tyle jezdzi B5 ze wszyscy mysla ze to jedna buda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze u Ciebie bym mial taniej ... ale za daleko jednak

ja tez mam daleko ale i tak bede do niego jechał :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynam odkladac i pierwsza zlotowke juz wplacilem :kox:

No w sumie tak, to dobra spraw a :D ale mina ludzi na tankszteli jak podjeżdżacie RS'ą pod Gazownik-bezcenna :decayed:

jak ktos sie nie zna to tak od razu nie rozpozna ze to RS, tyle jezdzi B5 ze wszyscy mysla ze to jedna buda

Dokładnie, jeszcze bez znaczka. A jak się będzie dopytywał, CO TO?, to powiem że se zstjuningowałem troszkę ADRa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynam odkladac i pierwsza zlotowke juz wplacilem :kox:

No w sumie tak, to dobra spraw a :D ale mina ludzi na tankszteli jak podjeżdżacie RS'ą pod Gazownik-bezcenna :decayed:

jak ktos sie nie zna to tak od razu nie rozpozna ze to RS, tyle jezdzi B5 ze wszyscy mysla ze to jedna buda

Dokładnie, jeszcze bez znaczka. A jak się będzie dopytywał, CO TO?, to powiem że se zstjuningowałem troszkę ADRa :decayed:

Haha, no tak, ale i tak ten ktoś pewnie nie zrozumie bystrego skrótu 'ADR' więc musiałbyś powiedzieć, że masz tam 1,8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja wiem jak to dziala mniej wiecej :) Wiec to jest oszustwo :) A kolega kupujacy taka rope jest paserem :) Tyle... A gaz legalnie ~ 2 pln...

Kolega mieszka w Chełmie więc do granicy Ukraińskiej ma blisko :decayed:

Dużo pierdolenia, że gaz truje silnik..jak wesoły ujeżdżacz gazu mam do daleko w samym ośrodku przyjemności ponieważ jak mój silnik będzie niedomagał to zastąpię go mocniejszą jednostką i też zakuje w GAZ :JC_fan: ( cały angol w dzisiejszych czasach nie kosztuje majątku ).

Ładuje 33 litry gazy i robię ~ 400 - 420 KM :hi:

Z Tdi to same problemy...a tu ci zaworek..a tu Ci luzy..a tu Ci cieknie..a tu kopci na jakieś dziwne kolory.. modzisz modzisz modzisz..wywalasz kasę i robisz 200 KM :shocked:

Paweł...ładuj tłustą bumę i wal gaz :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee a czemu nie 6000K??:P

bo on jest normalny :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: tak jak wiekszość tutaj :kox::good::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...