Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

najlepsze auto na forum gratki smaku :hi:

Rewelacja miron, gratuluje, fura wymiata !! :good:

:notworthy::) ( fajnie że się podoba )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nad czym się podniecacie....

zwykłe auto, przyprowadzone z Włoch, po VINie do dzisiaj nie można dojść jaki ma faktycznie przebieg, Miron przecież sam do mnie dzwonił i prosił o namiary na dobrego lakiernika...

do tego ten pseudo czip włoskiego makaroniarza czy dostarczyciela pizzy który wgrał soft ze swojego skutera :gwizdanie:

doprawdy nie wiem na czym się zachwycacie :thumbdown::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu apropo tego oco mnie pytałeś na PW - tak możesz wpaść porobić sobie foty, wekend o którym wspominałeś jestem w domu więc tymbardziej niema problemu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu apropo tego oco mnie pytałeś na PW - tak możesz wpaść porobić sobie foty, wekend o którym wspominałeś jestem w domu więc tymbardziej niema problemu :polew:

dobra to przywiozę ci od razu te kilo szpachli o którą prosiłeś :gwizdanie: :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nad czym się podniecacie....

zwykłe auto, przyprowadzone z Włoch, po VINie do dzisiaj nie można dojść jaki

To byl model Fiata :decayed::polew:. A na serio super furacz masz chlopie gust i pomysl na mody :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają naprawdę kozacko

A nie dało się ich zbliżyć do siebie? Tak jak A6 ma? http://e.autokrata.pl/a197/bcae27870001ba7545d0a636

Tak z czystej ciekawości pytam :P

Na chwile obecna jest to zrobione najlepiej jak się dało - A6 też przerwe posiada - a czy mniejszą trudno mi tak ze zdjęcia porównać - postarać się ustawić moją furke na równi z

A6 i wtedy będę widział dokładnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie mi mały ot :decayed: Brat ma sportbacka z 2006 roku i zastanawia sie na kupnem (moja sugestia) ledów od a3 po lifcie z 2008 roku. czy to bedzie plug and play czy cos trzeba rezac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie mi mały ot :decayed: Brat ma sportbacka z 2006 roku i zastanawia sie na kupnem (moja sugestia) ledów od a3 po lifcie z 2008 roku. czy to bedzie plug and play czy cos trzeba rezac?

nie jestem pewien - może się okazać, że pasują bez problemowo ( wyciągasz jedne wkładasz drugie ) ale wystarczy że jest jakaś mała różnica i zoonk więc raczej nie pomogę.

100% odpowiedź pewnie otrzymasz na forum A3 :wink4:

http://a3-club.net/portal/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie mi mały ot :decayed: Brat ma sportbacka z 2006 roku i zastanawia sie na kupnem (moja sugestia) ledów od a3 po lifcie z 2008 roku. czy to bedzie plug and play czy cos trzeba rezac?

nie jestem pewien - może się okazać, że pasują bez problemowo ( wyciągasz jedne wkładasz drugie ) ale wystarczy że jest jakaś mała różnica i zoonk więc raczej nie pomogę.

100% odpowiedź pewnie otrzymasz na forum A3 :wink4:

http://a3-club.net/portal/

dokładnie, nie jest to P&P, ale szlak jest przetarty i dużo roboty z tego co pamiętam nie ma :wink4: EOT :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh ... pomontowal jakies diody-lampki i wyszla wiejska choinka ..... :naughty:

a takie ladne auto bylo .... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh ... pomontowal jakies diody-lampki i wyszla wiejska choinka ..... :naughty:

a takie ladne auto bylo .... :decayed:

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh ... pomontowal jakies diody-lampki i wyszla wiejska choinka ..... :naughty:

a takie ladne auto bylo .... :decayed:

;(

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem tego robić - ale jak się jest ze wsi to trzeba autko do otoczenia dostosować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szał szałem ale mi się zajefajnie podoba...szacun :slina: jakie koszta bo nie wiem czy świnkę skarbonkę rozwalać czy zacząć po nocach odwiedzać oddziały lokalnych banków :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szał szałem ale mi się zajefajnie podoba...szacun :slina: jakie koszta bo nie wiem czy świnkę skarbonkę rozwalać czy zacząć po nocach odwiedzać oddziały lokalnych banków :polew:

Chcesz jakieś namiary :naughty::kox:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...