Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

decyzja zapadła ( przynajmniej na ten sezon :decayed: )

- felunek zostaje srebrny

- zaciski w grafit

- blaszki ozdobne z S4

.............i tyle w temacie :)

10032010651.jpg

a skad masz takowe ze zapytam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszki :thumbdown: to tak jak na Imprezę z dieslem nakleić WRX :polew:

Vario - nie jestem fanem tego typu oznaczeń - ale te są bardzo delikatne, dodaja autu uroku i hamulce jakoś tak odżywają - szkoda, że nie ma takich blaszek z logo s-line :)[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 18:41_________________________________________________

decyzja zapadła ( przynajmniej na ten sezon :decayed: )

- felunek zostaje srebrny

- zaciski w grafit

- blaszki ozdobne z S4

.............i tyle w temacie :)

10032010651.jpg

a skad masz takowe ze zapytam ?

ASO

koszt 126zł szt.

nr 8E0615269

do 3.0tdi pasują klik klak :)[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 18:42_________________________________________________tutaj też fajnie widać - jak ciemne mogą wyglądać z daleka a jak jasne są tak naprawdę :wink4:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=126398004&pageNumber=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=28&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2008-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2

Ps. to tak na zakończenie tematu felg :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO

koszt 126zł szt.

nr 8E0615269

do 3.0tdi pasują klik klak

rewelacja myslalem ze to duzo drozsze jest , a jak dlugo nanie czekales , bo watpie ze sa dostepne od reki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No macie racje, felgi w grafit są beee....

http://farm2.static.flickr.com/1381/1364618537_2f2678280c_b.jpg

:shocked: :shocked:

no i moje ulubione zdjęcie w temacie czarny lakier + grafitowe felgi zostało pokazane :kox:

dodam jeszcze swoje :decayed:

1.jpg

dla mnie idealna kombinacja.. ale wiadomo każdy ma swój gust i to Miron będzie jeździł tym samochodem:)

co do hamulców i kupowania znaczka S4 - :polew:

pomaluj sobie lepiej zaciski na jakiś kolor - będzie taniej i bez "znaczkowania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stanąłem na parkingu koło B6 sedan S4 wanna be. Poszedłem coś załatwić, wracam, gośc patrzy mi przez szybę do środka. Podchodzę, gość głowa w dół , wsiadł do siebie , odpalił... kle kle kle (mimo że dwie rury - Q) i odjechał. Miałem uśmiech politowania na twarzy. Chcesz mieć S4 ? Kup takie. Nie stać cie na paliwo ? To nie wstyd jezdzić 3.0 tdi, ale na miłość boska po co udawać S4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na miłość boska po co udawać S4 ?

:gwizdanie: :good: :good: Miron bedzie WT jak zalozysz te S4, jakich tu juz widzialem kilka . Po co robic z diesla cos czym nie jest ?? :confused4: tego to nie kumam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie idealna kombinacja.. ale wiadomo każdy ma swój gust i to Miron będzie jeździł tym samochodem:)

co do hamulców i kupowania znaczka S4 - :polew:

pomaluj sobie lepiej zaciski na jakiś kolor - będzie taniej i bez "znaczkowania"

Ta, dla mnie też poprostu cudo. Już mam w planach malowanie moich rs4 na grafit! :) Ale to za pare miechów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stanąłem na parkingu koło B6 sedan S4 wanna be. Poszedłem coś załatwić, wracam, gośc patrzy mi przez szybę do środka. Podchodzę, gość głowa w dół , wsiadł do siebie , odpalił... kle kle kle (mimo że dwie rury - Q) i odjechał. Miałem uśmiech politowania na twarzy. Chcesz mieć S4 ? Kup takie. Nie stać cie na paliwo ? To nie wstyd jezdzić 3.0 tdi, ale na miłość boska po co udawać S4 ?

Miron bedzie WT jak zalozysz te S4, jakich tu juz widzialem kilka . Po co robic z diesla cos czym nie jest ?? :confused4: tego to nie kumam .

juz nie przesadzajcie tym bardziej ze to auto wiele wolniesze od s4 nie jest a jako auto zwlaszcza po programie mysle ze jest nawet fajniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie przesadzajcie tym bardziej ze to auto wiele wolniesze od s4 nie jest a jako auto zwlaszcza po programie mysle ze jest nawet fajniejsze

nikt tego nie podważa chyba.. jednak V8 w benzynie to tam nie ma.. czy po wstawieniu gt2871 i byciu szybszym niż RS4 mam obkleić się znaczkami RS4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi jak Bajk napisal w tym sek , tu nie chodzi czy on jest wolniejszy czy szybszy czy srany czy goracy , tylko ze to nie jest ten samochod , to skad pomysl na takie znaczki ? niewazne czy to jest 1.9tdi czy 3.0tdi to jest wiocha .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszki :thumbdown: to tak jak na Imprezę z dieslem nakleić WRX :polew:

nie do końca :) [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 21:03_________________________________________________sam mam takie takie 1,9 :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszki :thumbdown: to tak jak na Imprezę z dieslem nakleić WRX :polew:

nie do końca :) [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 21:03_________________________________________________sam mam takie takie 1,9 :naughty:

a myślisz skąd miron podłapał pomysł- wizyta w kr :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi jak Bajk napisal w tym sek , tu nie chodzi czy on jest wolniejszy czy szybszy czy srany czy goracy , tylko ze to nie jest ten samochod , to skad pomysl na takie znaczki ? niewazne czy to jest 1.9tdi czy 3.0tdi to jest wiocha .

dal mnie porazka jest to ze S4 ma hamulce z diesla a nie na odwrot :rolleyes: a blaszka dla mnie to po prostu wygla estetyczniej.Ja tez mam diesla i nie widze nic przeciwko znaczom S4 na zacisku skoro mam hamulec z takiego auta.To tak jak by sobie kupic zaciski brembo i usuwac z nich napisy bo wsadzamy je do auta ktore ma 180KM a nie 350.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi działasz mi na nerwy tymi farmazonami. Co było pierwsze , B6 S4 czy B7. 3.0 tdi ? (lub A6 C6 3.0 tdi ?) Moim zdaniem to zaciski z S4 są w 3.0 tdi. Poza tym jak poszperacie to znajdziecie takie blaszki z innym napisem niż S4/S6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupic zaciski brembo i usuwac z nich napisy bo wsadzamy je (...)

nie widze zwiazku :decayed: , brembo to firma tak jak recaro na fotelach . ale znaczek S4 to model samochodu nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi[/b] działasz mi na nerwy tymi farmazonami.

no to tym bardziej dlaczego ma na nich nie miec napisu skoro sa bezposrednio z S4 :wink4:

Co było pierwsze , B6 S4 czy B7. 3.0 tdi ? (lub A6 C6 3.0 tdi ?)

no właśnie co ? ......... bo z tego co ja sie orientuje to pierwsze miało go A6 C5 2,5 TDI zanim jeszcze im sie śniło S4 , ale to ja wciskam farmazony........ a zeby cie jeszcze troszkę podenerwować to uznaje to za kpinę ze strony audi ze w prawie 340KM sportowym aucie wazacym prawie 1700 kg użyli chamskiego zacisku jednotloczkowego , gdzie w odpowiadających konstrukcjach sa zazwyczaj 2 a nawet 4 , ale to jest właśnie ta przezewaga dzięki technice........ :wink4:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 21:48_________________________________________________

ale znaczek S4 to model samochodu nie ?

zacisk tez jest z S4 wiec ? zreszta kazdy robi jak chce ja trzymam strone mirona i nie widze w tym nic obciachowego bo robice z tego takie halo jak by sobie chlopak ponaklejal znaczki M dookola na BMW 316i :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...